0 oy
643 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Link atmayı bilmiyorum tiktok da gördüm şimdi bayanın kafası kapalı boğazlı kazak göğüslerine kadar açık neredeyse göbeği kalcasndada taç dövmesii ama öyle Bi oynama bi  oynama yok ya bu insanlara noluyo oo korkar olduk Vala artık. 

10 Cevaplar

0 oy
(15,658 puan) tarafından
Onlara kıyamet alameti diyoruz tesettürlü demiyoruz. Allah vurmuş işte 
tarafından
Ayıp yahu hiç utanmıyor lr
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sorma pisikoloşim bozuldu tik tok ta   sildim 5 aydir girmiyordum  yeni yükledim 
tarafından
Ay neleri neleri var tesettürlü bayanlar artık neler yapıyo koca koca kadınlar
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Kıyamet alametini yaşatıyolar tesettürlü bayanları resmen küçk düşüryolar allah ıslah etsin inşallah neleri var ya şu tiktokta sayesinde insnlrı daha iyi tanımış olduk
tarafından
Evet resmen insanlar bunu bekliyormuş
(843 puan) tarafından
Tesettürlü bayanları değil tüm kadınları küçük düşürüyorlar bence
tarafından
Orası da var tesettürlü eşarpla yani dalga geçiyorlar
0 oy
tarafından

Kıyamet yaklaştı artık öyle insanlar yüzünden tesettürlü bayanlar da hakkeret ediliyor :angry:

tarafından
Evet en çok sinir oldğum nokta bu
0 oy
(12,777 puan) tarafından
İyi güzelde şimdi o nun günahı ni aldın bizi de aldırmış oldun ne farkımız mdi herkes kendinden sorumlu bosver 
tarafından
Burda o kadar şey yazılıyor kıyaslama yaparsak hergün her saat günaha giriliyor bnce. Orası öyle ben onada yorumumu yaptım sncta bnde tesrttürlüyüm
(12,777 puan) tarafından
İşte herkes bakarak hersey yaparsak iyice günaha bulanmış oluruz elalem değil biz kendimiz den sorumlu olalım öyleler kapalılar resmen hakaret ediyo konuşmaya bile degmez
tarafından
Evet. Snra tüm kapalılar aynı oluyo
0 oy
tarafından

Kıyametin alametleri canım bunlar :angry:

tarafından
Allah sonumuzu hayretsin
0 oy
tarafından
Neler var yaaa iğrenç 
tarafından
Ewet Vala heryer de var
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Canım onlar türbanı tesettür amaçlı değil aksesuar amaçlı kullanıyo bnde 4 -4 lük kapalındeğilim ama kızları görğyorum bildiğin diz altı şort giyiyolar kafalarını kapatıyolar şal yapıyolar önde saçları barix açık falan bn onların adına.utanıyorum
tarafından
Kimse dört dörtlük değildir ama dikkat etmek lazm tabii
0 oy
tarafından
Tik tok nedir ya amaç o zaten uygulamada, bence sende silmelisin, bu kadar derin düşünüyorsak işte oralarda olmamız hata. Göz zinası bir tek erkekte olmuyor kadın kadınada bakmamalı. O programı ve gibilerini çıkaranları Allah kahretsin, uyanlara zaten ben bişey demiyorum hidayet dileyebilirim, Rabbim soracaktır hesabını. Heleki başörtüme laf getirenleri... 
tarafından
Kapanıyo muş zaten
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Baş törüsünü karalamaya çalışıyolar başka bi amaç yok canım
tarafından
Baş örtüsüne karşı insan çoğaldı ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 387 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,483 puan) tarafından soruldu
0 oy