0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızlar 3_4 aydır sürekli eşim evde sürekli tartışıyoruz bulunduğumuz yerde iş yok maddi olarak artık zor durumdayım sürekli esime doyirum burda iş yok burda. Gidelim ama oda burdan çıkmıyor dün kayinbabam ile tartıştım dedim oğluna demiyirsun git çalış diyir sabret gidecek tır şoförlugu yapıyordu bir olay oldu yurtdışı yasağı verdiler şuan diyo kaldırmışlar ama savcı yokmuş izne çıkmış ondan dolayo öyle kaldı  eşim evin ihtiyacı aliyir ama Kredi kartı üzerinden aliyir bende insanım gezmek istiyorum bir yere çıkmak istiyorum ama para yok dün sinirden ağladım bıktım bu hayattan birşey Alaçam 5 kuruş yok siz olsanız bu durumda ne yapardınız  ailem desen arkamda değil az önce yengemle konuştum dedim ins diğer dünyada iki elim babam yakasında olur arastirmadan zorla beni verdi   defalarca istemediğim söyledim birtane kızım var bazen ona sarılıp ağlıyorum siz olsanız bu durumda ne yapardınız 

6 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim eşimde 4 aydır  işleri olmuyor tatlici bizde araba al sat yaparak döndürüruyoruz biraz daha sabret cok yorucu en iyi ben anlıyorum şuan daraldın rabbim bir yerden ferahlık versin insallah♡♡
(762 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun inanki çok bunaldım kimseye birşey deyemiyorum az önce yengm dedim ins iki elim yakasında olur bile bile ateş attı yaz mevsimi herkez çalışır benimde ihtiyaç var bende gezmek istiyorum benimde canım birseyler cekiyir ama yok
(5,240 puan) tarafından
Anlıyorum cnm rabbim büyük en güzel kapısını açsın insallah bizde çok bunaldık geçenlerde biri aradı toplu siparis verdi güzel şeyler biranda olur rabbimden bol bol dua edip iste yanlış anlamazsan namaz kilmiyorsan kılmaya başla derim huzura ediyorsun dua ediyorsun karşılığını veriyor rabbim
(762 puan) tarafından
Namaz kılıyor ama bazen isyan edip ağlıyor diyirum mutlu olmaya layık değilim  amin inşallah canım Allah razı olsun ne güzel rabim hep mutlu etsin ins
(5,240 puan) tarafından
Amin cnm cumlemizin isyan etme sonu guzel olcak insallah
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından
Sabret zor biliyorum inşallah düzelir ama bir daha çocuk yapma bence 
(762 puan) tarafından
Yok kesinlikle istemiyorum kendisi istiyor bende doyirum bu şekilde olduğu sürece kesinlikle istemiyorum iş yok birşey tok
(873 puan) tarafından
Aman dikkat et bir çocukla bi yere kadar ama çocuk sayısı arttıkça çıkmaza girersin
(762 puan) tarafından
Ayn öyle istemiyorum ztn de işte Allah nasip ederse kimse birşey yapamaz
0 oy
tarafından
Insan bazen der keşke hep evde olsa evde olunca bu sefer  anlaşılma olmaz neden
(8,343 puan) tarafından
Kadında bunu sormuş zaten sen niye soruya soru ile cevap veriyon kii ☺️
(762 puan) tarafından
Demiyor evde olmasın ama 4 aydır evde muhtaç bende bir insanım bende gezmek tozmak istiyorum ama esime dediğim zmn para yok
tarafından
Biliyorum knk bende bi ara istiyordum evde olsun evde olunca bi uzun süre hep kavga tartışma neden yani neden bu erkekler guxel bi gün geçirmek istese ne olacak:)
(762 puan) tarafından
Herşey karışır sürekli göz önünde olmak hiç güzel birşey değil insan çok yüz göz oluyur işe gitse kıymet fazla insan birbirini özler o şekilde
tarafından
Rabbım sabır versin sana cnm sabret alttan al iş bulana kadar
0 oy
(409 puan) tarafından
Canım bazen ne kadar araştırsan da insan kaderinde ne varsa onu yaşıyor . Allah yardımcın olsun sürekli çalışıp da sadece 3-4 ay birşey yüzünden çalışamıyorsa buna yapabilicek pek bişy yok herkesin başına gelebilir . Ama normal de de evlendiğinden beri hiç çalışmıyor madur ediyorsa orda sıkıntı var 
(762 puan) tarafından
3_4 aydır çalışmıyor adetlerimiz çok farklı defalarca istemiyorum dedim babam dedi istemesem 3 kattan aşağı atarim  bende doyirum oturduğumuz. Yerde iş yok burdan gidelik bir yerde çalış kendimizi agritmiyor  cabalamiyor
0 oy
(188 puan) tarafından
Evlilikte herkes bi sure maddi manevi bi sikinti yasiyor canm. Emin ol herkes bu yollardan gecmistir. Onemli olan esine destek olman onada kolay degildir sanrm bu durum. Erkekler icin daha zor. Biraz anlayis ve destekle oda biseyleri asar umarm.. Merak etme hepsi gecer 
(762 puan) tarafından
Amin inşallah canım inanki çok bunaldım artık bende bazen isyan edip ağlıyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 478 göst.
2 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Demet1 (30 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 514 göst.
0 oy
31 cevap 693 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,293 soru