0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar gebelikte kendimi iyice çirkin hisettim bakamadım da kendime vücut cilt değişti eşimin bile benden uzaklaştığını düşünüyorum birde sanki disardan bakanlar bile çirkin görüyor öle konuşuyor gibi duyuyorum bana söylüyorlar sanki onceden böyle degildi

8 Cevaplar

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ben tam tersi hamileyken kadin daha cok güzellesiyor bence diye düşünüyorum psikolojikmen böyle düşünüyorsun 
(13,887 puan) tarafından
Gıcık gıcık konuşma beni ştreşe sokmaaa vnvnjdjdn
tarafından
Bananee ştreşş olll cirksin çirkin cirkinnnn sjsjsjjsjs
(79 puan) tarafından
Banami dediniz
(79 puan) tarafından
Iltifatta etmez cirkin de demez nötr sadece gobegin baya cikmis der dalga geçer onceden inceciktim biraz yadirgadi galiba
(79 puan) tarafından
Sadece iltifatlik durum değil ya teselli edende olmadi sinir stres yasarken
-Reklam-
0 oy
(553 puan) tarafından
Doğum kilolarını veremedim bende çirkin hissediyorum 
0 oy
tarafından
Ben doğuştan kendime ozguvenim yok sjsjs
0 oy
(736 puan) tarafından
Bende aksine gebelikte kendimi cok guzel hissediyodum gebelik bana ayri bir guzellik getiriyodu kilo alinca falan cok iyi hissediyodum 45 kilonun vermis olduhu biseyle ama simdid le iki cocuk annesiyim 27 yadindayim herkes 19 der 
0 oy
(11,074 puan) tarafından
2. Çocuktan beri kendimi çirkin hissediyorum. Oldum olası çok güzel olmadığımı bilirdim ama yine de beğenirdim kendimi. Artık aynaya bakmak bile gelmiyor içimden. Eşim aksini iddia ediyor ama inanmıyorum. Aslında kendimize baksak bu sorun ortadan kalkar
0 oy
(13,034 puan) tarafından
Ya hamile iken ekstra güzel olduğunu düşünen bir ben miyim saçlarım gürleşti uzadı cildim daha parlaktı bence hamilelik güzelliği diye bir şey var hiç öyle düşünme 
0 oy
(321 puan) tarafından
Bazen güzel bazen çirkin hissediyorum
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Tombalak bir insan oldum. :( yanaklarım kocaman oldu ve karnım çatladı ben önemsemiyorum çatlakları eşim sayesinde ama görüntüsü de hoş değil. Bazen çirkin hissediyorum ama Allah'tan etrafındakiler destek ya herkes güzelleştin diyor.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 781 göst.
14 Şubat 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde ttugba (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
16 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Italya (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 241 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
15 Kasım 2023 Aile kategorisinde Elif2010 (4 puan) tarafından soruldu