0 oy
100 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (123 puan) tarafından
Kızlar günaydın... Birazdan eşimle Kemeraltı'na gidicez bebek alışverişi için. Bebek kıyafetleri,,beşik,,bebek arabası konusunda bildiğiniz güzel mağazalar,, dükkanlar varsa söyler misiniz?  Biz Torbalı'dan gidicez hem gezelim hemde bişeyler bakalım dedik o sebeple pek bi yer bilmiyoruz. Birde yeni doğan için neler almak gerekiyor tam liste olarak yardımcı olabilir misiniz? Doğum Kasım sonuna denk geliyor.

5 Cevaplar

0 oy
(123 puan) tarafından
Soruma cevap verecek kimse yok muu 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum kemeraltı eskısı gıbı degıl, surıyelı yuvası delik deşik her sokak tadılat var dıyolar ayrıca dıkkan kıraları cok arttj dıye hersey ateş pahası bosuna gıdersınız 
(123 puan) tarafından
Öyle oldu boşuna gitmiş olduk. Neyse doğum öncesi bi tür atmış olduk ☺️ normalde hiçbir yere çıkmıyoruz zaten.
0 oy
(3,045 puan) tarafından
Bence gaziemir de outlet var lcw nin bide civil falan var gerçi bende kemeraltından aldım ama çok karışık ya orası zaten yol üstü gelirken alırsın birde ben aldığım da 2019 du şimdi kaç paradır 
(123 puan) tarafından
Fiyatları aşırı uçmuş benim olduğum yerden de pahalıydı kemeraltindaki ürünler. Bizde almadan döndük ☺️
0 oy
(154 puan) tarafından
Kemeraltı eskiden ucuzdu bana göre şimdi fiyatlar ordada heryerde olduğu gibi ben genelde alcağım şeyin fiyatına internette de bakar nerde uygunsa ordan alırım
(123 puan) tarafından
Bende aynen öyle yaptım ve nerdeyse hiçbisey almadan geri geldim ☺️ Sadece işportacı bi amcadan 2 tulum 2 takım kıyafet 2 kutu da çorap aldım geldim. Battaniye filan baktım da internette olandandan daha pahalıydı artık ne kaldiysa internetten alicam.
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Ben Haziran'da gittim Kemeraltına aşırı pahalıydı canım yaa başka bir yerden al bence LC yada civil fln
(123 puan) tarafından
Evet yaa gerçekten çok pahalıydı. Zaten gezmek maksatlı gitmiştim de. Kafamda bikaç bişey belirledim onları da internetten sipariş vericem gelsin ya.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 234 göst.
8 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde KARA&ASLI (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 670 göst.
8 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Gökce kambur (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 482 göst.
27 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...