0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (698 puan) tarafından
İnsanların bencilliklerinden düşüncesizliklerinden kötü kalpli olmalarından bıktım. Okadar kötülerki bebeğimin yüzüne baktığımda onun o masumluğunu gördüğünde bu kötü kalpli insanlar yüzünden bebeğimden utanır oldum. Okadar masumsun ki annem nasıl büyütücem nasıl doğru insan olmayı öğreticem sana diyorum...

Yalnız bırakılıyorum destek görmüyorum evet kimseye değil kendime doğurdum bunu kimseden bana gelip bebeğime bakmasını evimin işini yapmasını istemiyorum sadece muhabbet etmek istiyorum iyimisin nasılsın demelerini istiyorum birşeye ihtiyacın olursa bak bizde burdayız sakın kendini yalnız hissetme demelerini istiyorum. Ne para istiyorum ne canlarını istiyorum. Bağırmak istiyorum artık deli gibi çığlık atmak istiyorum okadar doluyum ki okadar içim sıkılıyor ki. Keşke hiç bitmeyen bir enerjim olsa keşke bebeğimi hep güldürsem keşke 5 dk dahi olsa yorulmasam da hep kucağımda taşısam. İleride cocuğumun gözünde yorgun anne olmak istemiyorum. Annemde saçını süpürge yaptı bizim için değilde annem bizi çok iyi yetiştirsin desin. Onlara yürüdükleri yolda ışık tutmak istiyoru. Rabbim nolursun duy sesimi beni kötü insanlarla karşılaştırma göz yaşlarıma sebebiyet verenlerde hakkımı bırakma. Beni bu çıktığım yolda utandırma güç ver yarrabbim. 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeni mi doğum yaptın
(698 puan) tarafından
Hayır 5 ay oldu
-Reklam-
0 oy
(658 puan) tarafından
Allah hepimize güç kuvvet versin. Kimseden kimseye fayda yok gemisini kurtaran kaptan olmuş. Inanın öyle zaman oluyor ki burdaki insanlar sorduğunuz soruya iyi kötü cevap tavsiye veriyor yardımcı olmaya çalışıyor hicbir mecburiyeti yokken ama gündelik yasantımızdaki hayatımızdaki insanlara soru bile soramıyoruz Allah hepimizin yardımcısı olsun ahir zamanda yaşıyoruz evlatlarımızı düzgünce yetiştirmeyi nasip etsin kimseyi de kimseye muhtaç etmesin 
(698 puan) tarafından
Amin çok amin rabbim evlatlarımızı Allah yolunda doğru iyi kalpli vicdanlı yetiştirmeyi nasipnetsin
(658 puan) tarafından
Aminn bacıı en büyük korkum anne olunca anladım hep derdim Allahım benden razı olunca canımı al şimdi düşünüyorum yemin ederim çocuğuma gözüm arkada kalmaz diyeceğim kimse yok Allah acı günlerini göstermesin
(698 puan) tarafından
Bende ölmekten korkmazdım şimdi okadar çok korkuyorum ki rabbim beni ona onu bana bağışlasın
(658 puan) tarafından
Amin hepimizinkini inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 212 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 350 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 270 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu