0 oy
783 göst.
Diğer kategorisinde (2,297 puan) tarafından
Ayy kizlar simdi belki sende abartıyorsun diyecek olan olacak?? Ama gerçekten gina geldi bana biz dugune gidecez ve Kaynnama da her gittiğimiz yere gorumcemin kızınıda getiriyor..zaten 2 cocugumla ilgileniyorm bide o kiz cikti  yani nerye gitsek onuda getiriyo.. Benim oglumla kiz yaşıtlar oğlum bi ara görümcemle gezmeye gitmek istedi götürmedi oglum hep  ağladı..gezmeden geldiker anlaltilar oğlum cok üzüldü o zamaan unutmam luna parka gitmislerdi ?? Bende o görümceme inat istemiyorm kızının hep  hayatimda olmasini haksiz  mıyım sizce?? Eşimde anneme söyle dedi kendisi de aksam diyecekmis 

21 Cevaplar

+1 oy
(119,131 puan) tarafından
kizin sucu ne 
(2,297 puan) tarafından
Gorumcem beni sevmiyor diye cocugumi aglattu canm.ben asla öç almam ama cok zoruma gidiyor hergun bizde ? Kaynnam onun yuzunden cocukalrima bağırıyor hzuurmu bozuyor. 8 yasinda kiz herseyi biliyor
(66 puan) tarafından
Ay okurken görümcene ben sinir oldum sekiz yaşında çocukta cin gibi oluyor evde olan biteni de anlatıyordur şimdi insan kendi çocuğuna zt bakar düşüncesiz zorbalar sende açıkça söyle kız rahatsız oluyorum diye herkesin bı sınırı bı çizgisi olmalı kim olursa olsun
(2,297 puan) tarafından
Esim soyledi canm kusler şimdi ;)
(66 puan) tarafından
Adına sevindim emin ol jsjsjsjsjjs iyi olmuş
(2,297 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
+1 oy
(3,577 puan) tarafından
Arada olan çocuklara oluyor ama annelerine ohh iyi oluyor. 

İki gün sonra senin çocuğun sorgulamaya başlayacak, o geliyor ben neden gidemiyorum diye.

