0 oy
678 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
Her Sorunumuzu buraya yazmak istemiyorum ama canim cok sikiliyo hatirladıkca bazen eşimle bebek üzerinde tartışma olunca bana hep böyle der bisey diyemiyorum siz olsanız ne dersiniz 

21 Cevaplar

0 oy
(12,820 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap
Yani ne amaçla dediğine göre değişir eşin bu çocuğun uzerinde onun söz sahibi olduğunu söylüyor ama onun baba evinden de gelmemiş sonuçta. Ben bazen eşime sorumluluk yüklemek istediğimde baba evimden getirmedim veya ceyizimden çıkmadı falan diyorum 
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından

hayır karnımda büyüttüm aylarca işkence çektim binbir zahmetle doğurdum, yara bere göğüslerle emzirdim, gecelerce uykusuz kaldım. babamın evinden gelmediği kesin :) derdim ben olsam jshs

(6,516 puan) tarafından
+ olarak
sen beni babamın evinden getirtip bu çocuğu yaptırdın  ben olmasam yapamazdın gidip başkasından yapaydin benden yapana kadar benim çocuğum derdim
(84 puan) tarafından
:D yaa kendimi cok ezik hiss ediyordum o sözün altında hep ne guzel cevaplar bunlar :D
0 oy
(47 puan) tarafından
Sen kendi ananın evinden mi getirdin derdim 
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Onu ben diyom eşime yoldan bulmadım ya babamın evinden de getirmedim diyom ilgilenmediği vede sinirli olduğum zamanlar 
(84 puan) tarafından
Aaa yani aslında bu sözü benim söylemem gerek şimdi anliyorum yaa:D . Ya ben bebeyime bazen kafam karışır düşer biyerine bisey olunca ilgisiz anne oluyormusum  sanki bi tek ben içgilenmem gerekmis gibi
(1,540 puan) tarafından
İlgisiz olduğunu düşündüğü an al kuzum bunu ben tek yapmadım babamın evinden de getirmedim benden çıktı ise seninle yaptık da çıktı bi el atıver ilgilen ilgili babişkosu de bakar ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Sende ona soyle o mu babasinin evinden getirmis senin sayende baba olmus etti lafa bak 
0 oy
(189 puan) tarafından
Bir kac kez dedi cevap olaarak en sonunda. Cok marifetlliydin ananin evinde mindere bosallip cocuk sahibi olsaydin benimde. Basimi yakmammis olurdun dedim o gun bugun demez. a. Ben derim. Sinirliyken baabamin eviindenn getirmedim ya haliya surtunerek apmadm a vs vs gibi gibi :))))) simdi alisti oda dio. ende babamin evinden getirmedm diye ahahahaha aman tek derdimiz bu olsun :))
(84 puan) tarafından
Ahahahahahah))) ne kadar güldüm yaaaa nasıl kapaklamışsın ama :D bravo
(189 puan) tarafından
Haketti şimdi vazgecti oda benm dedigimi demeye basladi ahahahab bazen can alici yerdenn vurmak laazm :)))(
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Senmi getirdin derim ben geldiğimde de yoktu derim
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Bende eşim oğlumla oynamasa babamın evinden getirmedim kalk ilgilen diyorum 
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Senide babamın evinden getirmedim AYAGINI DENG AL derdim :woot:

(84 puan) tarafından
:D :D bi benim agzim var dilim yokmus
(1,353 puan) tarafından
Banada eşim kullanır ama Allah ona agız verdiyse banada verdi diyorum kusura bakmasın anamızın babamızın evini karıştırcaksak
0 oy
(1,763 puan) tarafından

:D

Gayet normal ne o ne de sen babanizjn evjnden getirmediniz :Psen çocuğu aşırı sahiplenici konuştuğun için eşin bu cümleyi kurmuştur hani babanın evinden mı getirdin o benjm de çocuğum demek istiyor

(84 puan) tarafından
Haa işine gelince oyle çocugun tırnagi kirlnca ilgisizsin der bebeye bakan ben yediren ben ben yikayan ben temizlyen ben sadece bebek bebeyin zor günlerinde yanimda olmayip gülüp oynamaya baslayinca ama o cokmu iyi baba oluyo? E benim çektiklerim nereye gidiyo bi düşsün. Ereye bakiyodum ne biçim annesin diyo
(1,763 puan) tarafından
Yani suçlayıcı konuşmak çok kötü eşler birbirine destek olmalı eşin senin çok umursadigini taktığını bildiği için bunun üzerinden vuruyor seni
0 oy
(967 puan) tarafından
Evet babamın evinden getirdim ben olmasam bu çocuklar mi olurdu ben sensiz çocuk yaparım da sen bensiz bir halt yiyemezsin derdim bu arada tıp baya ilerlemiş kadınlar erkek olmadan kız çocuk sahibi olabiliyormuş :))
(84 puan) tarafından
Ayy tüp bebekte aynı şey deyilmi zaten?:))
(967 puan) tarafından
Tüp bebekte erkeğe de gerek var spermine
0 oy
(7,376 puan) tarafından

Kızım doğdu annemlerdeydim annemlerde kaldık bir süre babanın evinden mi getirdin diyor bende evet diyorum gülüyorum :D

0 oy
tarafından
Genelde ben söylerim bu cümleyi eşime bazen eşim çocukla ilgilenmeyince bu çocuğu babamın evinden getirmedim al ilgilen biraz diyorum 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Bu lafı ben eşime diyorum hep ben baba evinden getirmedim senin çocukların diyorum 
0 oy
(871 puan) tarafından
Senın annende senı nerden getırmısse bende cocugumu ordan getirdim gıdıp annene dıyrmuyum bu degısık oglunu nerden getirdin basıma bela ettin diye sinirlenırım ne demek nerden getirdim o bnm parcam ben dogurdum
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Sen mi getirdin peki babanın evin den de öküze bak sen yaa
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Sen babanin evinden mi getirdin derdim
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Bebek üzerinden tartışma derken bu ucu açık bir konu. Tartışmanın konusuna göre eşini haklı çıkaracak bir cümle bu. 
0 oy
(771 puan) tarafından
Kendisi babasının evinden mı getirmiş. Altta kalma kız cevap ver. 
0 oy
tarafından
Baba evindenmi getirdin derken kendi çocuğu üzerinde söz sahibi olduğunu demek istiyor sende istediğin birşeyi yapmadığında babamin evindenmi getirdim de mecbur yapican

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 570 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 869 göst.
0 oy
18 cevap 381 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (292 puan) tarafından soruldu

378,457 soru

11,328,243 cevap

34,784 kullanıcı