0 oy
765 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından

Kızlar sizin böyle örnekleriniz var mı merak ediyorum anne baba beyaz olup esmer çocuk doğuran :D 

44 Cevaplar

+1 oy
(4,091 puan) tarafından

O degilde kendim yesil gozluyum. Benimtarafin yuzde 90 yesil yada mavi goz. Su genlerimi iki cocuguma da aktaramadim yanarim yanarim bi ona yanarim. Banalari gibi kara bocuk oldular:) gerci oglan elaya caliyor rengi

(4,000 puan) tarafından
Renkli göz aileden gelmiyor gözdeki pigment eksikliğinden kaynaklı canım
(4,091 puan) tarafından
Orasi oyle gamze de. Kas kusuru mesela ama genetik de onemli ya. Renkli goz cekinik. Koyu renk goz baskin oldugundan anne babanin gen karisiminda  koyu renk olma olasiligi daha fazla oluyor.
tarafından
Evet canım.
(220 puan) tarafından
Bende eşimde kahve renkli gozluyuz esimin ablası babası  hataları renkli gözlü şaşarsın çocuk renkli gözlü doğdu:)))
Ablamın eşi kayinvalidedi kayipederi gorumcesi hepsi mavi gözlü 3 çocuk doğurdu bitmesi bile renkli gözlü değil ben nerede yanlış yaptım acaba diye bazen kendini sorgular:)))))
tarafından
Benim kuzenimde öyle gözleri yemyeşil ama çocukları eşten dolayı kahverengi gözlü. Benim gözlerimde her giydiğim kıyafete göre renk değiştirir. Karanlık yerden aydınlığa çıkınca gri olur. Şu an kızımın gözleri öyle koyu ve açık renklere göre renk değişikliği oluyor. Normal zamanda griye dönük mavi oluyor. Kayınpederim mavi gözlü kayınvalidem kahverengi görümcelerim kahverengi eşim ela renklidir.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz ikimizde esmeriz ama bebelerimiz sarisin anneanneye cekmisler 
0 oy
(266 puan) tarafından

Baba esmer anne esmer cocukar sarışin:D 

Babalariyla arasindaki tek fark sac renkler :D 

0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ay bugün otobüste bi aile gördüm ağzım açık kaldı,senin dediğin gibi değildi eşi normal esmer ama kadının teni süt beyaz gözleri mas mavi kızıyla oğlu kömür siyahı resmen :D:D

(6,203 puan) tarafından
Bebeğim napiyon nasilsinn
(9,626 puan) tarafından
Iyim canim benim sen nasılsın ❤️ sen bi postta bana yazmıştın ama o post gizlendi sanırım
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Tam tersi olur mu? Ana baba esmer çocuk şarışınımsı bi kumral :) 2 çocuğum bizden beyaz sadece biri esmer
0 oy
(3,608 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

annem esmer babam esmer. Ben ve ortanca esmer. En küçüğümüz Finlandiya kızları gibi bembeyaz ve sarışın :))

0 oy
(7,358 puan) tarafından
annem sarışındır babam esmerdir bende öyleyim oğlumda öyle esmer hic anneme ceken yok
0 oy
tarafından
Annem beyaz babam beyaz ablam ve abim beyz ben çikolata:D ama Antalya'dan ayrıldığımdan beri buğdaya döndüm 
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Ben buğday tenliyim eşim koyu esmer teni ama gözleri renkli kızımın göz rengi dışında herşeyi babası oğlum ise doğduğunda sapsariydi beyaz tenliydi şimdide beyaz tenli saçları kumral çekik gözlü 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Eşim kızıl ben beyaz tenliyim büyük kızım ve oğlum baya esmer ama küçük kızım aynı babası gibi bembeyaz ve kızıl bana benzeyen olmadı 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Annem babam beyaz tenli ben ve erkek kardesimde beyaz tenli renkli gözlü en küçük kız kardeşim esmer 
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Benim kardeşim öyle hatta babam bu çocuk benim olamaz demiş :D ama anne tarafından dede esmer ona benzemiş. 
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Kuzenım??? Kızla aynı koydeyız gelın olarak kuzenım esmer...esı kapkara... Çocuklar mavı gözlü sarı. Bır oğlu esmer... 5 çocuğu var 3 den sonra gormedım çocukları daha. Doktor genlerden gelıyor demıs taaa nenesının nenesınden işte 
0 oy
(1,196 puan) tarafından
Ben beyaz tenliyim. Baba sarışın . İkizlerin teki esmer ve çok tatlı :))
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Bizimki tam tersi ana baba esmer 2 cocugumda beyaz tenli ☺️☺️
0 oy
(2,913 puan) tarafından
Kuzenim kqri koca esmer çocuk sarışın mavi gözlü ama ananesi ve nenesi mavi gözlüydu onlara çekmiş 
0 oy
(2,015 puan) tarafından
Benim kızım da baba tarafına çekmiş ben beyazım baba çok esmer sayılmaz ama kızımız tam karam güzel fıstığım. 2 aylık daha döner diyorlar ama gayet de esmer kuşummmm 
0 oy
tarafından
Ben beyaz tenliyim, eşim de açık kumral. Çocuk doğduğu gün kara birşey çıkmıştı. Hani çıkarken görmesem kimin bu derdim. 40ından sonra bize benzemeye başlamıştı. 
0 oy
(697 puan) tarafından
Eşim ve ben beyaziz cocuklarim esmer benim anne tarafıma çekmişler:D
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Ben buğdayım ama küçükken bembeyaz ve sapsarıymışım. Eşim esmer. Bebeğimiz ben gibi bembeyaz :) Herkes esmer doğurucam diye bekledi ama karbeyaz bir bebiş geldi :) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 173 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
8 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Hakan22 (8 puan) tarafından soruldu
+1 oy
46 cevap 1,218 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 571 göst.