Zamanında benim çocuklarıma  da aynısını yaptı görümce belası. Şimdi kendini çoluğunu çocuğunu çıkardım hayatımdan. İnan bana dünya varmış. 
(2,297 puan) tarafından
Darisi basima canim. Benim oğlum onalara kalmaya gitmez cunku bensiz uyumaz
(3,577 puan) tarafından
Gtmesnde zaten. Ama kaynananla konuşsun eşin. O konuşmam derse en son Sen konuş.
(2,297 puan) tarafından
Konuştum oda torunum diyo. Esim konuştu küsler
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Madem kaynanan getiriyor o ilgilensin o zaman sen karışma bacım görmezden gel
(2,297 puan) tarafından
Kaynnam oturur oylece kizda yanimdan ayrilmaz bakmak zorunda kalıyorum
(1,578 puan) tarafından
Sende söyle o zaman kaynanana ben kendi bebelerime anca bakıyorum madem götüreceksin ilgilen diye canım
(2,297 puan) tarafından
Söyliyorum ama takmıyor
0 oy
(9,503 puan) tarafından
Bende istemezdim mesela kaynanamların evi dublex terasları falan var kaynanamlar bahçeye gidiyor görümcem de çocuğunu bize yolluyor benimkiyle aşırı şımarıyorlar merdivenlerden koşuyorlar terasa çıkıyorlar bende kızdım benimkini zor gözetliyorum bide seninkine bakıyorum diye çünkü 5 aylıksa kızım var artık yollamıyor. Ha birde çocuğunu yollayıp kendi geziyor ben niye bakayım senin çocuğuna 
(2,297 puan) tarafından
Valla bende oyle diyorm ama nafile. Kiz eve gelince oğlum şımarıyor laf dinlemiyo evi bozuyorlar heryere giriyolar yani kizda biraz gıcık otur dersen aglar hemen
(9,503 puan) tarafından
Yok ya düğüne götürsen çocuklar bir olup yaramazlık yapıyor zaten kendi çocuğunu illa gözetleyeceksin ama onu gözetlerken de o kızla da uğraşmış oluyorsun zaten o çocuk olmasa çocuğun oturur söz dinler mesela benimki öyle bi çocuk olsa yanında asla söz dinlemez yaramazlık hatsafhada ama olmasın uslu durur
(2,297 puan) tarafından
Benimds öyle dun ben gitmedm dugune oğlum oturmuş ama o kiz gelmiş şımarmış hep. Erkenden eve geldiler i yuzden
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Bende olsam ıstemezdım anası gezdirsin dugunune parkına kaldı kı göturuyormuş da zaten herkes kendı gezsin kaynanan da nıye heryere takılıyor sızınle
(2,297 puan) tarafından
Bu düğüne beraber gidiyoz canm. Görümcem pazar günü keyif yapack kocasiyla kiiznida baana gönderiyor
(1,575 puan) tarafından
Ara ve kızı getırme anne ben ilgilenemiyorum sende durmuyor hep bana kalıyor ben kendiminkilere zor bakıyorum de alınan alınsın belkı kaynanan da gelmez alınır da :D
(2,297 puan) tarafından
Kiz kaynnam bende kalıyor
(1,575 puan) tarafından
yok artık kendısı yetmıyor bırde pesınde kız mı takıyor valla kusura bakma da senı cok saf bulmuslar
(2,297 puan) tarafından
Zaten oyle olduğum icin boyle yapıyorlar. Bende artk gözüm açıldı herseye karsi çıkıyorm kabul etmiyolar
0 oy
tarafından
Sen kendi çocuğuna bak malum getiriyor bi zahmet baksın kıza 
(2,297 puan) tarafından
Bakmıyor oturuyor oylece ben bakıyom
tarafından
Bakma görme umursama kendisi getiriyor bi zahmet sahip çıksın söylenirse ağzına tıka lafı otur keyfine bak
(6,516 puan) tarafından
Bakmiyorsa ara görümceni söyle çocuğunu gönderip durma annem bakmıyor ben bakmak zorunda kalıyorum diye
(2,297 puan) tarafından
Görümcemle aram yok tartıştık onunla geçen.. ben otursam keske kizlar Kziim  2 buçuk yasinda kosuyor heo pseinde gidiyorm düğünde n bisry anlamıyorum zaten mecburi gidiuorm
0 oy
(77 puan) tarafından
Haklısın valla kardeşim ben olsam bende istemem esinde arkandaymış bu konuda açık açık söyle ne o öyle kuyruk gibi
(2,297 puan) tarafından
Esim cik şükür sevmiyor oyle seyler. Anca kendi çocuğuma bakıyom diyor. Annesine diyecekmis bakalim inslalah gelmez kiz bana zararı yok yani görümcem e inat
0 oy
(355 puan) tarafından
Eğer öyleyse haklısın bence senin çocuğunu istemeyene sen niye bakıyon ki kaynanan da çok meraklıysa onlara gitsin onlarla yaşasın ömrü billahi baksın çocuklarına gül gibi geçsinler işte :)) 
(2,297 puan) tarafından
Ahhhj bacim ne güzel dedin keske gitse hic gelmese eside vae ogluda var malesef evde..  Görümcem çok  rahat biri  gönderiyor bizimle heryere evde keyif yapıyor
(355 puan) tarafından
Allah sana sabır versin canım hiç sevmem böyle rahat insanları ben kimseyi rahatsız meşgul etmiyorsam bana da öyle yapılsın isterim.madem kaynanan getiriyor bırak sende hiç oralı olma koşsun peşinden dursun zaten bidaha da getirmez :) elleme sen bahane üret çocuk durmuyor hangisine bakayım de bana mı sordun de. Ayyy nasıl gerildim şurada senin yerine valla ya
(2,297 puan) tarafından
Kiz geliyo yanima bisey istiyo soruyo uğraşıyorum vala. Ben görümcem gibi kötü deyilim eve geliyor kiz yemegiyle uğraşıyom lavaboya gidiyor aksama yataga koyuyorm
