0 oy
783 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından

Kızlar sizin böyle örnekleriniz var mı merak ediyorum anne baba beyaz olup esmer çocuk doğuran :D 

44 Cevaplar

0 oy
(13,030 puan) tarafından

Eşim ve ben kumralız eşim bebekten saçları felan sarıymış oğlum doğdu siyah saçlı teni koyu gün geçtikçe de açıldı rengi şimdi sarı oldu :)

-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Bennnnnnnn

Kızım halalarina cekmis malesef 

Oğlumda aynı ben sarışın 

:))) tabi takmıyorum sağlık olsn da insanlar diyor bazen 
0 oy
(684 puan) tarafından
Teyzelerim Dayılarım Dedem Anneannem hepsi aşırının aşırı sarısı hepsi beyaz tenli Ama benim annem Esmer hem de bayağı bir esmer
0 oy
(395 puan) tarafından
Anne baba esmer kahverengi gözlü kuzenimde bahsediyorum bebekleri sarışın mavi gözlü doğdu sayılarına çekmiş 
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Esim kızıl ben esmer oglum kumral arayı bulmuş bide izmitli zehra vardı siyahiydi kiz anne babasi degildi :D
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Sizin dediğiniz gibi değil ama tam tersi annem ve babam esmer kardeşim ve ben sarisiniz... Tabi küçükken çok sariydik şimdi kumraliz.Normalde bebeğin teni homozigot heterozigot denilen baskın ve çekinik genlerin çaprazlamasindan belli olur ama bazen kan gruplarından da kaynaklanabiliyormus annemle babamın öyle olmuş doktor ya çok esmer ya çok beyaz olur sizin çocuklarınız demiş beyaz olmusuz
0 oy
(2,011 puan) tarafından
ooo olmazmi bizim ailede var :D esimle bende kumraliz ama cocuklarmz esmer 
0 oy
(736 puan) tarafından

Ben varim canim esim kumral bebekken sap sari cocukmus beyaz tenli ben nugday tenliyim ama saclarim siyah oglum babasi ayni kumral kizim simsiyah melez gibi .herkes bu kime cekmis diyip duruyor bilmiyorum diyorum halbuki dogdugunda bembeyaz bi cocuktu babasi hibi sarisin olcak dedik olmadi aksine kapkara bi cocuk :D kimseyede benzemiyo. İlerde ne olur bakalm

0 oy
(804 puan) tarafından
Yani ten değil ama göz rengi var benim gözüm bal köpüğü rengi eşimin koyu kahverengi kızım doğdu iki yaşına kadar masmaviydi gözleri şuan dört yaşında değişik Bi rengi var ya gri rengi adeta ve Koca sülale de yok renkli göz 
0 oy
tarafından
Babamz  esmerin  dibi sksksk ben beyaz  kizmzdq  siyah  sksjs
0 oy
(311 puan) tarafından
Ben beyaz tenliyim eşim esmer kızımda kumral oldu 
0 oy
(497 puan) tarafından
Bizde de tam tersi eşim esmer ben buğday teniyim kızım aynı babası oğlum aynı dayısı gibi sarı 
0 oy
tarafından
Kuzenim beyaz eşi Beyaz iki oğlu Beyaz en küçükleri kapkara  bazen espri yapıyoruz hastanede mi karıştı diye 
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Kardeşim ve gelinimiz esmer maşallah bir yeğenim var sarışın ve renkli gözlü  gören evlatlık der o kdr 
0 oy
(470 puan) tarafından
Ben beyaz tenli renkli gözlü kocam esmer baya kahverengi gözlü bende merak ediyorum kime benzicek 
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Ben beyaz tenliyim eşim esmer. Sülaledeki tek esmer benım bebe :D
0 oy
(415 puan) tarafından

Bizde de şöyle bir durum var ben esmer karakas karagöz :) eşim sarısın yesilgozlü.:)

Kızım buğday tenli siyah gözlü sarı saçlı:)) 

0 oy
(169 puan) tarafından
Hahahhah hiç unutmam oğlum hastalanmiştı 

Hastaneye yatmıştık yanımdaki kadın  ayni boyle birséy yaşamiş komşusu anne baba beyazmış çocuk esmer doğmuş    tabi fesatlık gırlaa milletimizde kendi başına gelir diye korkudan hamileliği boyunca cikolata yememiş     esmer olur diye        saçma sapan şeylerrrr hakketen çikolata ne halaka 
0 oy
(5,998 puan) tarafından
Eğer daha büyük aile fertlerinde varsa esmerlik olabilir tabi. Genler 7 kuşak boyunca aktarılır 
0 oy
(10,963 puan) tarafından
Kardeşim öyle.annem süt gibi beyaz,babam süt gibi beyaz ,ben aynı şekilde vampir beyazı ten kardeşim baya baya esmer :D çingene esmeri :D annem hep der şakasına karıştı bu hastahanede diye ama büyük dedemiz esmermis öyle.kuzenimde esmer

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 174 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
8 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Hakan22 (8 puan) tarafından soruldu
+1 oy
46 cevap 1,228 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 583 göst.