0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Boyum kısa kilo var aslında pek yemiyorum yani yiyorum ama aşırı deyil 

Nasil verecem Bilmiyorum 

Hareketsiz im bu aralar 

Birde yüzümü sevmiyorum çok kötü görünüyor bana burnum desem ödem lu gibi duyuyor 

Yanaklarım büyük 

Kafam karmakarışık 

Kilo vermek istiyorum 

Yüzüm de düzelir mi acaba 

Kendime  zaman ayırmak istiyorum ama nasıl nerden başlayacağım 

Boy155

Kilo 75 civari   

birde kollarım çok kalın  göğüslerim büyük 

Çocuklar beni yoruyor 

12 Cevaplar

0 oy
(13,030 puan) tarafından

Çocuklar dediğine göre 2 çocuğa koşturmaktan kilo vermen gerekir :)

(93 puan) tarafından
Aynen cnm
(13,030 puan) tarafından
2. Çocuğum var eriyip bittim onlarla gün içinde zaman geçirirken
Evin için de saklambaç oynasak bu havari da su gibi terliyorsun :)
(173 puan) tarafından
Bende de var iki çocuk ama yok yani kilo veremiyorum. Metobolizmaylada alakalı sanırım
(12,494 puan) tarafından
Yanlış hatırlamıyorsam 6 çocuğu var bu bayanın
(48,690 puan) tarafından
tiroitlerim yavas calisiyo benim su icindeyim hep terliyim ama kilo veremiyorum canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
160 boyum 73 dum  58 oldm  aburcbur ekmk  makrna  kesince  yüzüm küçüldü  o soluk  yüzüm parladi  sivilcem  gitti  bam baska  biri  oldm 
tarafından
Az yedim bazen yemdm  aç yatım  herkz  birsey  dedi  beni sevmyn  insanlra  ne zmn  diyelim dedysem  sürekli yemeğe çağırdı herkze gözümü kapatıp şimdi foto atınca şok oluyor
(2,052 puan) tarafından
Yemeğe cagirdiklarinda gitmedin mi  diyettesin diye
(2,052 puan) tarafından
Hemde daha detaylı anlatirmisin neler yaptin
tarafından
Gitiysemde yemdm canm kalori hesabi yaptık uyglmasi vardi 600 den fazla yemiyordm her yedgmi yaziyordm kilo vermek istyosan önce yemekle olan savaşını bitrmlsn
(2,052 puan) tarafından
Hangi uygulayamayi kullaniyorsun
0 oy
tarafından
Bi diyetisyene git istersen 
(93 puan) tarafından
Cnm isterim vallh ama çocuklarla biraz zor olacak
Birde öyle herseyi alamıyoruz ondan utanıyorum
0 oy
tarafından
bu soylediklerin kilo verince duzelir.. kilo cok degil ama boyunu baz alinca, boy ve kilo arasinda 10 sayi fark olmali yani .. 6 dan sonra yemek yeme dierlerinde de duzenli ve a ye
(93 puan) tarafından
Teşekkürler canım yapamaya çalışacağım
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canım çok yemesende düzensiz beslenirken gene kilo alırsın ayrıca kilo verince gozguslerin küçülür yüzün genclesir yanaklarinda baya baya küçülür sana tavsiyem diyetisyenle çalış ama online diyetisyenle çalış hem fiyatı uygun hemde sürekli kontrol altında kaliyosun kilon veremicen kadar fazla değil bende vercemde doğumum var bekliyom bakalım sonra diyetisyenle caliscaz hayırlısıyla 
(93 puan) tarafından
Cnm maddi durum pek iyi deyil diyetisyen çok pahalı birsey mi
(1,250 puan) tarafından
Benim diyetisyenim şuan 400lira aylik ama daha uygun fiyatlarda internetten Instagram'dan filan bulursun yok oda çok dersen bı şehir hastanesinden iç hastalıkları bölümüne randevu al onlar seni diyetisyene yönlendirir aylık gidersin sana göre sağlığına düzenine uygun bı diyet verir her ay takip ederler evden kendin deneme diyet filan sağlığından olursun
(93 puan) tarafından
Teşekkürler canım
(1,250 puan) tarafından
Rica ederim umarım kilo verince de buraya yazarız
0 oy
(2,897 puan) tarafından
Kilo verdikçe yüz de incelir 

Ben evime bisiklet aldim çocuk uyuyunca 1 saat ayırırım 

Bide gündelik hayatta da hafif de olsa makyajımı yapar sacimi düzgün toplar parfumumu sıkar gezerim 10 dk mi alıyor fazla değil 

Öyle daha iyi hissediyorum 
(93 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(10,373 puan) tarafından
Ekmek pilav makarna şeker hamur işi abur cubır kes bak nasıl verıyon bacı
(93 puan) tarafından
Abur cubur şeker yemiyorum ama ekmek yiyorum
Onu da bırakmaya  çalışırım
0 oy
(12,494 puan) tarafından

Bacım okuyunca ben bile bunalıma girdim :'(

(93 puan) tarafından
Of hepsini yazamadım bile cnm
0 oy
(1,043 puan) tarafından
150 boyum var ve 74 kilodan 66 kiloya düştüm zorla o kadar yavaş ki metabolizmam iki ayda 4 kilo verdim sadece mesela ve yemek yemiyorum cok dikkat ederim
(2,052 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun zor kilo veriyorsun
(1,043 puan) tarafından
Amin saha 10 kilom var 5 6 ayda gider inşallah
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Öncelikle kilo vermeye basla gerisi gelir canım merak etme bı kaş aldırmak bile yüzünü nasıl değiştir öyle düşün ilk adım kilovermek olsun 
(93 puan) tarafından
İnşallah canm basaririm
(6,512 puan) tarafından
Yaparsın bence kararlı ol spor yapmayı ihmal etme dışarı çıkamıyorsan evden video aç geç karşısına yap
0 oy
tarafından
Canim istersen 100 kg ol ama özgüven olmazsa bunları basardiginda da kendinde bı kusur bulacaksın.okadar çok şey saymissin ki yani okuyunca ben darlandim.oncelikle kilo vermeye çalış.7den sonra hicbirsey yeme.haftalik program yap kendine.ona uyarsan düzene oturursa rahat edersin.

Sabah aç karnina limonlu su sonra haşlanmış yumurta,bir dilim ekmek,domates,salatalık,maydanoz,zeytin ,peynir azar azar ye.

Öğlen sadece elma ,maden suyu,kuru meyve falan ye.

İkindi yoğurt içine zencefil,zerdeçal,limon,tarçın bunları karıştır ye ödem atarsin.

Akşamda hafif şeyler ye ekmek hamur işi bunları kes.gunde 3 litre suyun içine tarçın kabuğu at bitane öyle iç.mutluluk hormonu salgilarsin hemde daha güzel oluyor motive oluyorsun.sonrasinda 7den sonra bişey yeme .suyu oturarak iç hem sünnettir hemde vücuduna yarar bu.gun içinde zaten kosturuyorsun spordan say.gerekiese termal tayt var ondan al.disarida yarım saat bı saat tempolu yürüyüş .yada parktaki aletleri kullan.kol hareketleri için güzel aletler var .benden bukadar:))
0 oy
(887 puan) tarafından

Kız ben ekmeği tatlı çayı kesiyorum ekmek olarak buğday ekmeği kullanıyorum 10 günde 3 kilo veriyorum :D 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
2 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canan can (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 237 göst.
29 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
7 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 23_62_12345678 (10 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...