0 oy
549 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından

Kızlar bundan bir hafta önce eşim akşama çalıştığı yerden arkadaşlarım bize gelecek yemek yap ordan da seni annenlere bırakırım biz oturucaz falan dedi bende yemek salata sofra vs herseyi masaya hazırladım bıraktım çay bardaklarına kadar koydum.falan annemlere geçtim eşime napiyorsunuz diyorum film izliyoruz birkaç defa yazdım dedim ki gittiklerinde bana mesaj at ya da ara tamam canım dedi ne aradi ne mesaj attı yazdım aradım cevap vermedi saat 12 de kalkicaklar falan dedi ariycam dedi en son yazismamiz o saateydi sonra ertesi gün eve geldim dedim eee ne yaptınız arkadaşlarınla dedi oturduk canım yemek yedik tv izledik sonra herkes evine gitti benle bi arkadaş kaldık koltukta uyuya kalmışız iyi falan dedim bende sonra dolapta iki paket çikolata vardı bunları neden aldın dedim arkadaş almış o getirdi dedi cikolata Çerez çekirdek falan çok uzatmiyim:'(

Az önce eve geldi tlfnunda biseye bakacaktim watsaptan oturdukları erkek arkadaşı fotoğraf atmış içkiler viskiler Çerez cikolata meyve bardak bu ne diyorum bizim ev değil diyor fotoyu gösterdim dedim bak bu bizim sofra bizim koltuk karşında ***** mi var bende ***** gibi her sözüne inanıyorum yarın oburgun benden habersiz evlenirsin ruhum bile duymaz dedim Çok üzüldüm gözümün içine baka baka yalan söyledi hamileyim ilk haftalar ayağa kalkacak halim yok dedim yarin anneme gideyim iki gün kalayım şimdi nasıl gidicem anneme gelcem dedim nasıl guvenicem kalbimi kırdı sizce nasıl tepki vereyim nasıl konuşayım üzgünüm içtiği için ayrı ama en çokta beni kandırdığı için:((

6 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Burda sorun ne bılıyomusun? Bence içmesi vs ayrı konu ama asıl sorun zıkkımlanacakları şeyleri dahi sana hazırlatıp çay bardaklarına kadar hamıle karısına dızdırıp evden gondermesı 
(54 puan) tarafından
Yani ben onlara meze rakı masasi hazirlamadim sıradan bir aksam yemeği yaptmmm
tarafından
Yemek yap demıs işte sana ne munasebet? Sen olmadıgın evde nıye onun arkadasına yemek yapıyorsun? Dısardan pide zıkkımlansınlar, bak eşinin zevkidir sana durust olur ayda yılda bır rıca eder evde arkadasıyla bulusur eder bılemem ama ne demek yemek yap ordan annene gec yani
(13,824 puan) tarafından
Biz senin icin demiyoruz zaten sen nerden bileceksin esin biliyordu onu diyoruz arkadaslarim gelecek yemek yap diyen esin degil mi ona diyoruz
(2,098 puan) tarafından
2 erkek bu kadar gizli inşallah sadece içmişlerdir
(2,221 puan) tarafından
Artilar kalben sana
-Reklam-
0 oy
(736 puan) tarafından
Sen yalan soylemesinemi takildin ben en cok evde arkadadlariyla alem yapmasina kizardim senin kizcagini bilgi icin yalan soylemis belliki . Bak benim esimde istememe ragmen yillarca cok cabaladim baktim olmuyo .en azindan dedim gozumun onunde icsin arkadaslarinin yanina gitmesin bildigim bisey olsun dedim ve oyle kabul etmek zorunda kaldim istemesemde kafam rahat en azindan
0 oy
(72 puan) tarafından
Burada yalan söylemesi sorun bence alkol deil sadece yalan sylemesi diyebilirdi alkol icicez evde 
0 oy
(659 puan) tarafından
Ben evli bir erkegın evıne arkdaslarını toplayıp karısını evden yollamasına da karsıyım cok sacma illa geleceklerse eslerı ıle gelsinler ha bekarsa arkdasları gıtsın dısarda bulussun 
0 oy
(12,768 puan) tarafından
Arkadaşlarını bekar gibi evine getirip evinde zikkimlanması bir tek bana mı itici geldi. İçmenin adabı kesinlikle bu değil 
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Orası aile evi bekar evi mi ? Eşin ergen mi ne ya ne kadar saçma terbiyesizlik bu 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,285 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Feride&21 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 471 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde _.Seva._ (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,437 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 894 göst.