0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 20 aylık bebeğim bezini asla takmak istemiyorum bu aralar ağlıyor kaçıyor altına yaptığı zaman hemen gelip öööööğğğ diyor banyo yaptırdığım zaman çiş yap diyorum çömeliyor bazen yapıyor bazen yapmıyor ama bilemedim yine de sizce kızım hazır mıdır tuvalet eğitimine

6 Cevaplar

0 oy
(2,390 puan) tarafından
Çok erken kuzum ya 27 ay ideal olan ay ona bile erken diyen olur yani ama 20 ay çok ugrasirsin istediğini elde edemezsn
tarafından
Bilemedim ya çok kararsızım ben de erken olduğunun farkındayım ama kızım rahat durmuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendisi istiyorsa kolaylıkla alışır. Büyük kızım kendi isteği ile 19 aylıkken bezi bıraktı 
tarafından
Ay hadi inşallah ya bıktım artık valla bez takmak istemiyor hiç kaçıyor
tarafından
Kızım da öyleydi bi gün bezini değiştirecektim kabul etmedi mart ayındaydık daha soğuk oluyor diye istemedim takayım yazın alışır dedim kabul etmedi. Küçük kızım da 2 yaşını geçince bıraktı bezi her çocuk bir olmuyor. İsteği varsa dene
0 oy
(4,259 puan) tarafından
Erken sanki canim. Cisini ,kakasini ayirtedebiliyo mu ? 

Benim ki 22 aylik cis diyo ama kakasina ,gaz cikarinca da cis diyo. 

Bez problemi bizde de var bez degistirmek,ust bas giydirmek cok problem oluyo bizde de.
tarafından
Bnmki çişe çiş kakasına da öööğğğğ diyor ayırt ediyor yani
(4,259 puan) tarafından
Benim ki hepsine cis diyo :D bi de tuvalete yapmak istemiyomus bezine yapacakmis :)
tarafından
Hadi bismillah dedim başladım bakalım sonunda ya başaracaz ya da beze geri dönecez
0 oy
tarafından
Post üste çıksın kızlar 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
birkac kere kendinle birlikte gotur sen yap o baksin kafasina yer ettir tuvaletimiz gelince buraya yapiyoruz gibi gibi konus sonrasinda ara ara bezini cikar çişin gelince soyle de her soylediginde gotur canim sonra baktin yapiyor demekki hazir benimki 22 aylikken ogrenmisti 1 ay sonrasinda hic kacirmadan alıştı
tarafından
Ay hadi darısı başımıza
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Gece sabaha kadar kuru kalıyorsa deneyebilirsin ama zorlanırsa hiç uğraşma daha zor oluyor ilerisi 
tarafından
Denemeye başladım ama bakalım emin değilim pek dün gece 1 kez ıslattı kendini ama önceki gece 3 kez ıslatmıştı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ilkalp (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 227 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 162 göst.
0 oy
6 cevap 225 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Burc (116 puan) tarafından soruldu