0 oy
1,194 göst.
Diğer kategorisinde (1,089 puan) tarafından
Eşim üniversitede güvenlik görevlisi orada 40 kusur yaşında bir ablayla beraber çalışıyor. Geçen sene biz bu ablayla ve 1 2 arkadaşıyla beraber yemek yemeye gittik. Beni sadece 1 defa gördü. O aralar üniversite affı çıkmıştı. Bir yandan okuluma devam edeyim diye düşünüp bir yandan da tekrar sınava girip açık ogretim yazayım diye kararsizligim vardı. Bunu eşime senin eşinin kafası çok karışık çok kararsız biri demiş haklıydı o aralar kafam karışıktı doğru dedim geçtim. Birde kilo problemim var . Çok kilolu neden kilo vermeyi düşünmüyor demiş eşime .

Bugünde yine bir sohbet içindeyken eşim benimde eşim çalışmak istiyor demis o abla da senin eşin çalısamaz çok tembel birine benziyor dedi dedi. Çok sinir oldum. Beni sadece 1 defa gördü tembel olup olmadığımı nerden biliyor acaba. Evime gelmedi yemeğimi yemedi düzenini görmedi. Temizliğimi görmedi. Bir de şey demiş eşime. Neden eşin seni sürekli arıyor. Burası iş yeri o kadar sık aranirmi demiş. Yani eşim müsait olmadığında meşgule atıyor bende o arayana kadar aramıyorum. Çocuğum konuşmak istiyor evde ihtiyaç oluyor. Bir yere gideceksen haber veriyorum. Ki öyle yoğun bir işleri yok akşama kadar 1 2 saat nöbetleri var onun dışında çay kahve sohbet muhabbetle zaman öldürüyorlar. Ben eşimi bu kadar sık aramam demiş. Herkesin ilişkisi farklı ne yapayım sen aramiyorsun diye bende mi aramayım

33 Cevaplar

+6 oy
(1,003 puan) tarafından
Peki bende sana şunu sorabilir miyim? Nedir bu patavatsız terbiyesiz kadınla eşinin samimiyeti. Nasıl bu hakkı buluyor kendinde. Ağzına ederdim senin yerinde olsaydım 
-Reklam-
+1 oy
(643 puan) tarafından
Onun ne haddine istediğin kadar ararsın eşini, senin dedikodunu eşine yapıyor eşin rahatsız olmuyor mu. Bence eşin o insanla arasına mesafe koysun ,senin hakkında onunla öyle rahatça konuşmayacağıni bilsin.Esinde ona cevabını vermesi gerekiyor.
+1 oy
(7,427 puan) tarafından
Ben esin olsam 

Bana baksana eşim hakkinda duzgun konus seni alakadar etmez der laflarini bitarafina tikarim ...
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Boşa demiyrlar ateş ile barut yan yana olmaz kadın kocana yürüyor 
(1,540 puan) tarafından
Yok kız bu bildiğin bu iş üzerinde imiş iş yerinde kaç kişi ile beraber olmuş eski iş yerinden de bu pisliğinden kovulmuş
(13,202 puan) tarafından
Ay Esmamm saçmalama kız  çalışmayann bilmez boş beleş gevezelik sohbetleri bence arkadaş çalışmadığı için anlamıyor. Gereksiz yere takıyor kafasına.
(802 puan) tarafından
Iyy midem bulandı Rümeysa Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın herkesi
(1,540 puan) tarafından
Amin cnm amin ben dövdüm zaten kadını hahahah yelloz
Bana diyo ki gün gelecek sende aldatacaksın kocanı
Bende dedim
Kusura bakma cnm benim hamurum da sağlam mayam da oruspuluk senin kanında var bizde olmaz öyle şeyler dedim yapıştım saçına ablalar zor ayırdı
(802 puan) tarafından
Eline sağlık canım içimin yağları eridi valla sjsj
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Eee bacım bunları eşine söylerken eşin güzel bir cevap verememiş mi buna okurken ben sinir oldummm....
(1,089 puan) tarafından
Sen ne dedin dedim. Yoo beceriklidir 5 dk 5 çeşit yemek yapar öyle tembel biri değil demiş. Aramayaca işi oluyor çocuk bir şey istiyor bir ihtiyaç oluyor ondan öyle arıyor demiş.
(12,804 puan) tarafından
Yani dimi bende ona takıldım. Biri eşime beni eleştirecek eşimde beni hiç savunmadan onları bana yetiştirecek. Kadına sıra gelmeden eşimi paralarım ağzını açıp bir şey diyemedin mi diye
(15,823 puan) tarafından
Sana ne abla sana ne sana ne deseymiş sana mı kaldı kahyası diyeymisss☺️☺️☺️ Kocası yokmu bu karinin
0 oy
(1,070 puan) tarafından
O cadı bu lafları ederken senin eşin ne diyor ben onu merak ediyorum zira o ablaya b.k yemek düşer 
(1,089 puan) tarafından
Sen ne dedin dedim. Yoo beceriklidir 5 dk 5 çeşit yemek yapar öyle tembel biri değil demiş. Aramayaca işi oluyor çocuk bir şey istiyor bir ihtiyaç oluyor ondan öyle arıyor demiş.
(1,070 puan) tarafından
Bence sen dikkat et o kadının niyeti pek iyi değil gibi
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Eşin verememiş mi güzel bi cevap. Bi kere terslerse bir daha ağzını açamaz ama işte kırmayım diye düşünüyodur heralde
(1,089 puan) tarafından
İş arkadaşları bir de yaşça büyük biri ama becerikli biri demiş. Aramayada çocuk için arıyor evde eksik oluyor arıyor demis
(11,089 puan) tarafından
Seni kibarca savunmuş. Şöyle bi dese eşim hakkında yorum yapma abla diye ahh ahh
0 oy
(326 puan) tarafından
Gerizekalı mal ona ne acaba eşine gereken cevabı ver olmadı eşinin yanına gidiyor gibi yap kadını gör saman altından lafını sok böyleleri yuva yıkar kıskanç haset pislik 
0 oy
(1,739 puan) tarafından
O kim ki seni ne kadar tanıyor da böyle konuşabiliyor eşin neden ona bu fırsatı veriyor ona mı kalmış sana bu denli yorum yapmak  aklınca eşine yuruyo sanırım 
0 oy
(847 puan) tarafından
Eşin muhabbet etmese konu neden senden açılsın kii ayrıca senin hakkında böyle şeyler söylerken eşinin cevabı ne olmuş??
0 oy
(45 puan) tarafından
Ne munasabet g. Kenarına bak hele kuduruk seni kötüuluyor kocana 
0 oy
(6,862 puan) tarafından
Eşin niye bütün bunları sana söylüyo
0 oy
tarafından
1. Eşin o kadın bunları dedıgınde ne demıs? 

2. Sana uzulcegını bıle bıle nıye anlatıyor
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Boş boş konuşmalar istersen yuz defa ararsım ona mı kalmış. Millete yüz vermeye gelmiyor. 
0 oy
(86 puan) tarafından
Yaaa lütfen yanlış anlamayın ama ben böyle durumlarda eşimde suçu bulurum. Kimse benim kocamın arkasından bunları diyemez çünkü ben dedirtmem aynı şekilde benim de arkamdan konuşamazlar çünkü eşim ağızlarının payını verir. Senin arkandan bunları derken eşin haddini bildirmiyor ya ben eşine sinir oldum 
0 oy
tarafından
Bütün suç eşinde. 

1- neden mesafe koymuyor 

2- neden fırsat veriyor seni konuşmasına 

3- NEDEN BUNLARI SANA ANLATİYOR SENİ ÜZÜP BUNALIMA SOKMAK İCİN Mİ 
0 oy
tarafından
Esin bi hösssssttt deseydi bunuda dedi sunuda dedi demezdin esin izin vermis besbelli
0 oy
(568 puan) tarafından
Bence eşinden yüz buluyor. Sonuçta birinim eşine bu sözleri söylemek için karşı taraftan o yüzü bul ak ve cesaret almak gerek. Ben suçu eşinizde buldum 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Kadın eşine bunları söylerken eşin cevap vermemiş mi Allah aşkına  ne hakla karışıyor 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kocan esi hakkinda bu kadar konuşacak yorum yapacak kadar yüzü o kadina neden vermis bu biiiiir

Eslerine gelince yerdeki b.ku altin diye savunanlardansa eger sıra esine gelince neden okkali bi cevap vermemiş bu ikiiiiii

Hadi bunlari yapmamış bi de sana anlatıp neyi amacliyomus bilmiyo mu tahmin edemiyo mu sinir olacagini bu uuuucccc

Son olarak da madem orasi bi is yeri is arkadasinin karisini yorumlayacak kadar laclalaşmanin manasi neymis bu da son sorum???

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 442 göst.
7 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 258 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 882 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Eflinduruu (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,652 göst.