+1 oy
523 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

O kadar zor şeyler yaşadım ki … Evlenirken  hamileliğimde lohusalığımda ama eşim hiçbir zaman beni manevi psikolojik olarak hiç yalniz bırakmadı :) Hep bana aynı gözlerle baktı saygı sevgi aşk güven yeri geldi benim haddımı aştığım zamanlar oldu yeri geldi eşimin haddını aştığı oldu ama bana verdiği sözleri hep tuttu beni kaybetme korkusunu aşkını hep bana hissettirdi yeri geldi birlikte çok zor şartlarda kaldık ama eşim her zaman herşeyi benim için kolaylaştırdı elinden gelenin hep en iyisini yapmaya çalıştı ve hala yapmaya devam ediyor nice paralar döküp en iyi psikoloğa da psikatriye de gitsem hiçbir zaman onun verdiği iyileşme etkisini göremeyeceğimden eminim ve dünyanın en mucize şeyi oğlumuza birlikte sahip olduk o en iyi babalardan biri oldu babasından böyle güzel şeyler görmemesine rağmen kendini aştı ❤️babalar dedim çünkü ilki benim babam her zaman❤️ :) şuan zor bir hayatımız var ama birbirimize bu zor hayatıkolaylaştırabılıyoruz  Allah a bana bu şekilde bir hayat  bahşettiği için her zaman şükür ediyorum teşekkür ediyorum sahip olduğum ve olacağım herşey için ❤️

Sizin de eşiniz hakkında güzel düşüncelerinizi merak ediyorum böyle şeyler okumak çok hoşuma gidiyor :) mutlu oluyorum 

22 Cevaplar

0 oy
(11,060 puan) tarafından
Maşallah Allah daim etsin mutluluğunuzu. Ben yazamam buraya ama olsundu seviyoz işte öyle ya da böyle :) 
tarafından
Amiiin inşallah teşekkür ederim :)
(2,316 puan) tarafından
Kız nıye gerızelalı olasın bacım gayet zekı güzel ahlaklı eddeplı bir kadınsın
(11,060 puan) tarafından
Zorla kendimi övdürmüş gibi oldum sanki şimdi ama bi sevindirik oldum hee :) teşekkür ediyorum ve aynılarını daha senle konuşmadan önce senin için düşündüğümü biliyosun zaten söylemiştim :) ❤
(2,316 puan) tarafından
Balımsın kız nıye zorla soylettıresın.... Swnı katarsıst gökhan bey gıbı karaıma alıp nasıl bır eve doğdukları başlamak ıstıyeoum hatıceeeee
(11,060 puan) tarafından
O kim tanımıyorum ama bana uyar :) psikolojik bişiler yapcan dimi olur olur ne zaman başlayalım :)
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Eşime olan sevgimi ve onun bana olan sevgisini ifade edebilecek herhangi bir kelime veya cümle yok 10 yılı aşkındır beraberiz 8 yıllık evliyiz ve her an iyi ki diyoruz.. herşeyi beraber yaptık a'dan z'ye kimseden bişey istemedik hala da öyle öyle bir aşk ki bizimki 21 yaşında evlendik iki sene nişanlı kaldık sırf herşeyimizi kendimiz yapalım diye düğün , ev , kına , balayı, eşyalar hatta benim çeyizim dahil eşim yapmıştır bende çalışarak destek oldum tabi ve şimdi ilk gün gibi değil daha büyük bir aşkla ve bu aşkımızın meyveleri ile mutlu mesut yaşıyoruz ve dünyaya bir daha gelsem yine eşim yine eşim o benim hayatımın anlamı, nefesim onsuz hiç bir şeyin anlamı yok iyi ki var Allah'ım başımdan eksik etmesin yokluğunu göstermesin ❤️ Dünya'nın en iyi eşi ve babası benim için ❤️ 
(7,447 puan) tarafından
4 yıl kanka :))

Valla bizim hikayemiz çok başka benim eşim kuzenimin yurttaki oda arkadaşıydı o gün tesadüfen annem kuzenim ben teyzem kahve dünyasında buluşacaktık kuzenim eşimi yolda görüyor sende gel diyor eşim beni görüyor yan yana oturduk daha beşinci dakika da anneme ben bu kızı alırım diyor yaş 18 :)  biz güldük falan ama ciddiymiş aşık olmuş orda bana  :) yıllar sonra düğünümüzde bak gördün mü aldım dedi anneme :)))  inşallah canım yılları devirmek sizin elinizde aşk , sevgi, saygı ve güven olduktan sonra zaman o kadar hızlı geçiyor ki ve anlayış çok önemli sonra bir bakmışsın yıllar geçmiş :)
tarafından
Yaaa enişte tuttuğunu koparmış seni gerçekten istemiş demek Allah’ta hayırlısını nasip etmiş demek ki ne güzel :))) bizde aynı yerde çalışıyorduk ve ben eşimden hıç haz etmezdim :D sonra arkadaş olduk Baktım 4 yıl geçmiş :d bır gün ben küstüm ona 3 gün sonra senden hoşlanıyorum diye geldi ben de kırmak kaybetmek istemedim onu çünkü çok şey paylaşmıştık bırbırımıze bütün özel hayatımıza hakımdık değer veriyordum ne de olsa kafası karışmıştır ayrılır eskisi gibi oluruz dedim ama bir baktım evliyiz çocuğumuz var :))) hayat tuhaf gerçekten ve hala o 3 gün ne düşündüğünü nasıl bana olan duygularını farkettiğini anlamaz buyusu bozulurmuş :D
(7,447 puan) tarafından
Evet eşim öyle valla dediğini yapar iyi ki yapmış çok şükür Allah'ıma ❤️ :) sizinki de he haz etmediği adama bak evlenmiş çocuk yapmış bir de :)  valla maşallah ya Allah ayırmasın bozmasın ❤️ daha nice güzel mutlu huzurlu aşk dolu yıllara inşallah ❤️
tarafından
Amin inşallah ❤️
(7,447 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Ben yine uykusuz onu bekliyorum ♥️

Ben nasıl ki ondan raziysam Allah da ondan razı olsun. Diyeceğim o kadar :D
(1,069 puan) tarafından
Maşallah Rabbim kem gözlerden korusun  sizi bu arada ♥️
tarafından
Ayy ben de beklerim her zaman :D
En güzel laflardan söyledin kız amın inşallah o zaman :)

Teşekkür ederiz ❤️
(1,069 puan) tarafından
♥️☺️♥️☺️♥️
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Biz nasıl anlatayım bilemedim dur heyecanlandım  sjsnsns

Biz birbirimizi severken bile kavga ederiz yani bunu başarırız ikimizinde burnu yere düşse ikimizde eğilip almayız kavga ederiz ederiz sonra bı odaya geçer iyice bir zirlariz sonra iş boşanmaya gelir standart :D boşanma konuşurken bı anda iş yatak odasında biter sjsnsjjsns  :D çok seviyorum ama hiç bir zaman belli etmem ederimde çok değil her an boşanacak gibi davranırım fazla yüz vermem .. en çok sevgisini o belli eder para hediye vs  değil ağzı güzel laf yapıyor biiiç' in öyle işte ne bileyim yuvarlanıp gidiyoruz be gülüm ❤️

tarafından
❤️❤️❤️
(193 puan) tarafından
&Hmyra&  sanki kendim  yazmıs gibi amann Allahım aynı  bizzz birebir böyleyiz bende sen gibi hiç belli etmem sevgimi ne yazıkki
Ağızları çok iyi laf yapıyo dimii :))

Valla yazmadan geçemezdim :)
(1,189 puan) tarafından
Ay yorumu bı an ben yazdım sandım
(6,512 puan) tarafından
:)))) ekşın seviyoruz demekki sjsjsjj
(1,189 puan) tarafından
Aynn öyle alışkanlık
0 oy
(440 puan) tarafından
Benimde eşim öyle Allah başımdan eksik etmesin inşallah bana çok iyi bir eş kızıma da çok güzel bir baba oldu inşallah da ömür boyu böyle oluruz biz aramızdaki sevgi saygı ve sadakate çok önem veriyoruz bizim en önemli kurallarımız bu bunları yapmak demek put gibi durdugumuz gibi düşünülmesin hayat arkadaşım en değerli yoldaşım yüzümü güldüren im eşim yeri gelir çocuk gibi oluruz yeri gelir yasimizca davraniriz ikimiz de alttan almayı biliriz birbirimizi uzmeyiz ama eğer kırdığımızı düşünsek bile hemen gönlünü yapmaya çalışırız ya bilmiyorum da o bu hayatta eşim benim herşeyim rabbim hepimizin evliliğini ömür boyu mutlu huzurlu geçirmeyi nasip etsin inşallah 
tarafından
Sadakat güven çok güzel şeylere değindiniz valla Allah a şükürler olsun çok şanslı kadınlarız ❤️amin inşallah ❤️
0 oy
(797 puan) tarafından
Yazdın ya inşallah yarın kavga etmezsiniz ben nezaman eşimi ovsem ertesi günü mutlaka kavga ediyoruz hemen çekiyoruz kötü enerjiyi 
tarafından
Yok beee ben burda her zaman övuyorum eşimi Allah a sığınıyorum herşeyden her şerden kem gözden ❤️
0 oy
tarafından
Hiç ovemem hatta bugün güzel bi gömerim çok canımı sıktı bugün 
tarafından
Allah seni bütün buyuyu bozdun :D noldu kız nsnsnsn
tarafından
Kaşınıyor yarın doğum günüm var galiba o yüzden ajsjsj
0 oy
(1,347 puan) tarafından

Valla nazar ederler :woot:

tarafından
Hep dua ediyorum Allah a okuyorum üflüyorum öyle yazıyorum :D❤️
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ay sonunda mutlu bi post içim şişmişti herkes mutsuz bugün maşallah canım size Allah daim etsin mutluluğunuzu ☺️☺️ o değilde postu ben açtım sandım bi an kocam da kocam modundayım resmen ❤️❤️❤️ iyi ki onunla evlenmişim ve oğlumuz doğmuş 
tarafından
Amin inşallah teşekkür ederiz ❤️❤️❤️
 Bende kocama düştüm bebek gibi :))) Allah daim etsin oğluşun uzun sağlıklı ömrü olsun ❤️
0 oy
(119,282 puan) tarafından

ayy suan karsimda oturuyo översem yuzume sırıtma ifadesi gelir sorar soylemek zorunda kalirim durduk yere kıçi kalkar gerek yok :woot:

tarafından
Sevda ya:)) sizde saat kac suan
tarafından
Allah seni ya :D
(119,282 puan) tarafından
00.46 suan
0 oy
(12,607 puan) tarafından
Huzurunuz daim olsun canım ♥️

Kısa keseyim her zerresine aşiğim koca ayının ruh ikizim 
tarafından
Amin teşekkür ederiz ❤️

Ben sizi tahmin ediyorum eminim tahminlerimdende ötedir Allah ömrünüz boyunca daim etsin ❤️
(12,607 puan) tarafından
Rica ederim ☺️
Hepimizin eve huzur versin ♥️♥️
0 oy
tarafından
Rabbim daim etsin canım bende varlığına şükrediyorum ama buraya ne zaman eşimle ilgili güzel bişey yazsam üzerine kavga ediyoruz gözüm korkuyor yazmaya:)
tarafından
Kendini öyle şartlandırmağğğğ beyın neyı düşünürse onu uyguluyormuş ister istemez
tarafından
Şartlandırma değil başıma kaç defa gelince artık saldım ;)
tarafından
O zaman kem gözlerin kötü bakanların gözü kör olsun kız ❤️ Mutlu olun hep
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Öncelikle sana sonra diğer arkadaşlara maşAllah. Rabbim ağzınızın tadını bozmasın hiç. Böyle mutluluklar görüyorum ya inancımı kaybetmiyorum sayenizde :) Bizde severek evlendik hâlâ daha seviyoruz ama saygıyı gömdüğümüz için sevgi de artık pek inandırıcı gelmiyor.  Yine de Allahım başımdan evimden eksik etmesin onu inşAllah
tarafından
Böyle düşünmene o kadar sevindim ki bazıları nisbet olsun diye düşünmüş olabilir ama kesinlikle öyle bir niyetim yok böyle karşılık aldığım için çok sevindim saygı kazanılır zamanl güven sadakatsızlık yalan en büyük düşman
(1,215 puan) tarafından
N nisbeti resmen hasret kaldık böyle şeylere. Platform zaten içimizi hepten karartı. Görünce ohh be diyorum. Hele çağlat maşAllah 21 yaş güya cahil derler ne güzel sorumluluklar almışlar. Daha da huzurlu olsun yuvalarınız inşAllah. Bana gelince çok **** bi mesleği var artık hep ön yargı ,boğa akrep savaşı da derken sanmıyorum saygı ya baya baya el salladık.  Hakkımızda hepimizin afiyetlisi inşAllah
tarafından
İnşallah amin
(7,447 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim evet sorumluluk evlilik ama bizim ikimizinde mesleği işi gücü vardı hatta hem okudum hem çalıştım ve bir an olsun pişman olmadım evliliğin tadını çıkardık gezdik tozduk yurtdışında bile yaşadık sonra çocuk düşündük ve Allah'ım bize iki tane çocuk nasip etti herşey zamanında güzel  :)
0 oy
tarafından
Çok şey yazmak istemiyorum mutsuz olanlar vsr Allah herkesi eşinden razı etsin kimse üzülmesin 
0 oy
(5,933 puan) tarafından
Daha dün akşam dedim ben seni başkalarının yanında övmeyeceğim diye. Hiç başkalarının yanında seni anlatmak istemiyorum, hasetlenirler nazar değer dedim. Ben ondan razıyım. Elim, ayağım her şeyim o benim
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Eşim işte .;)

0 oy
(5,479 puan) tarafından
Cağnım kocam övecek çok şey var da suan ona tripliyim boşver :D Allah razı olsun Rabbim işini gucunu rast getirsin mutluluğumuzu huzurumuzu ömrümüzü arttırsın 
0 oy
(1,554 puan) tarafından

Su dunuyada en kizdigim, en kavga ettigim kisi esim :)

Ama nasil oluyor bilmiyorum asiri da asigim adama :)

Bazen diyorum ulan kizim bunun neyini seviyosun ama iste naparsin, zit kutuplar birbirini cekiyor :)

He illa biseyini oveceksem merhamet dolu kalbini ovebilirim. Disarida asan kesen o sinirli adamin aslinda sahip oldugu o pamuk kalbe asigim <3

0 oy
(12,997 puan) tarafından
İşte seninki eş bizimkiler koca (kocatan) Bizimkiler bu kadar güzel hikayelerimiz yok sizin mutluluğunuzu Rabbim daim etsin 
0 oy
(48,660 puan) tarafından
dur suraya esimi met edeyim de aksama yoktan sebepten kavga edip kuselim ☺️☺️☺️masallah size canim 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 704 göst.
20 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Gülbaharalt (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 645 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 462 göst.
14 Eylül 2020 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 731 göst.