0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (812 puan) tarafından

Kzlar yaklasık 2 aydır dyetteym 9 10 kılo verebldm 80e dustum ama dunden beri krzlerıme mani olamıyorum kek yedım bugunde bı Kaç tane atıstrmalık yedim eşim mantı almıstı onunla beraber yarım porsiyon yedim okdr pşmanım ki morelım cok bozuk nasıl başa ckıyorsunuz ataklarla :'(

5 Cevaplar

0 oy
(3,451 puan) tarafından
Canın tatlı isterse hurma ye 3 tane, yada tarçınlı su falan iç. Bastırıyor o krizi
(812 puan) tarafından
Yok yani kendımı tutamıyorum hurma da aldım ceviz vs de aldım ama şeytan mı dürtüyor illa  o canım çektiği şeyden ycem :/
-Reklam-
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ben tatlı isteyince canım kahve tarçın kakao hepsinden bir çay kaşığu suta atıp içiyorum belli bir süre öğün gelene kadar tutuyor sende kalori arttırmasan ara öğün eklersen düzene biner bazı dönemler böyle oluyor
(812 puan) tarafından
Yok iyi gdıyordum az önce ac olmadım halde mantıdan yedim
(1,785 puan) tarafından
Bir şey olmaz vücudun şaşırır az yiyince baştan daha fazla yakar bir iki gün
(812 puan) tarafından
Kılo almim de bu süreçte ama silkelenmem lazım eski vücudumu özledım 60 70lerdeydim dogum yaptım 95lere kadr cıktım
(1,785 puan) tarafından
Bende 76 dan 69.7 ye düştğm öyle kaldım
0 oy
(317 puan) tarafından
Ben özellikle almıyorum böyle şeyler eve çünkü beyin otomatikman gördüğün şeyi yemeni istiyor sjahsjs 

Olmayınca da canın istemez esinde gizli yesin:,D
(812 puan) tarafından
Yok bn yaptım ve tadına baktım bakmaz olaydım :D cocuk var alıyoruz mecburen
(317 puan) tarafından
Tadına baktıktan sonra mideye de indikten sonra bir pişmanlık hissi gelmiyor mu :D
(812 puan) tarafından
O pişmanlık saniyesnde geliyor:d
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Çıkamıyorum. Bir kere ipin ucu kaçınca kaçıyor. Ertesi gün bol bol su iç hareketi artır. Bende 1 haftadır çok güzel giderken bugün düştün tatlı ve hamur işine yedim de yedim. Adet olduğum da genelde böyle oluyo benim 
(812 puan) tarafından
Bnde adetten yeni cıktım ne bu açlık ya :D
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Canım bazen kendine 1 günü serbest ilan et her gün aynı olunca insanin psikolojisi bozuluyor aynısını yaşadım bende ordan biliyorum haftada 1 gün kendine tatil yap daha keyifli oluyo 
(812 puan) tarafından
Az once yarım saate yakın kardiyo yaptım vcdan rahatlamaca :D

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
12 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda... (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
28 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde B. Sema (433 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 192 göst.

379,366 soru

11,355,921 cevap

34,832 kullanıcı

...