0 oy
906 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
Az önce sinir krizi geçirdim. Biraz eksikler vardı oğlumuda götüriyim nefes alsın dedim yolda başıma neler getirdi ilk defa yaptı.Arabaya binmek istedi bende hayır dedim hayır dedigim.seylere bişey demiyordu yapıyordu.agalmaya başladı durur sandım yürümedi kucağıma aldım tekmeler attı şalimi çekti defalarca elindeki daninoyu patllati üzerimize fışkırtti eve gelene aglaldi kucağımda. Eve geldim binaya girdim kriz geçirdim bağırdım çağırdım kapıya tekme vurdum aile binası eltim falan geldi götür dedim eve girdim sakinleştim gidip getirdim ama hala ağlıyorum.. başka bir akraba geldi ne oldu ağlayarak anlattim. Yerinde durmuyor ne yapsam durmuyor simarmis diyor biz şımartmadik onu asla  gittikçe daha hareketli oluyor doktora bile sordum normaldir erkek çocugu bide hareketli olması falan filan... Neyse arkamdan ne konuştularsa duydumda ama hiç kimse halimi bilmiyor 20 dk bakabilen yok yerinde durmaz hamileyim ve çok yoruldum tamam anne olmak güzel ama ben yaşlandım resmen 24 yaşındayim ama 35 gözüküyorum yaa. Ben çok yoruldum kızlar:(((((

41 Cevaplar

0 oy
(5,083 puan) tarafından
Hepimizin çocukları aynı zaten annelik tamda bunun için ama sen tepkini fazla abartmissin yani çocuğunu millete şikayet etmişsin kusura bakma iyiki eltin sana o zaman bir daha doğurma dememis
(38 puan) tarafından
İstersem 10 tane doğururum istersem hiç doğurmam bu eltim bile olsa kimsenin bişey deme hakkı yok çocuk bile olmasa insanlarin bir sorunu bir sıkıntısı olsa cinnet geçiriyor. Herhalde siz hiç biyseye sinirlenmediniz,insani duygunuz kaybolmuş
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 665 göst.
24 Nisan 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sedacan12 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 218 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy