0 oy
355 göst.
Aile kategorisinde (360 puan) tarafından
Kızlar bugün evlilik yıldönümümüz çok heyecanlıyım ya 1. ci yılımız bakalım akşam eşim ne sürpriz yapıcak

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah bir ömür boyu mutluluk versin size inşallah. 
(360 puan) tarafından
Allah razı olsun cümlemize
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah canım, daha nice senelere birlikte
(360 puan) tarafından
Çok saol teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından

Allah bir omru en guzel sekilde gecirmeyi nasip etsin canim benim, cok beklentini yuksek tutma sen yinede. Erkekler cok bizim gbi ince dusunmeyip kirilmani uzulmeni istemem . Mutluluklarr <3 yinede guzel bisey olursa bizimle paylass bizde mutlu olalimm<3<3:)

(360 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim  cnm beklentim çok büyük değil zaten ama bugün yapamasada başka bi gün yapar böyle incelikleri oluyo arada sürpriz yaparsada paylaşırım tabikide sizlerle
tarafından
Cok sevindim hep mutlu ol insaallah ☺️ ❤️❤️❤️
(360 puan) tarafından
Amin inş cnm
0 oy
tarafından
Allah Bir ömür mutluluğunuzu daim etsin kuzum:)
(360 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm benim
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Ayyyhhhahhahhabbhsg hiç böyle dertlerim yok acaba eşim ne sürpriz yapacak diye:D çünkü yapmıyor zaten öküzün önde gideni bir gül bile almadı bir bileklik bile almadı. Doğum günümde bir pasta bile almadı. Başka günlerde Bn çok istersem öyle alır :D bu ada çok şükür :)

(360 puan) tarafından
Evinde mutlu huzurluysan gerisinin pekde bi önemi yok bence senin yüzünü güldürsün yeter
(2,159 puan) tarafından
Yani çok şükür büyük Bi sıkıntımız yok. En güzel hediye sadık ve sevgi dolu bi eş.
Allahım evliliğimizi korusun muhafaza etsin. Eşimin hediye alması felan önemli değil.
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Hiç bişey yapmasa burda şenlik var akşam :P

Şaka şaka umarım çok sevincegin sürpriz le kapını açarsın, nice mutlu evlilik yıldönümlerine

(360 puan) tarafından
Hemde ne şenlik
0 oy
(160 puan) tarafından
ben evde masa hazirlamistim pogaca kek falan mumlarla kuru güllerle süslemistim masayi eşim gelir gelmez tv acip izlemeye basladi ben kivraniyorum falan bakmiyo yüzüme gidip yatak odasina yattm bi süre sonra farketti geldi özür diledi ilk kez kutluyorum işte öküzüm ben kusura bakma falan dedi sanki ben kaçinci kez kutluyorsam sevgiliyken nişanliyken resmimizi bastirirdi pasta yaptirirdi bir ömür diye cicek falan alip gelirdi özledim o günleri keşke özel günleri deilde normal bi günde süpriz yapsa en son çiçeği istemede getirmisti 
(360 puan) tarafından
Erkekler iste ne yapcan her zamanki halleri boyle kabul ediyoruz artk
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah :)
(360 puan) tarafından
Amin inş cümlemizin
0 oy
tarafından
Mutlu yıllar olsun inş 
(360 puan) tarafından
Hepimizin cnm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 545 göst.
13 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gokefram (7,922 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
0 oy
6 cevap 180 göst.

378,237 soru

11,320,559 cevap

34,765 kullanıcı

...