0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (1,326 puan) tarafından
Öğrenir öğrenmez söylediniz mi herkese 

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Herkz yok bizm hayatimzda esim ve bn variz tek tabancyz 
-Reklam-
+1 oy
(1,937 puan) tarafından
Vallahi 3 tane çocuk doğurdum hiç saklama gereği duymadım hep direk söyledim bence gereksiz yani saklamak
0 oy
(536 puan) tarafından
Öğrendim 6 aylık olana kadar eşim ve ben hariç kimseye söylemedik gene olsa bu sefer 9 aya kadar söylemem 
(536 puan) tarafından
Zaten hiç bir tarafla aynı şehirde değiliz evet ailelere bile
(7,659 puan) tarafından
Aynı şehirde olmadığınız için o bence. Sonuçta ilk zamanlar sıkıntılı geçer genelde. Bir şekilde fark ederlerdi diye düşünüyorum
(536 puan) tarafından
6 aylık olana kadar iki kere annemlere iki kere de kayınvalidemlere gittim kimse anlamadı. Karnım çok geç çıktı zaten belli olacak herhangi bir şey de yaşamadım
(7,659 puan) tarafından
Anladım. Ben altı aya kadar kustuğum için genelde herkesin öyle zor geçiyor diye düşündüm. Bir de sürekli kanama görüyordum
(536 puan) tarafından
Herkesin farklı oluyor tabi ama annelik yolculuğu her haliyle mucizevi elhamdülillah ♡
0 oy
tarafından
İlkinde hemen ikinciyi 3 ay sonra 
0 oy
(6,836 puan) tarafından
Eşim annemi kaynanamı aradı söyledi daha test yapınca diğer herkese onlar duyurdu sağolsunlar bana o hakkı tanimadilar bi halama kendim söyledim 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Evet o an ki şokla önce kardeşimi sonra annemi aradım. Eşim eve gelince de ona sürpriz yapıp söyledim. Ama ikincisinde kolay kolay söylemem :) 
0 oy
(568 puan) tarafından

Biz eşimle aynı anda öğrendik ikisini de :)

0 oy
(3,180 puan) tarafından
Hayır 2 aylıktı kız
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Herkese hemen spylemedim tabiki saddcd esim ve annrm aninda ogrendi ne kadar sonra soyledigimi bilmiyorm ama bir sure sonra aoyledm
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Tüp Bebek yöntemi ile hamile kaldım ben 4 ay bitene kadar kimseye söylemedim düşük riskim vardı ve kimseyi umutladirmak istemedik 
0 oy
(86 puan) tarafından
Evet herkese söyledim 1 aylıkken şimdi 8. aydayız. Nazar olur söyleme diyen oldu ama öyle şeyleri çok kafaya takarsan olur diye düşünüyorum, içinden geldiği gibi davranmak lazım 
0 oy
(1,802 puan) tarafından
3 ay bitene kadar söylemeyi tercih etmedim ben yine söylemezdim de eşim sabredemedi 
0 oy
(4,039 puan) tarafından

İlk ikisinde eşimin ailesine. 3 aydan sonra bilmesi gerekenlere. Ama bunda her önüme geleni söylüyorum heralde :D ağzımı tutamıyorum 

0 oy
(7,925 puan) tarafından
Evet ilkinde öğrendiğimiz gibi anons yaptık ikincide 3.4 ay sakladık.
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Ilkinde acilde esimle birlikte ogrendik sarildik agladik aslinda enfeksyon gecirmistim o yuzden gitmistik aniden doktor hamilesiniz diyince şok olmustuk cunku regl olmustum beklemiyoduk. Ikincide ise regl gecikti baya. Test yaptim cift cizgi cikti ama yanilma payi var diye hastaneye gittim kan verdim esime surpriz yapmayi planliyodum doktor hamilesin dedigi an esimi aradim. Asla 2 dakika bile tutamadım:D
0 oy
(11,089 puan) tarafından

İlk hamileliğimi öğrenir öğrenmez eşim herkese yaydı. Şimdi 4. Gebelik annem yanıma gelmeseydi söylemezdim. Eşim tarafı hâlâ bilmiyor. Düşün artık gelinen noktayı :D

0 oy
(12,768 puan) tarafından
Testi yapar yapmaz ablamı aramıştım. Akşamda eşime söylemiştim eşimin ailesi de ertesi akşam bize gelince öğrenmişti 
0 oy
(12,525 puan) tarafından

Kızımda çalişiyordum eve dönünce sürpriz hazirlayıp söyledim hemen gelip alacağini bildiğim için:)

Öğrenince zaten ayrıldım işten

Bu sefer erken öğrendim kalp atışları duyunca soyledım

0 oy
(965 puan) tarafından
Ilkini hemen soylemistik ikinciyi 6 ay söylemedik kimseye.
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Ailelere falan söyledik, ama sosyal medyada asla paylasmadim

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 358 göst.
20 Haziran 2021 Aile kategorisinde Soni (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 379 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 474 göst.