0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum 28 aylık bir türlü bıraktıramadım. 

Kırmızı oje sürdüm 

Saç yapıştırdım 

Bal sürdüm 

Salça, acı biber sürdüm 

Kahve sürdüm yok bırakmadı daha ne yapabilirim bir kerede kesmeli miyim ? 

14 Cevaplar

0 oy
(12,490 puan) tarafından
Valla ben 1kere de kestim salçayla bıraktı benimki sirke falan sürüyorlar dı onu da dene istersen 
tarafından
Birde sirke deniyim teşekkürler
(6,209 puan) tarafından
Ben 1 kere sirke sürdüm direk iğrendi kokusundan emmedi daha :)
-Reklam-
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Ben çayın çaydanlıkta kalan siyah kısmıyla kesmiştim kızımı böcek oldu diye kandırmıştım 17 aylıktı 
tarafından
Aklımda bulunsun onuda deniyim sağol
0 oy
tarafından
Başka çözümü yokmu bunun ya çok travmatik gelio bana bunlar.mesela süt bitti yok kalmadi nebilim daha ben iki ay daha emzirmeyi düşünüyorum ama bırakırken asla bu şekilde düşünmüyorum.guzellikle ayırmak istiyorum Allah nasip ederse 
tarafından
Söyledim defalarca konuştum sen büyüdün artık benim sütüm yok memeye hoşçakal diyelim by by yapalım ama neler neler dedim genede bırakmıyor
(684 puan) tarafından
Benim oğlum 2 yaşında bazen emmesin diye diyorum işte süt bitti falan diye yoo diyor başlıyor gene emmeye
tarafından
Ponçik o değilde su kırmızı ojeye takildim ya:)) göğüs ucuna mi surdun onu naptın:)))
(6,209 puan) tarafından
Emzirmeye devam ettikçe ama sütte oluyor ve anne için de zor bir durum .
Eltim aman kendi kesilir diye diye bırakmış 7 yaşına kadar emmiş okuldan gelince yine ağzına alıp tutuyormuş oğlu öylesi de iyi değil o yüzden en baştan kesmek lazım
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Ben çok zorda kalınca sadece bi defa sirke değdirdim, meme hasta olmuş artık dedim 2gün içinde unuttu

Ama asla göruntusunu bozmadm göğsumun, bilmiyorum 2 sene severek emdikleri şeyi öyle bantla salçayla saçla çocuğa gostermek bana yanlış geliyor
0 oy
(684 puan) tarafından
Limon tuzu sürdüm kızımda şimdi oğlum 2 yaşında çok yakında gene aynı yöntemle onu da kesmeyi düşünüyorum 
0 oy
(46 puan) tarafından
Ben yara bandı yapıştırdım  çok zor bırakır dedim de çok şükür kolay oldu o yöntem benim oğlum emzik gibi kullaniyodu artık gece gündüz ağzındaydı  bikmistım bu kadar kolay olacağını dusunmüyodum:)
0 oy
(322 puan) tarafından
Oje ve bal mantıksız olmuş.  Bal tatlı hoşuna gider oje zararli. 

En iyisi tuzlu su sür emerken ağzına gelir tiksinir ama her ekmek istediğinde sür.  Bakar devamlı acı artık istemez
0 oy
(12,589 puan) tarafından
Tatlım nasılsın? 

Ben erken kestim ya bi yaşında büyük paşa bilemeyeceğim post yukarı 
0 oy
(4,202 puan) tarafından
YouTube da şevkat ile bırakma videoları var. Onlara bir baksanız. Kocaman oğlan olmuş. Yani daha ne sürebilirsiniz bilmiyorum. Kaldı ki tavsiye edilen birşey de değil birşeyler sürerek bıraktırma
0 oy
(225 puan) tarafından
Sabır taşı ile 2 günde bıraktık 
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Kırmızı ojeyle kestim 1 haftami aldı kesmek sonra kendi tiksindi hiç yanaşmadı 2 ay oldu keseli şimdi 24 aylık 
tarafından
Kırmızı oje bende sürdüm ama başaramadık
0 oy
(48,634 puan) tarafından
sabır tasiyla hemen pat diye bıraktı birakmaz diye denemek icin surmustum bilseydim son kez emzirirdim kuzumu
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bir yaşında kendisi bıraktı bişey yapmadım 
0 oy
(1,318 puan) tarafından

Oğlumda önce sabır taşı aldm siyah bişey ama tatlı oğlum yinede emdi . Sonra bizjm burda mırra var acı kahve onu sürdüm yine emdi baya acı olduğu için midesi bulandı bıraktı.

Kızımda aynı yöntemleri denedim ama inatçı çıktı yıka diyordu sonra yarabandi sardım uff olmuş dedim bir iki ağladı sonr bıraktı arada hala gelip anne meme pis uv olmuş diyor :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 105 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Aydan YILDIZ (554 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 177 göst.
0 oy
10 cevap 141 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 165 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu