0 oy
730 göst.
Diğer kategorisinde (2,355 puan) tarafından
bizde son noktaya geldik artık kizim 2 yasında oğlum 6 yaşında bosaniyoruz babamın kapısına dönücem ama beni neler beklediğini hiç bilmiyorum hayatım nasıl olucak off kafam çok dolu kızlar dertleşiceğim kimsem yok herkes sirtini döndü bana 

18 Cevaplar

+1 oy
(2,055 puan) tarafından
Eğer  ailen  iyiyse  arkandaysa  git  ama  değilse  hiç  tavsiye  etmem  bende 2 çocukla  8 yıl  sonra döndüm  inan  annem  anne  gibi  değil  demediği  laf  kötülük  kalmadı  kendi evimde  huzurum  daha  çoktu  dedim  ama  işte  olmuyor  şimdi  bu ay  davayı  bekliyorum  eşim  memur  hakimle konuşacam Eğer  adam akıllı  nafaka  verirse  ayrı  eve  çıkacam çocuklarla  inan  böyle  günlerde  yanında  duran  yoksa  o kadar  zor ki bugün  28 yaşıma  girdim ama ruhum  100  bu süreçte  o kadar çok yıprandım ki birde senin  2. Evliliğin iyice  başına  kakarlar  çevremdeki  çoğu  kişi  bu halde  kim 2.ye evlendiyse  boşandı demekki  yastık  değişiyor  kader maalesef değişmiyor 
-Reklam-
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Neden acaba özel degilse
(2,355 puan) tarafından
önceki postlarımda yazıyo canım çok sorunlar var
(1,798 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun ailen yanında madden manen olmazsa baba kapısı cehennem oluyor inan ki haybeden yazmıyorum bunu 1 bardak suyu alamıyor üstüne üstelik başına vuruluyor tek olsan belki ama çocukla gitmek zulüm bütünlerinde geçeceğini düşün hakkınızda hayırlısi olsun
(2,355 puan) tarafından
yaa neden öyleki acaba
(2,529 puan) tarafından
Genelleme yapmak doğru olmaz bence ya herkesin ailesi aynı değil. Allah korusun ben öyle bişey yaşasam bir elim yağda bir elim balda olurum ne annem ne babam ne kardeşlerim asla böyle bişey hissettirmez bana. İnsan baba evine de gönül rahatlığıyla gidemeyecekse niye ailesi var ki Buket masal hakkında hayırlısı olsun inşallah
(2,092 puan) tarafından
Valla örnek ben ailemleyim çalışmıyorum ekmek elden su gölden çocuğumla geziyoruz çıkıyoruz ailem yanımda çalışmıyorum şu anda ama ilerde inşallah çalışırımda
Ufak tefek şeyler illaki olur alinacaginiz ama o kadar da olsun elin pisliginden iyidir
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Neden herkes sırtını döndü?

Zor bir süreçtir Rabbim yardımcın olsun inşallah 
(2,355 puan) tarafından
annem biraz geri kafalı millet ne der olayında o yüzden
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Herkes kim.. kendi ailen yanında mı
0 oy
(2,418 puan) tarafından
İkinci evlilik mi gecen postunda 3 yillik evliyim yazmışsın da
(2,355 puan) tarafından
evet ikinci evliliğim
(3,181 puan) tarafından
Kaç yaşındasın canım
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım Rabbim feraha çıkarsın inşallah tez zamanda ❤️

Postları dan biliyorum az çok Rabbim hayırlısını versin ne diyeyim eşin çok bencil bı adam 
0 oy
(3,585 puan) tarafından
İkinci evliliğin mi  önceki postlarina üç senelik evliyim demişsin ama 6 yaşında ve 2 yaşında çocuklarınız varmış o yüzden sordum hakkında hayırlısı olsun 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ablanın çocuğu noldu canım 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Bende boşandım uzun süredir ailemleydim gidip geliyordum bir aydir resmi olarakta boşandık valla rahatım kafamda rahat bizden ne kadar uzak o kadar iyi olmuyorsa gerçekten olmuyor bu erkeklerin kafası farkli çalışıyor 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Canım 2 çocukla baba evi nasıl olacak peki onlar nasıl davranacak yani sen çalışırken 2 çocuğa bakacaklar mı ve eşin ne diyor boşanmaya istekli mi
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Neden herkes sırtını döndü size ?

