0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kızlar eşim işyerinde çalışan güvenlik görevlisinin oğlunun düğününe gitti benimde haberim yoktu. Aksam geldi gidecem dedi. (Gecen hafta gitmem demisti). Diger arkadasi eşini götürecek. Neden dedim çünkü daha önceden onlarin kapıcılıgıni yapmış ailesini tanıyorlarmis dedi. Sen kimseyi tanimiyorsun sen gelme dedi. Evlendikten bu yana  4 5 arkadasi evlendi sadece birine götürdü digerlerinin hicbirine götürmedi. Kimseyi tanimiyorsan gerek yok gitmene diyor. Gerek duysan zaten götürürsun dedim. Sacmaliyorsun dedi çıktı erkenden gitti hatta.

33 Cevaplar

0 oy
(118,987 puan) tarafından

benimki gidicem dese git derimde gitmez huyu deel bensiz camdan bakamiyo :ermm:

(446 puan) tarafından
Keşke öyle olsa napiyorsun kız. Ben git desem tatile blbile koşa koşa gider tek
hic bisi yapmiyorumki karakteri oyle
(446 puan) tarafından
Demekki benimki karaktersiz kuzum :)
(7,122 puan) tarafından
Krize girdim Zeliş Allah seni cehennemde yakmasın inşallah
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Smdiye kadar tek hic bi düğüne gitmedi nişanliyken beraber gidiyorduk evlendik düğüne gitmeyi biraktik :) 
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Sen gelme nedir 
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Bende kendi arkadaşlarima gidince oda gelmez aileler tanişiyorsa gideriz yoksa gitmeyiz gerek yok ztn ben istemem eşimde götürmez, boşver yabancı yabancı insan kendisini tuhaf hissediyor 
0 oy
tarafından
Sen gelme demesi bile hoş olmamış ben olsam o laftan sonra göndermem
(446 puan) tarafından
Kırıldım ama umrunda bile olmadi guya arkadasi gelip alacakti o 15 20 dk onceden cikti kapiya onu bekliyor
tarafından
Evet bende olsam kırılırdım
0 oy
(6,151 puan) tarafından
Eşimin düğüne gitmesine izin veririm ama beni böyle yok saymasina izin vermem
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Sende seninkilerin düğününe götürme :) ben kocamı düğüne götüremiyorum hep beni tek gönderyo oğlumla
0 oy
(2,138 puan) tarafından

Ben kendim gitmem, sıkılıyorum tanımadığım kimse olmayınca. Eşimi de çok gerekli değilse göndermem. :P

0 oy
(339 puan) tarafından
Arkadaşlarına birlikte gideriz ama iş müşterilerine tek gider 
(446 puan) tarafından
Yok arkadaslarina da tek gitti
(339 puan) tarafından
Hım bilemedim canım kıskanıyordur belki
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benim eşim gider konu komşuya herkese arkadaşlarına götürür ama mahalledekileri ben istersem götürür seninki tuhafmış
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Giderse gitsin ama gitmez 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim eski çalıştığım yerse birinin düğünü olsa ben bile tek gitmiyorum eşimle beraber gidiyoruz onunda öyle bise olsa benle beraber gider ama eşimin akraba çevre tarafında düğün olursa ben gitmiyorum tek gidip taki takip geliyo gudip 1 saat içinde dönüyo 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Düğünleri sevmem ben isterse gidebilir tabi ama gitmez bensiz ha ailesiyle gidebileceği bi düğünse onlarla gider benimde isime gelir o ayrı :) :) 
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Erkek arkadaşlarının olduğu ortama getirmek istemiyo demek ki cokda sorun etmem
0 oy
(161 puan) tarafından
Elinden gelse benimki de götürmez çünkü beraber gitsek bile o arkadaşlarıyla takılır 
0 oy
tarafından
Eşim tüm arkadaşlarının düğününe tek gitti. Çünkü hepsi bizimkine erkek grubu olarak geldi. Adetleri değil kadınlarla gitmek. Alkol grubu olunca. Ki gidelim dese de gitmem. Kızımı düğün düğün gezdirmem hastalık zamanı. Gelir ben düğüne gidicem der güle güle derim. 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Tek gitmek isterse gider ama bana sen gelme derse gidemez 
0 oy
tarafından
Benim eşim bensiz gitmez 
0 oy
(431 puan) tarafından
Bende kendi arkadaşlarımınkine gitsem tek giderim çünkü eşim kimseyi tanımıyo bu onun içinde geçerli hep tek gider benim gelmemi istesede gitmem zaten yabancı ortamlarda rahat edemem
0 oy
tarafından
Bizde  genelde bütün düğünlere ya eşim gider ya ben çünkü dükkanı bırakıp aynı anda çıkmayız ya ben dükkanda dururum o gider yada o durur ben giderim ama dükkan sorun olmasa bana bırakır kararı 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 434 göst.
0 oy
43 cevap 609 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,534 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu