0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde (199 puan) tarafından
Kızlar daha önce de post atmıştım ben evden çıkınca kaynanam eve giriyor diye buzdolabımi dolaplarima bakıyor eşime de dedikodu yapıyor diye neyse anahtarı istedim bana dedi bende kalsın sen bir yere gidiyorsun bazen lazım olur ben 40 +5 haftalık hamileyim geçen sancım var diye acile gittim ordan da anneme geldim çünkü bir buçuk yaşında oğlum var ve ben bu halde sancı çekiyorum alt katimda oturmasına rağmen nasılsın diye sormaz kapımı dahi çalmaz acilden anneme geçtim aramış akşam kayınbabam klimanın komandasi nerde diye bende kaldırmıştım nereye kattigimi hatırlamıyordm bilmiyorum dedim kendileri için açacak sanıyordum bu akşam öğrendim ki kaynanamın abisi erkek kardeşleri memleketten cenazeye gelmiş ben Mersin'de oturuyorum cenaze de Tarsus'ta arabayla 40 dakika mesafe var onlar gelip kaynanama başvurabilirmis benim evime de gelip klimayı açacaklarmis şimdi şöyle ben evdeysem basım gözüm üstüne ama ben evde değilim niye yani normalde misafir seven bir insanım ama ben varken ben yokken neden gerçekten anlamıyorum ya bide bunu anneme anlatıyor komandayi da ararken heryeri karıştırmıştır ya birşey desem oğlumun evi diyecek ama benimde evim ya ne yapacağımı bilmiyorum biraz uzun oldu kusura bakmayın 

8 Cevaplar

+1 oy
(6,512 puan) tarafından
Ayy okurken sinirim zıpladı hemen all o kilidi eşine soylettir bişey yap all bu ne hadsizlik
(6,512 puan) tarafından
Ayy şaka gibi yüzsüz yaaa ben olsam anında kavga çıkar sende kavga çıkart al anahtarı deli mi ne
(246 puan) tarafından
Yok artık normal mi
(199 puan) tarafından
Evet normal karşılıyor takılma diyor
(246 puan) tarafından
Rahatsız olduğunu anlamalari lazım yoksa bunlar senin huzurunu bozar.
(199 puan) tarafından
Huzurum yokki bozulsun
-Reklam-
+1 oy
(48,690 puan) tarafından
kilidi degistir kisa ve net ben evde yokken esim dahi olsa evde ne isleri var evin hanimi yoksa isleride yok otursunlar kaynananda. hadi o sokuyo gelenlerinde girmemesi lazim 
0 oy
tarafından
Vala acil mudahale etmen lazim
(199 puan) tarafından
Ya herşeyime müdahale ediyorlar evim yeni onlarla birlikte oturuyordum ama ev yapıp ayrıldım kardeşim ev hediye saat aldı bana ya saati taktırmak istedim duvara çivi çaksin saat için birinden rica ettim kayınbabam gelmiş yukarıya şuraya as diyor çocuğa bu akşam annemler gelmiş gidecekken oğlum peşinden ağladı kayınbabam kaynanama diyor gönder oda gitsin ya benim çocuğum benim nereye gönderiyorsun sen bu annem yada başkası konu bana sormadan benim yerime karar veriyorlar
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Oğlumun evi diye bişe yok orası sizin eviniz.Bence saygısızlık böyle eve dalinmasi.Normalde çok ilgili herşeye koşan bı kayinvalide olsa göz yumun derdim ama öyle de değilmiş.Bence hazır bu olayı bahane edip anahtarı tekrar isteyin ozelime bu şekilde giremezsiniz diyin.Firsat bu fırsat...
(199 puan) tarafından
Eşime durumu nasıl anlatayım bu sefer
0 oy
(659 puan) tarafından
Oha artık gelsın bıde oglunun koynuna gırsın oldu olacak tovbe yarabbim ya gercekten bazıları kufur ıstıyor hadsiz bence bu kere buyuk kavga cıkarın alın elınden anahtarı ne munasebet ya
(199 puan) tarafından
Ben evdeyken öldün mü diye sormaz ben evden çıkar çıkmaz eve giriyor
(659 puan) tarafından
Bende aynı bınadayım ben 2 de onlar 5 te oturur yerı gelır 1 ay gormem asla birbirimize hastalık bısey olmadıkca mudahale etmeyiz aramız da bu yuzden hıc bozulmaz aynı binada oldugumuz halde arayarak gelirler. Ama bu yapı meselesi onlar gorgulu ınsanlar karsında ki insanlar okuzse sen yaparsan yap iyilik kotuluk anlamazlar o yuzden caresızlıgını anlıyorum senın ama buyuk bı kavga cıkar al anahtarı konusma bence de bıda cekılmez oyle insanlar
(199 puan) tarafından
Bunlara nasıl katlandığıma ben bile şaşırıyorum herşeyime karışıyorlar herşeyime ya klima açma kapama mı bile karışıyorlar
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Baslarim lan oglunun evine oğlunun yatağı diye koynuna da girsin. Oglu artik tek kisi değil coluk çocuğa karismis hatta ikincisi yolda. 
(199 puan) tarafından
Elinde olsa koynunda uyutur zaten
0 oy
(10,953 puan) tarafından
Kurban olayım temiz bir kavga patlat kilidi değiştir ne münasebet ya.girip bir de dolap karıştırmak.terbiyesizler
0 oy
(212 puan) tarafından
Kapı kilidini değiştir. O evden taşın. Onlarla görüşme. Allah'ım bu nasıl bir ayıp. Kendi evleri gibi kullanmak istiyorlar sakın müsade etme elini versen kolun gider
(199 puan) tarafından
Keşke tasinabilsem ama maalesef ana kuzusu beni öldürseler dahi annesi gil hep haklı o yüzden taşınmam imkansız

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 224 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 205 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 292 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.