(355 puan) tarafından
Görümcen rahat bacım senin. Neyse Allah iyiliğini kabul etsin o zaman ama insanlara da bir yaparsan bin isterler ve yapmak mecburiyetindeymişsin gibi davranırlar
(2,297 puan) tarafından
Görümcem utanmazsa yiyio içip evine gidecek kiz.
0 oy
tarafından
Kaç yasnda ki bu çocuk  
(2,297 puan) tarafından
8 yasinda canm
tarafından
Buyukms aslinda söz dinlmiyor mu bn olsam umrsamm fazla ne yaprsa yapsn
(2,297 puan) tarafından
Soz dinliyor ama şımarıyor da.
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Yorumları da okudum. Yok canım asla kabul etmem. İnattan değil, hep hep olmaz ayda yılda bir önemli bişi olur tamam ama sürekli bakmam kimsenin çocuğuna. Oh onlar keyfetsin sen rezil ol, var mı öyle bi dünya.. Senin çocuğunun da kalbini kırmışlar çok üzüldüm.. 
(2,297 puan) tarafından
Aynen öyle canım  valahi bıktım artık
0 oy
(72 puan) tarafından
Dün bende benzer birşey yaşadım eşim ve ben dışarı çıkacaktik kaynanam tuturmus torunumu da götür yani eltimin kızı dedim onun ne işi var bizlen götürmedim zorunda değilim biz gezmeden geldik evde kavga çıkardı dedim ben zorunda değilim torununu götürüp gezdirmeye sen çok istiosan al götür gezdir 
(2,297 puan) tarafından
Iyi demissin ya bi kerelik olsa neyse bu her zamam geliyor
0 oy
(680 puan) tarafından
Bunu nasıl sorun edebiliyorsunuz kendinize
(2,297 puan) tarafından
Ben asla yapmazdım canm.cok iyiyom onlara ama baktim kaç  kez  gezmeye gitti oğlumu götürmedi zoruma gitti
0 oy
(15,014 puan) tarafından
Ailede.bazi şeylere göz yumulur. Ama bunlar karşılıklı olur tabi. O sana öyle yapıyorsa sen de öyle yaparsin. Kendi haketmis . Çocuğa yansıtma ama yazıktır 
(2,297 puan) tarafından
Ben oyle biri deyilim ama onlar beni öyle gormek istiyorlar
0 oy
(410 puan) tarafından
Çok haklısın hadi çocukların olmasa neyse bakarsın yine ama kaynanan getiriyosa baksın yani hizmetçi misin sen o oturacak çocuklara bak ne anlamı kaldı düğüne gitmenin eglenemiyosun bile yakın değilse düğün sahibi gitme boşver 
(2,297 puan) tarafından
Komsum küsmüş duj gitmedm diye
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Ben karismaz eşime söylerdim. O söylesin. Herkes kendi bebesine baksin bu ne ya
(2,297 puan) tarafından
Esim soyledi canm kusler
0 oy
tarafından
Şimdi kendi annesine veriyor ya kızını ondan sen bakıyorsun gibi görmüyor görümcen annesi de sana bak derse bakma işim var de  kendi çocuğuma baktım o mu kaldı de ilgilenme madem götürüyor kendi baksın 
(2,297 puan) tarafından
Biz hallettik canm esim konuştu
tarafından
İyi sevindim senin adına:)
(2,297 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Ay hiç sevmiyorum su baskasinin çocuğunu kendiyle getireni ya insan anca kendi cocugana bakar 
(1,189 puan) tarafından
Sende bakma kaynanan bı kere rezil olsun görsün benim.kaynanam eltimin oğlumu yada kızını getirdimi kendi bakar hiç bakmam bakta diyemez çünkü biliyor sevmiyorum öyle şeyleri
(2,297 puan) tarafından
Ders verdik asla getirmez
(1,189 puan) tarafından
Kız buranın gazına mi geldin
(2,297 puan) tarafından
Yok canm esim nerden bilsin burayı:)
(1,189 puan) tarafından
Ha iyi cnm Allah herşeyin hayırlısını veriyor ztn
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Kayinvalidenize benim oğlumu lunaparka götürmeyip uzduklerı günü hiç unutmadım sonrasında gelip evladiminda gönlünü alan olmadı evladı mi sevmeyen istemeyen beni sevmesin istemesin. Bana güvenerek goruncemin kızı getirme lütfen çocukla alakası yok ama ilgilenmek istemiyorum de gitsin .
(2,297 puan) tarafından
Söyledim canm esimede söyledim esim hallettu bakalim bundan sorna yapacak mk oyle seyler.
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Eşin bişey demiyorsa madem ben sorumluluk almak istemiyorum götüremem de. Çocuk bunlar düşer eder bişey olur benden bilirsiniz de. Ama ben olsam cocukların üzülmesini istemezdim. Görümcen götürmediği zaman üzülme oğlum halan götürmüyorsa ben başka zaman onunla seni götürürüm derdim. Bu tür şeyleri de enayilik yada salaklık olarak değil cocuk sevindirmek olarak görüyorum ben. 
(2,297 puan) tarafından
Ben ogluma oyle dedim ve götürdüm gittikleri yerw oğlum cok sevindi. Ben ogluma dedigim sey onalr evin E gitti parka gitmedi dedim...  ama esim bugün halletti
0 oy
(48,496 puan) tarafından
ilgileniyor mu peki kaynanan
(2,297 puan) tarafından
Yok kiz oturuyor milletle sohbet ediyor

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 408 göst.
0 oy
9 cevap 868 göst.
9 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy