+1 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Loop Merhaba konuya gelim , ben ve kocam yeni evlendik 

Ve bi eve tasindik. Ama malesef annesi ruh hastasti Cok agir depression geciriyo sinir hastasi. Annesini ülkeye geri yoladik biz almanyada yasiyorus 

Simdi kardeside bizde kaliyor, kocamin babasida kadini terk eti. Kadin evin isini yapamiyor ne temizlik ne yemek. Ailesi benden nefret ediyor annesi babasi kardeside kiskanc. Ben saniyorum ki bizde bi ay kalicak sonra annesi gelicek ve bi eve tasinip bi bakici gelicek devlet karsiliyo sahten ama nerde bizde kalicakmis ve annesi bi ay bizde kalip sonra Geri döncekmis ben bunu isdemiyorum, ben bakici olarak gelmedim ben gebeyim bir gün Karnim büyücek Cok sinirliyim ve kocamla konusamiyorum.ne yapabilirim 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,491 puan) tarafından
Kadincagiz zor surecten geciyormus ve esin evkat olarak yaninda durmak ,destek olmak zorundaaaa 

Ha siz istemeyebilirsinz oyle zorunlulugunuz yok fekat bir orta yolu bulup esinizin annesine destrk vermesine yardimci olabilirisniz bu yakininizda bir ev tutmak.olur ne.bileyim.boyle durumlarda yuksek morale ihtiyaci olur anne ogul gezme ani biriktirmeleri icin ozel.zaman olur bu konuda desteklemelisiniz 

Bu senin benim gorusum degil direk farz bir durumdur 
(2,491 puan) tarafından
Tsk ederim milletin boyle gazlamalarina da anlm veremiyorm sasip.kaldm yorumlari okuyunca
(4,200 puan) tarafından
Benim kayınvalıdem de yanımda kalıyor 10 senedir, tek kalamıyor esi vefat etmiş. Ne yapalim atalım mı işte sahip çıkacağız. Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin
(2,491 puan) tarafından
Herkesin kendi de evlat yetistiriyor haatalik durumunda insanlar kinliyse bile bu durumu kenara koyar ayrica bu durumun sencesi bencesi yok ayet var ayet
Isra suresi 8 ve 25ayetler
Ankebut 8 lokman 14 15 .ayet
Ahkaf 15. Ayet
(4,200 puan) tarafından
Esımde bende bunun bilincinde olduğumuz için böyle düşünüyoruz cnm ama diğer kardeslerinde yada gördüğüm kişilerde bu durum yok
(2,491 puan) tarafından
Rabbim bu bilnc ve vicdan da eylesin insAllah
Birazcik empati cok sey cozer
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Yasanmaz canim. Ben yapamazdim sahsen. Bi de seni istemiyolarmis senin yaptigin temizlige senin kurdugun sofraya mi kurulacaklar? Esin cok istiyosa yakinlarda bi ev tutun ama herkesin kapisi ayri olsun. Senin bebegin de olacakmis o kadin sinir krizi gecirse ya da depresyondaki insan napiyosa artik cocuk için sağlıklı bir ortam olmaz. 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Tabikide yaşanmaz ne gerek var yaa
0 oy
(1,076 puan) tarafından

Nein canm olmaz öyle şey, seni sevmeyen nefret eden insan yarın gelirde sofrana ......eder gider anladın sen onu.

Hamileyim diyorsun. Yarın agirlasmaya başlayacaksın. Duyguların değişecek vs. Bunları göz önüne al ona göre eşinle konuş bi şekilde 

Eşinle aranızı acar Allah korusun.
0 oy
(485 puan) tarafından
Loop ne?               
0 oy
(470 puan) tarafından
 kadın kocasının annesine babasına bakmak zorunda değil tamamen vicdanı bir durum dinde de böyle annesine bakmakla hükümlü olan kocan asla Bi vebali de yok bakmamanin sen kendi anne babana bakmakla sorumlusun kimse seni zorlayamaz bakmaya 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 116 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Minimi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,078 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 358 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
25 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,605 cevap

34,923 kullanıcı

...