Sizi anlamak size sahip cikmak yerine ablanızın yaptığı hatanın bedelini size mi ödetiyorlar elalem ne der kafasıyla.

Normal şartlarda bir kadın bosanma noktasına kolay kolay gelmez gelse bile cesaret edemez cesaret edip hamle yapması bile bir hayli zaman alır. Size arkalarını dönmüş olmalarına cok üzüldüm.
0 oy
(309 puan) tarafından
Baban nasıl davranır nasıl karşılar bosanip gittiğinde çocuklarına bagirirsa falan zoruna gider karakterini bilmiyorum babanın tabi insandan insana değişir ama baba evin ilk ayrıldığın gibi olmuyo çocuklarına annen bakıp sen ise girersen kısa sürede toparlarsin yok calistirmazlarsa da seninde karakterini bilmediğim için sağlıklı bosy diyemem ama şunu çok açık ve net soyliyim postlarini tek tek okudum kolay şeyler yasamamissin bende bosandim geldim işe başladım o şekilde kafa dağıttım genel anlamda şu an 5yillik evliyim şuan Allah korusun boşanmaya kalksam direk ailemin evine gitmem ama kesinlikle benim babam çok tutucu geldiğin gittiğin saate yere karışan biriydi birazda evlilik kurtuluş olur gözüyle evlendim acikcasi parasal imkan için belediyeye fln gidip araştır derim yada kaymakamliga artık hangi şehirdeysen git birine sor yonlendirirler zaten ilk evliligimden cocugum vardı 5sene bende kaldı evlencem zaman babasına verdim burdada 4yasina gircek çocuğum var bu çocuğumu almam bırakırım önce babasını tecrübe etsin diye sen gibi araştırırdim yardım işini birakamazsan çocukları kadın sığınma evini araştır ordada yardımcı oluyorlar diye duydum Allah yardımcın olsun bu saat oldu bende hala moral bozukluğundan uyuyamıyorum kaç gündür 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bu maddi olarak anlattığın durumlar bizde de var. Eşimin cebindeki parasından asla haberim olmaz. Geçen bin lira verdi. İç çamaşırı aldım hamileyim olmuyor eskileri. Onu marifet sanıyor. Ki daha bir sürü eksiğim var kendimle ya da bebekle alakalı. Parası var şu an fındıktan para geldi ama borsaya yatırdı. Destek olmak için kuaföre gitmem kiyafet istemem bir şey demem. Ama gerçekten ben de bunaldım bu durumdan. Biz dışarı çıkar gezeriz ama onun ailesiyle olunca ancak. Baş başa bir şey yapmayız. Tabi sabrediyorum şu an ama biraz daha böyle giderse hiç umursamam alırım kartını giderim istediğim her şeyi alırım:D sanırım ben de dolmuşum eski postu görünce yazmak istedim. Boşanma konusuna gelince iki çocuk var nafaka verecek çocukları kursa verip çalışırsın. Aile evinde bir süre idare edersin sonra da kendi evine geçersin. Aile bile olsa bir yere kadar oluyor.
0 oy
(2,537 puan) tarafından
3 senleik evlisin oğlun nasıl 6 yaşında oluyor 6 aylık mı demek istedin
0 oy
(497 puan) tarafından
Eski postuna baktım canım ama kafamda kalan tek sorun 3 senelik evliyim demişsin oğlun nasıl 6 yaşında oluyor aklım karıştı neyse boşanma konusuna gelince de ailen arkandaysa çocuklarına annen bakar bi iş bulur çalışırsın zamanı gelince bi ev tutarsın kendine çocuklarını yanına alırsın ailene de çok yük olmamış olursun. 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Üzüldüm canım ya sen çok dolmussun esin , ablanla olanlar eşinin gereksiz can sikmalari derken sogumussun kafanı toplamaya ihtiyacın var....

Eşin bu konuda ne düşünüyor 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Rabim yardimcın olsun kuzum aileler bazrn hiç durmiyo arkanda yaşayan biri olarak annem babbam diyolar eğer boşanmak düşunurseniz çocuklari unutun getirmeyin biz anca size bakarız çocuklariniza değil ben ve kız kardeşim görduk bu durumu son olarak kocaya mahkum edildik diyeceklerim bu kadar 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 498 göst.
0 oy
2 cevap 106 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 254 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Canimkendim (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 189 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (600 puan) tarafından soruldu