0 oy
480 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
OFFF BİŞEY SORCAM SİZE ALIŞVERİŞE COCUKLARLA GİDENLER NASIL BAŞ EDİYONUZ KIZLAR COCUKLA GİTTİM HAMİLE HALİMLE  YEDİ BİTİRDİ BENİ YAAAA NAPCAM BEN BÖYLE BÖYLE ÇÖZÜM BULAN DESİN BANA EŞİME DESEM ALIŞVERİŞ YAP DİYE KENDİ KAFASINA GÖRE ALIP GELİYO VERDİĞIM LİSTEYLE ALAKASI YOK ÇÖZÜMMM  :(((((

9 Cevaplar

0 oy
(1,064 puan) tarafından
Haftasonu çocuğu esine birak oyle cik istedgni al ben oylw yapiyorum
tarafından
Giiii bacım durmuyo yaaa bıkdım vallahi her defasında aynı korkuyom bişey olcak yolda giderken bişey olcak diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Migros sanal market uygulamasina bak. Belki yasadigin şehirde aktiftir.
tarafından
Kız bence bak derim uyguna geliyo bence
tarafından
Tamam yukleyip bakayim ancak ben dokunmayınca alamıyorum yinede imrendim bakayim merak ettim nasilmis
tarafından
Beğenmezsen iade ediyorsun
tarafından
Hee oda mı var peki pahalımı ürünleri
tarafından
Kız şuan markette mesela domates kaç TL bitek 60 TL ve üzeri olmalı alışverişin bide 5-6 lira getirme parası alıyolar onuda yorulmana say kız sen mesela sepete eklersin bir fiyat belirler örnek 150 bazen o 140 olur 160 olur elindeki malzemelerin gramına göre değişiyo poşet parası bide oda 1 TL yani çok poşet kullanmıyorlar ben 155 tllik alışveriş yaptım 4 poşet kullanmışlar
0 oy
tarafından

Benim komşu öyleydi hem karnında hem yanında bitane vardı tam bi afat ahaha kız nasıl delirmiyon diyodum deliriyorum bu deli halim diyodu ya birine bırakacaksın yada aç oturcan evde :D

tarafından
En sonunda aç oturcam aynen kizz ayy evde bişey bitmeye yakin bana bunalim geliyo aman yarabbim yinemi diyom işkence yaaa resmen yok böyle bişey
tarafından
Bu yüzden tek çocukta kararlıyım :D
tarafından
Bencede mantıklı bari yapcaksan 7 yaşında olsun yoksa canına ot tikarlar
0 oy
tarafından
Çözüm yok canım bende iki çocukla gidiyorum arada kayboluyor falan bi bakıyorum bir dünya abur cubur almış gelmiş alamam diyorum bi kıyamet kopuyor diğeri daha iki buçuk aylık neyse ki arabada yatıyor öyle garip garip:D :D savaş etmiscesine yorulup çıkıyorum marketten alacaklarımın da yarısını unutup çıkıyorum büyük kızım hiç susmuyor sürekli dağdan bayırdan konusuyor:) beynin yanıyo mavi ekran veriyorum 
tarafından
Anammmmmm çok da sıcak üstelik hani gidiyoz market arabasina koyorum bu defada iniyo ordan alıp alıp geliyo dediğin gibi anlamıyo öyle alamam demeden iki koca torba elimde bi brbe karnımda biriside yanımda ayyy biz napcaz yaaa baba desen kendine göre aliyo bende kiziyom diyom sen sevdiğin şeyleri aliyon benim istediklerim nerde git ozaman kendin al ben evde yemek mi yiyorum zaten diyo o gündür gitmiyo markete çocuğa bak diyon bazen saat 11 de gidiyo bende kalkim gidim diyomda nerde kafam kalkmiyoki yatakdan 4 lere kadar uyuyamiyorum bu aralar karnim kucuk aslinda ama batıyo bebek hareket ettikce
tarafından
Hava sıcak ya ondan hamilelik zor geliyor ya bende büyük kızımda son zamanlarım yaz a denk geldi o sene de bir sıcak allahım can çekiştiydim resmen bir kayan bir buyana yuvarlaniyordum:)) ben bazen eşimle gidiyorum oda hemen başlar bunu niye aldın bunu ne yapacan daha geçen gün almadık mı bundan o bir taraftan kızı bir taraftan bit bit beynimi yiyolar:))
tarafından
Ayyy ben esimle gitmem bişey alırken alıyon yemiyon kalıyo falan diyodu dedim senle bidaha markete gidersem cenesi durmuyo uzun zaman oldu gitmiyorum onunla ben başka çaresi yok yardım edecek artık tek başıma mümkün değil artık bundsn sonra gelecek yıla cok zor olacak market işi cokkk iki cocukla
0 oy
tarafından
Ben hep eşimle giderim 15 günde bir yani tek gitmem arada çocuklarla çıkarım fazla bişey almam o yüzden zorlanmıyorum canim sen de eşinle çok hem çocuk hem torbalar nasıl hallexiyosun 
tarafından
Bende kendime şasip kalıyorum bende de şöyle bişey var evde bişey komple bitmeden almiyorum çünkü cidden israfa aşırı karşı birisiyim öylede olunca çok eksik oluyo bugün de aynıydı cok yoruldum aslinda istanbul da yaşıyorum tüm alışveriş msrketleri 10 dk uzaklıkta ama yinede cocukla olacak gibi değil hatta cekilcek dert değil ikinciside doğunca artık bi şekilde adamla konuşup işe gec gittigi zaman birakmak sart olcak gerçi yardım eder sanırım ozaman inşallah
tarafından
Israfa bende karşıyım canim
tarafından
Ondan dolayi böyle oluyo baska ne yapabilirm bilmiyorum cidden cılkım çıkdi eve gelene dek bunun aburuyla cuburuyla gidiyo paranın yarısı almiyim diyorum sonra cok üzülüyorum
tarafından
Sen eşini de al yanına canim
tarafından
Onunlada gidilmezya artık bakmam lazim önümdeki yıl bi çaresine şimdi sanal marketten alsam bu kez de ellemeden alamam ben huy olmuş bende
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Biz eşimle gideriz o bebek arabasını sürer oğlumla ilgilenir bende alışveriş yaparım tek başıma gitsem zaten taşımam zor olur birlikte gidin akşam ya da hafta sonları 
tarafından
Artık ikincide bakacam galiba caresine yada sabah Vardiyası olduğu  zaman sabah erkenden gitmek lazım sanırsam pazar arabasımı alsam bilemedim bu aldiklarımı koymak için baska altarnatifde gelmiyo hani aklıma
(12,854 puan) tarafından
Pazar arabası çok iyi olur taşımada da zorlamazsın hem
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Ayni bnm esim madem almiycaksin ne diye bana liste yaptiriyosun deyip azarliyorum :D markete gidiyorum veriyorm eline çocuğu yada kaynanama bırakıyorum uyutup halledip geliyorum

(2,931 puan) tarafından
en basta alistirmak gerekiyo bi yengem var çocuk yetistirmesine hayranim 1 tane alma haklari var çocukların giderler 1 tane alirlar baska yok inşallah bende yapabilirim bunu
tarafından
Çok zor hani benim oglumda pek inatçı değildir zaten 4 yasinda ancak ilerleyen dönemlerde bunu ona alistirmam cok iyi olcak canim çünkü her istediği olursa çok şımarık büyür birde büyüyünce her dediğim olcak gibi algı olur Hayır demeyi öğretmeliyiz sanırsam
(2,931 puan) tarafından
Aynen oyle 4 yaş küçük degil smdiden alistirabilirsn gorumcemin oglu 3 yasinda onunda 1 hakki var markette :) 1 tanr alir kasaya gider .d ne kdar erken o kdar iyi bence
tarafından
Şimdide incirli bisküvi tatlısı almisdim birini aldim açdım ikincisini getirmiş onuda aç diye başımda zorluyor beni şu anda ama vermiycem yaa açık olanı yiycek yada hiç vermiycem
(2,931 puan) tarafından
İnatlasmak da çözüm değil aslinda cocuklarla uğraşmak çok zor :( guzellikle anlatmak gerekiyo
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Oglun eger buyuk ise beraber liste yapın listeyi onun eline ver resimlerini goster ogluna hadi oglum gel bunu bulalim seoetin icine atalim de

Kisaca oyun haline getir ve eger gorevi tamamlarsak sana istedigin bir supriz yapabilirim de ne biliyim bi dondurma olur yada dananoyi alip icine cubuk batır buzluga at ona o sekilde dondurma yap
tarafından
Canım henüz 4 yaşinda pekde konuşamiyo ifade edemiyor herseyi ancak istediğini dile getiriyo zorda olsa ama Hayır demesini ilerleyen donemlerde alıştırma yapsam cok iyi olcak aslında konuşabilseydi tam anlamıyla daha iyi anlasirdik galiba bunun icnde eğer konusmazssa doktora götürcem dediğim gibi dile getiriyo istediğini yeni yeni başladı
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Eşine mesaj at ainacaklari boylece karistirmaz ben 10 senelik evliyim bütün evin alisverisini eşim yapıyor ben daha hic gitmedim mesaja yazıyorum ne lazımsa ona bakıp alıyor  canım bişeyler isterse gidip alırım falan o kadar 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
9 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Acemianne35 (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 234 göst.
8 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde KARA&ASLI (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 667 göst.
8 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Gökce kambur (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (191 puan) tarafından soruldu

379,140 soru

11,349,233 cevap

34,814 kullanıcı

...