0 oy
670 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (227 puan) tarafından
Bayanlar kızım el ayak hastalıgı olmuş önerebileceginiz bişey varmı acile gittim travozal diye bi krem bide karısım damla verdi başka önrebileceginiz bişy varmı ve hic bişy yemiyor acaba hasta iken yiyecegi  başka fikir verin

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne olduğunu bilmiyorum cnm ama geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
O ne oluyor ben bilmiyorum hiç
0 oy
(2,266 puan) tarafından
İlk kez duydum geçmiş olsun  nasıl bi hastalık ki
0 oy
(622 puan) tarafından
Travozal bnde enfeksiyon kapmistim alttan ozmn verdiler bu arada hastaligi anlamadm canm
(887 puan) tarafından
Suriyeliler gldiktn smra yeni cikan bi hastalik canim cocuklarin elinde ayaginda agirlikli olmak uzere alerji kabarciklar cikiyor
(622 puan) tarafından
Anladim canm Rabbim sifasini versin inşallah yarin hastaneye gotur tam teşhis koysunlar canm cok geçmiş olsun
(370 puan) tarafından
Suriyelilerle ne alakası var canım 3 4 yıl önce benim oğlumda olmuştu bi tür enfeksiyon
(887 puan) tarafından
Uc dort yil once suriyeliler yok muydu ? Onlar glmeden once byle bir hstalik var miydi ? İki dr ayni seyi syledi
0 oy
(887 puan) tarafından
Cnm eltimin kiziyla oglu olmustu yarm bana hatirlat tekrar ogrenim kullandigi ilaclari 
(227 puan) tarafından
Canım ilacları sıoramısın bi zahmet
(887 puan) tarafından
Dun srdum cnm alts yor attim resimli
(227 puan) tarafından
Snra gördm cnm cok saol
0 oy
(887 puan) tarafından

image

ogrendim cnm simdi uyanikmis bu igne ampulleri var cnm orda oonlari birbirine karistorip bide icine karbonat katip agzina sıkıyorduk ama olculerini hatirlayamadik agzinin acindede kafasindada cikmisti .bu ilaclari saglik ocagida yaziyor yile hekimine olculerini sorarsin  .bunlar iyi  gelmisti bi hafta filan surmustu gecmesi .yemegide sordum halsiz bsy yiyemiyordu dedi altarnetif vsyler var mi dedim yok dedi eltim agzindada ciktigi icin iicbsy yemiyordu nerdeyse dedi .insallah cabucak atlatir canim bide eltimin kizi iki yasindaydi  oldugunda abisinede bulasmisti abisininki hafif gecmisti ama kiz baya zorlanmisti gecene kadar agir olmustu

(227 puan) tarafından
Cok kötüyüz canım biz ya cok saol doktor verdi bugun yine gittik hic uyumuyoruz bişy yemiyoruz yerinde durmayan kız sürekli yatışta 8 aylık cocuk yatmaz normalde ama hali yok
(887 puan) tarafından
Cok gcmis olsun cnm bu ilaclar cok iyi glmisti imkanin varsa tekrar saglik ocagina git bunlardan yazdr eger ayi na uyuyorsa
0 oy
(567 puan) tarafından
Ah canım sorma görümcemin kızında oğlunda kendisinde de oldu bu hastalık. Herkeste farklı gösteriyor. Çocuklarında ateş oldu ateşi ama hiç düşmüyor ne yaparsan yap sonra eli ayakları kafası sivilce şeklinde iltihaplanıyor. Suriyelilerden gelmiş bu hastalık parklarda felan çok yaygın. Kendiliğinden geçmişti galiba ilacı felan yok bildiğim 
(227 puan) tarafından
Doktorda öle dedi ilacı yok sadece agrı kesici verebilim dedi sadece beslenmeyle dedi ama cocuk bişi yemiyorki
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım yaa pis suriyelilerin bi hastalığı kalmıştı getirmedikleri daha önce yeğenim de olmuştu ilacı yok ağzının içi de yara olmuş olabilir o yüzden yemiyor olabilir inşallah hemen atlatır
(227 puan) tarafından
Aynn agzıda yara canım yemiyor icmiyor bugunde hep kustu
(12,840 puan) tarafından
Ahh kıyamam ya
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ilk defa duydum ama gecms olsn cnm 
(227 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Şimdi hiçbirşey yemek istemez . Bol bol sıvı ver ayran ver 
(227 puan) tarafından
Tamm canım cok saol
0 oy
tarafından
Ben oldum sadexe boğazı rahatlatmak için sprey veriyolar bide bi krem almıştım ben yaraları kurutsun diye ovadril losyon bunu sivilce gibi olan yerlere sür kurusun hergun sür kurutacak
0 oy
tarafından
Kuzenimin kızıda oldu 1 ay önce felan suriyeli bi çocuk sevmiş ondan sonra olmuş doktora götürdüler geçmemiş evin orada ezcane var orada ki eczacı kadın çok bilgili birisi o biseyler vermiş geçmiş ağzının içi yara felan olmuştur canım ondan yemiyordur o çocukta oyleydi 
0 oy
(588 puan) tarafından

Yuksek ateşle beraber ortaya çıkan bi hastalık canm deride saçta dökülme el ayak tırnaklarında çıkma veya kavlama dudaklarda çatlama gözlerle çapaklanmaya devam eden bi ateşli hastalık türü  rabbim acil şifalar versin doktorunuz ilaç verdiyse düzenli olarak kullanın ateşinin fazla yükselmelerini sağlayın :ermm:

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
8 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
+1 oy
3 cevap 173 göst.
4 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu

374,652 soru

11,206,034 cevap

34,507 kullanıcı

...