0 oy
1,209 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Eşim üniversitede güvenlik görevlisi orada 40 kusur yaşında bir ablayla beraber çalışıyor. Geçen sene biz bu ablayla ve 1 2 arkadaşıyla beraber yemek yemeye gittik. Beni sadece 1 defa gördü. O aralar üniversite affı çıkmıştı. Bir yandan okuluma devam edeyim diye düşünüp bir yandan da tekrar sınava girip açık ogretim yazayım diye kararsizligim vardı. Bunu eşime senin eşinin kafası çok karışık çok kararsız biri demiş haklıydı o aralar kafam karışıktı doğru dedim geçtim. Birde kilo problemim var . Çok kilolu neden kilo vermeyi düşünmüyor demiş eşime .

Bugünde yine bir sohbet içindeyken eşim benimde eşim çalışmak istiyor demis o abla da senin eşin çalısamaz çok tembel birine benziyor dedi dedi. Çok sinir oldum. Beni sadece 1 defa gördü tembel olup olmadığımı nerden biliyor acaba. Evime gelmedi yemeğimi yemedi düzenini görmedi. Temizliğimi görmedi. Bir de şey demiş eşime. Neden eşin seni sürekli arıyor. Burası iş yeri o kadar sık aranirmi demiş. Yani eşim müsait olmadığında meşgule atıyor bende o arayana kadar aramıyorum. Çocuğum konuşmak istiyor evde ihtiyaç oluyor. Bir yere gideceksen haber veriyorum. Ki öyle yoğun bir işleri yok akşama kadar 1 2 saat nöbetleri var onun dışında çay kahve sohbet muhabbetle zaman öldürüyorlar. Ben eşimi bu kadar sık aramam demiş. Herkesin ilişkisi farklı ne yapayım sen aramiyorsun diye bende mi aramayım

33 Cevaplar

0 oy
(1,016 puan) tarafından
Bence sizin bu kadın benim hakkımda niye bunları düşünüyor yerine bu kadın bu düşüncelerini nasıl benim kocamla paylaşabiliyor yada eşim bu kadina  neden bu cesareti veriyor demeniz laxim...Ne münasebet...Kocaniza sizin arkanızdan konuşuyor kocanız da dinliyor gelip size anlatıyor.Sen kim oluyorsun da karımın kilosu hakkında yorum yapıyorsun diyememis mi... Kocanižda problem var kusura bakmayin kim bilir o da sizin hakkınızda kadına neler anlatıyor ki kadın da cesaret bulup konuşuyor 
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Daha neler ya eşin konuşmasına nasıl müsaade ediyor 
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Bazen samimiyetten dolayi insanlar agzina gelenu konusur. Mesafe sart bence
0 oy
(1,960 puan) tarafından
Ben olsam gider konuştum o ne öyle ya benim eşimde bu denli bana laf söyletmez gelip birde eşinde sana söylüyor çok sinir bozucu birşey o ne öyle sözüne dikkat et kendi kocanla iliskinle ilgilen benim adımı ağzına alma der gider konuşurum 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kadın koşuyor resmen 
0 oy
(758 puan) tarafından
Eşin seni niye sohbet malzemesi yapıyor  . Ve müsade ediyor
0 oy
(404 puan) tarafından
Eşine söyle bi daha o kadına böyle konuşacak yüzü vermesin.Tavrınıda koysun.b.ok boğazlı olduğu için iğrendiğini soğuduğunu belli etsin.Ayrıca kadın yaşlı değilmiş hala genç sakın güvenme oğlum demesine.isterse o gözle bakmasın yinede iyi niyetli asssla değil yılan.Görüşmiycek konuşmıycak bi daha.bitti.
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Ne kadar tuhaf insanlar var ya ama eşin vermiş bence ona o tavizi .
0 oy
(409 puan) tarafından
Eşin de gelip sana anlatıyor garibim . Eşine söyle muhatap olmasın o kadınla herşey bitti sen mi kaldın çekiştiricek 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Eşin ağzının payını verememiş mi o yelloz kadına?
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Eşinin başta kadını susturması gerekiyordu ama yapmamış. Gelip bunları sana anlatıyorsa o da büyük sıkıntı. Evet kadın patavatsız ama eşin de normal değil...
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Birincisi eşinle bir olup seni çekisitiryorlar.  İkincisi eşin nasil musade ediyor ? Üçüncüsü kadın bildiğin seni kocana kötülüyor resmen gözünden düşürüyor 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
O kariyi 40 kere yıkardim sonra bir deliğe tikardim 

Pislik olan senin kocan o sana kadın söylemiş diye Kendi söylemek istediklerini iletiyor 

Hayırdır la...nnn... Nnn Allah'ım iyiki öyle her bo...kaaaa karışan bir kocam Yok yadaa gevşek şimdiye çoktan katil olmuştum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 275 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 452 göst.
7 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 259 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 885 göst.