0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (231 puan) tarafından
Merak ettim benim gibi olanlar var mı 

Genelde durgun sakin bi insanım ama ufacık şeylere sinirlenirim sinirim kolay kolay geçmez kimse beni yargılayamaz eleştiremez öyle bi durumda istemeden direkt yükseliyorum sizin bu durumlarda ruh haliniz nasıl oluyor

35 Cevaplar

+1 oy
(625 puan) tarafından
Kimseye tahammülüm yok benim yaaa. İnsanların çoğunu da sevmem zaten. Memnuniyetsiz bi insanım genelde hahah
-Reklam-
+1 oy
(2,651 puan) tarafından
Dengesiz bi ruh halim var bazen çok sakin kalırım bazen hemen sinirlenip kalp kırakım bu huyumu hiç sevmiyorum 
0 oy
(4,259 puan) tarafından
Yapıcı eleştirilere okeyim. Ama eleştirmek için eleştirenleri art niyetleri buluyorum. Kesin laf sokarım. Çok çok çok zor sesim yükselir ama dilim sivridir. 
(231 puan) tarafından
Benim için yapıcı veya yıkıcı hiç farketmiyo :D
0 oy
(7,005 puan) tarafından
Yalnız degilsin 
(231 puan) tarafından
Rahatladım xmöxöxö
0 oy
(12,627 puan) tarafından
Kolay kolay bi şeye sınırlanmam çünkü takmam 
(231 puan) tarafından
Sırrı nedir
(12,627 puan) tarafından
Sır fln yok canım hiç bir şey benden keyfimden önemli değil çok kötü şeyler yaşadım geçmişte anladığım bu oldu
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Ben de aynı valla. Genel olarak uyumlu sessiz sakinim ama bu aralar sinir küpüyum resmen. Birisi yanımda A dese bağırıyorum B dese ağzına sıçıyorum. Öyle bir gerginlik var üstümde 
(231 puan) tarafından
Peki sebebi nedir sence gerçekten bi sebep ariyorum kendime :D ya da bi çözüm bilemiyorum
(8,914 puan) tarafından
Benim bu aralar gerginligim evsiz kaldık onun için. Eşyalarım depremde gitti. Ev kiraları arşa çıkmış. Kimsede vicdan merhamet yok.
(231 puan) tarafından
Aşkım Allah yardımcınız olsun türkiye de ne adalet var ne merhamet. Bitmeyen bi fırsatcılık var ne yazık ki
(8,914 puan) tarafından
Yüzde 25 zam diyolar kiralara ama önüne geçen kimse yok. Kimseye bişe denmiyo. Hiçbir yaptırım yok. Depremden önce 1.5 olan yerler 15 bin olmuş
(231 puan) tarafından
Çünkü insanlar enflasyonun önüne geçemiyolar malı olanın da gücü yine malına yetiyo
0 oy
(1,876 puan) tarafından
Kesinlikle bende öyle.. çok anlayışlı uysalımdır olaylara tek taraflı bakmam ama saniyelik bi sinir zıplaması oluyor küçücük bi anda neden nasıl böyle yükseliyorum bende bilmiyorum..
(231 puan) tarafından
Gel bi sarılalım ya...
(1,876 puan) tarafından
Gel bacım :)) vallaa sonra vijdan azabı çekiyorum bide
(231 puan) tarafından
Vallahi bende. Genel de vicdan azabı çekmem düşünmem bile ama sevdiğim bana değer veren insanları uzunce vicdan azabı aşşırı çekiyorum
(1,876 puan) tarafından
Zaten sevdiklerime oluyo sevmediğim insan beni üzemez asla
0 oy
tarafından
Hiç sakin değilim bende öyle bir koca var ki beni sinir hastası etti çok sinirliyim. 
(231 puan) tarafından
Zaten herşey onlar yüzüne xmxmxmxm
0 oy
tarafından
Kolay kolay hicbiseyi kafama takmam takarsam da üzerim:)
(231 puan) tarafından
Kafayı takmak ayrı sinirlenmek ayrı bence. Kafayı takmayı üzülmek olarak algılıyorum genel olarak üzülmem ağlamam ama sinir apayrı bişey işte
tarafından
Takmadigim biseye sinir de olmam :)
0 oy
(3,679 puan) tarafından
Sabrım meşhurdur, yakamı tutan helal be sana nelere sabrettin der. Sakinim, lakin sabrım taşınca lanet bir insanım
(231 puan) tarafından
Olsun en azından sabrın varmış bende o da yok xmöxöxö Allah affetsin
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Sinirliyim ve tahammülüm az ne yazık ki. Genel olarak sessiz ve soğuk bir yapım var ama bir duruma sinirlenirsem de sessiz kalmam. 
(231 puan) tarafından
Sen bensin xmöxöxö çoğu zaman da yapılan eleştiriler bu yönden çok soğuk olduğumu söylüyolar yani napıyım samimiyetsiz mi davranıyım sahte mi oluyum insanları anlamak çok zor
(1,618 puan) tarafından
Yani içten gelmeden de yapılamıyor ne yazık ki ve eğreti duruyor zaten.
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Sakin bir insanım her düşünceyi eleştiriyi dinlerim sonra hiç ummadıkları anda birden patlarım.
(231 puan) tarafından
O zaman benden sana bi artı :D en azından dinleyebiliyosun
(3,895 puan) tarafından
Dinliyorum da sonradan ne dinlemişim diye kafamda tartıyorum ne kadar saçmalık dinlediğimi farkediyorum gerçekten gerikafalı ön yargılı o kadar insan var ki hepsinden bıktım!
(231 puan) tarafından
İnsanlara hiçbi şekilde taviz vermemek gerekiyo gerçekten
0 oy
(3,080 puan) tarafından
Bende sinirlendim mi kolay kolay geçmez bu sabah eşim sinir etti halende ona sinirim tam geçmiş değil 
(231 puan) tarafından
Peki nası geçiyo sinirin?
(3,080 puan) tarafından
Kolay kolay geçmiyor işte maalesef
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Ben o eski ben değilim ;) 

En küçük şeye parlar yüzüm düşerdi 

Artık bazen umursamıyor çoğu zaman da sakin kalıp cevap veririm 
(12,492 puan) tarafından
Ay ne bileyim kız kendi kendime oldu :)
Sakin ol emine boşuna harap etme sinirlerini falan diyordum içimden öyle öyle oldu galiba :)
(231 puan) tarafından
Canım ben öyle bi ortamda ve öyle insanlarla iç içeyim ki eğer sussam daha fazlası gelecek biliyorum :)
(12,492 puan) tarafından
Yok bacım zaten susma ama sinirli bir şekilde değil de böyle sakin sakin inceden ayar ver öyle yap ki karşıdaki iyice kudursun :)
(231 puan) tarafından
Ses tonum yükselmedikce beni bastırmaya çalışıyolar :) ama bastıramıyolar hoşuma da gitmiyo değil ama kayınvalidem çok üzülüyo bu duruma :D
(12,492 puan) tarafından
Valla ben öyle bağırış çağırış kavga sevmim:)
Sakin kalıp laf sokmak daha eğlenceli bence :) ama tabi karşı tarafın anlayacağı dil nasıl ise öyle konuşmak lazım :)
0 oy
(305 puan) tarafından
cocuklar dogmadan önce daha sakin herseyi kafaya takan uzulen ve anlayisli biriydim ama simdi sinir tepemde geziyorum malesef 
(231 puan) tarafından
Galiba çoğumuz da psikoloji kalmadı...
(305 puan) tarafından
aynen oyle canim
benim psikoloji bitti o kesin
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ruh halime bağlı şuan çok sakinim mesela :D

(231 puan) tarafından
Bu da bişey xmxmxmxöx şuan ortada hiçbişey yok neye sinirli olduğumu bile bilmiyorum ama sinirliyim:D böyle yaşamak çok zor
(27,352 puan) tarafından
Hahaha şal gitsin
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Hiçbir zaman sakin bir insan olamadım. Olaylar karşısında tepkisiz ya da sakince karşılık veremiyorum. Tabi bu öyle her şeye kızıyor değilim 
(231 puan) tarafından
Yanlız olmadığımı bilmek nasıl rahatlattı :)
0 oy
(7,601 puan) tarafından
Beni anlatmışsın senin gibiyim.
(231 puan) tarafından
Anksiyete de mevcut mu xmöxöxö
(7,601 puan) tarafından
Sanırım evham çok hep bişeyler ters gidecek korkusu yaşıyorum.
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Sakinimdir, ama tahammul edemeyecegim seyler vardir. Kolay kolay o noktaya gelmem, geldi mi gozum gormez. Cok dumduz konusurum, dilim sivridir bunu da herkes kaldiramaz, bu yuzden cevremde cok insan yoktur az ve öz vardir. Yapici elestiriye acigimdir ama bos konusmaya tahammulum yoktur. Elestirmek icin elestiren agzinin payini alir oturur. He bana birsey katacak uslubunca elestiriyi her turlu kabul ederim.
(231 puan) tarafından
Bazen keşke bende öyle olsam diyorum sonra iyiki de böyleyim diyorum :) iyi veya kötü bi kere eleştiriye izin verdiğin zaman ardı arkası kesilmiyo
(1,554 puan) tarafından
Yani karsimdaki mantikli ve saygi cercevesinde elestiri yapiyorsa dinlerim, basim ustune ama sirf konusmak icin konusuyorsa feristahi gelse dinlemem, cenesini kapar oturur. Ya karakter bu, sen oylesin ben boyleyim. Herkes bir degil olamaz ne demisler can çıkar huy çıkmaz :)
0 oy
(3,501 puan) tarafından
Genel olarak sakin bir yapim var,elestiriye acigim gercekten mantikli elestirilere tabi ;) ne yükselir ne alçalirim yerine gore davranmaya calisirim 
(231 puan) tarafından
Dezavantajı var mı peki böyle olmanın
(3,501 puan) tarafından
Hayir avantaji var ama dezavantaji olduğunu görmedim ya da bakis acinla ilgilidir bilemem

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 88 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 320 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hilalasya1212 (1,918 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 341 göst.
7 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 125 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde İki çocuklu anne (2,055 puan) tarafından soruldu

379,750 soru

11,368,246 cevap

34,850 kullanıcı

...