0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (242 puan) tarafından
Düğünmüs misafirlik sevmez hak getire salondan içeri girmez konsere gitmez yabancıları asla sevmez konuşmaz bu sıralar ne desem ağlıyo akşam 9 dan beri uyutmaya çalışıyorum sabah 8 de uyandı ben ne yapacağım bu çocukla geçen seje giderdi düğüne falan kalabalığa girerdi şimdi bı yabancı bişey sorsan asla cevap vermez konuşmaz hicbiseyini kimseyle paylaşmaz hergun diaardayiz ben bu işin içinden çıkamazdim son çare dil terapistine gidip olmadı psikologa gideceğim başına gelen var ki iki senedir herkes seneye değişir diyo ama gram değişiklik yok Ekim'de 3 yaşına girecek ara tatilde kreşe vereceğim umarım bir yararı olur 

3 Cevaplar

0 oy
(3,605 puan) tarafından
Normal canım o dönemde oluyor benim oğlumda öyleydi zamanla düzeldi ama hala yabancılarla pek konuşmaz
-Reklam-
0 oy
(7,716 puan) tarafından
Benim de kızım kasımda 3e girecek. Bence normal. Benim kızıma yabani diyor babannesi. Ailelerimize bile gittiğimizde ağlıyor. Sürekli kucağımda durmak istiyor. Anne anne diye sadece beni istiyor. Yani zaman zaten kötü. Sadece benim yanımda dursun, en azından kendini koruyabilene kadar
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Bazı dönemlerde oluyo böyle. Zorlarsan daha kötü olur. Akışına bırak

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 239 göst.
0 oy
27 cevap 778 göst.
5 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nare88 (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 165 göst.
25 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,887 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu

379,845 soru

11,370,407 cevap

34,854 kullanıcı

...