0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Merhaba kızlar ben 2 sene önce tesettüre girdim ferace giyiyorum feracenin altına tayt giyip açık ayakkabı giydigimde corapsiz cikiyorum dışarı dün gece rüyamda yine aynı şekilde sokağa çıktım yanıma bir kadın geldi dediki ayakların açık neden disarda dolasiyosun ayağına çorap giy günah bilmiyomusun dedi bende haklisin biliyorum ama ayaklarım çok sıcak oluyo diye giymedim diyorum bı daha giymeden çıkma dedi sabah kalkinca çok şaşırdım sizcede uyarildimmi

6 Cevaplar

0 oy
(1,211 puan) tarafından
Bilinçaltında varsa o yüzden de olabilir. Aklından ben böyle cikiyorum ama günah diye gecirdiysen olabilir
(309 puan) tarafından
Bir kaç defa düşünmüştüm ama oyle çok uzerindede durmadım belkide o bilincaltima islemistir
-Reklam-
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Uyarıcı bir rüya cnm bende bir kere buna benzer bir rüya gördüm tesettürlüyüm rüyamda büyük bir alim görüyordum o alim bana boynunu  kapat diye uyarmıştı annemin evi bahçeli yoldan gelen geçen oluyor bazen kundak başı yapıyordum  balkonda elbise asarken falan  beni rüyamda uyarmıştı 
(309 puan) tarafından
Evet canım anneme anlattım bugün oda uyarıcı dedi ama etkilendim gercekten
(2,831 puan) tarafından
Bende baya etkisinde kalmıştım cnm
0 oy
tarafından
bilekten yukarisi gunah diye biliyorum eger oyleyse uyarici olabilir
(309 puan) tarafından
Hafif bileğim görünüyordu bazen canim
0 oy
tarafından
Olabilir tabi ferace giyenleri goruyorum ayakkabilari bile siyah corapsiz da gezmezler hic demekki dogru olan bu ayaklar normalde bileklere kdar acik olabiliyo diye biliyorum 
(309 puan) tarafından
Bende ayaklar bileklere kadar açık olabiliyor benimde ayaklarım yaniyo diye giymiyordum
0 oy
(959 puan) tarafından
Olabilir canım dikkat etsen senin için daha iyi olur. Keşke bende eksiklerimi böyle rüyada görebilsem
(309 puan) tarafından
İnşallah canım bende ilk defa gördüm zaten bende anlam veremedim ama elimden geldiği kadar daha dikkat etmeye basladim
(959 puan) tarafından
İnşaallah canım. RABBİM EKSİKLERİMİZİ GİDERMEYİ NASİP ETSİN
(309 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(2,294 puan) tarafından
Ferace altına tayt gıymene degılde.... Çoraba gelmesıne sasırdım.... Çorap sadece olay aslında denmek istenen ferace altına da dıkkat etmek gerek inşallah sadece çorap gıyıp oldu demezsın balım dıs gıyımle de iç gıyım de önemli
(309 puan) tarafından
Yok canım dünden beri daha dikkat ediyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
8 saat önce Aile kategorisinde ile ile (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 129 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu