0 oy
569 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından

Esim iki gün önce gitmiş sakalını kesmiş sıfıra vurmuş ben bu adamı 2018 den beri tanırim hiç de kesmezdi öyle eve bı geldi kabak gibi surat hayır sakallı 30 40 ama sakalsız 20 25 oldu resmen çocukta korktu sesini tanimasa aglicak neredeyse yüzüne bakıp konuşamıyorum başka adam var sanki o derece değişik geliyor sinirleniyorum bazen düşünmüyor değilim daha mı genç gorunmek istedi veya başkası istedi fln bn aramız iyiyken sakallarını çok sevdiğimi söylerdim pamuk gbi oğlumda alışık di dokunduğunda oda çiziyor sakaallar nerde diye :D

25 Cevaplar

0 oy
(12,522 puan) tarafından
Benim nefret ettiğimi bilir kesersem naparsın gıbı laf geçmiştı şakadan eve almam uzayan kadar demiştim kesemez yemez de keserse valla almam eve jsjdjlççb
(101 puan) tarafından
İllaki uzar da bana çok değişik geldi büyümüş küçülmus kdjdjskjxksj
(12,522 puan) tarafından
Kız benimki benden 5 yaş küçük.  25 yaşında boy da uzun  yapılı ben küçük duruyorum ondan . Keserse kapıya koyarım jsgçşmccç
-Reklam-
0 oy
(341 puan) tarafından

Yani sıkılmış daralmis degisiklik istemis olabilir denesin nolacak ki

Siz bu halini begenmediyseniz soylersiniz yeniden uzatir
(101 puan) tarafından
Begenemdigimi biliyor şimdi bide kasları siyah kalın kesince sakalları bı değişik oldu anlatabildimmi .d
(341 puan) tarafından
Kiz sicaklarda sac sakal insani darliyo uzatir yenide
(101 puan) tarafından
Huyları da değişik
0 oy
(7,383 puan) tarafından
Benimki sakallı 40 oluyo sakalsız 25 tam yaşı oluyo yani kestirmesinden yanayım ama hafif kirli sakal seviom öyle pala bıyık gibi sevmem
(101 puan) tarafından
Benimki de kirli sakal bırakıyor ama o kadar ileri gtmedi durup dururken yapmasi da ne bilim insan içinde çıkıyor sonucda
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Karismam ya o onun özgürlüğü sonucta. Tabi benim eşim işinden dolayi sakal birakamaz orasi ayri kesele:D

(101 puan) tarafından
Tabiki özgür  de göz zevkimi bozuyor ¯\(◉‿◉)/¯ bebek surat
0 oy
(50 puan) tarafından
Benim kocayı hiç sakallı görmedim askeri personel olduğu için sürekli kesiyor :) eşiniz de sıkılmış olabilir ne biliyim saçma gelicek ama havalarda cok sıcak 
(101 puan) tarafından
Doğrudur bacım
0 oy
(392 puan) tarafından
Benim eşim asker sakallı sadece izinlerde görüyorum çok tuhafıma gidiyor başka biri gibi hemen kes şunu diyorum xdd
0 oy
(654 puan) tarafından
Benimki de kesmişti yüzüne bakamıyordum bir garip olmuştum hamileydim bir de. Eşim çok bozulmuştu bir daha kesmedi. Içimden ben bu adamla mi evlendim hiç begenmiyorum diye geçiyordu uzadı bir daha da kesmedj:)
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Bende tanıdığı dan beri hep sakallı bi kere sakalsız nasıl diye merak ettim oda gitmiş kesmiş bende cok yadırgamıştım evde baska adam varmış gibi hissediyodum ara ara yuzunu dinlendirmek için keser yurt dışında calıstıgı için genelde orda kesiyo benim yanımdayken kesmiyo 
0 oy
(11,151 puan) tarafından

Benim eşim de asla bırakmaz beyaz tenli her yaz der yanıyor yüzüm kesmicem diye bi daha bakmışım kaşık kadar kalmış yüzü:D

0 oy
(6,714 puan) tarafından
Ben sakalli hic sevmem zaten işe giderken de sürekli tıraş oluyor. Sakalsiz pamuk gibi oluyor ciildi☺️
0 oy
tarafından
Benimki de sakallı olunca tuhafıma gidiyor adam asker her gün tras oluyor sakal bıraktı mı sevemiyorum ki çok yakışır sakal ama alıştım sakalsız haline:)
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Sevdigimi bilir asla kesmes  toplatir ☺
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Sana sormuyo mu kesiyim mi diye ? Yada sen sormadın mi neden kestin diye ?
0 oy
(4,067 puan) tarafından

Ay geçenlerde başıma geldi tam 6 senedir tanıyorum eşimi hiç sakl kesmemşti şok oldum görünce ama tabi bol bolda öptüm kaçırmadan bnce hiç sakl bırakma faln ble dedim :) tabi eşim kendini öyle beğenmemiş tekrr bırakm dedi :)

0 oy
tarafından
Sakalsız güzel bencr
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Yani adamın bedeni sonuçta. Sırf kendi zevkerim için adamı sakal birakmaya zorlayamam. Benim eşimde genel olarak sakallidir arada parlak keser karışmam. Eşim de olsa kişisel bakımına bu kadar mudehale etmem yani.
0 oy
(5 puan) tarafından
Eşine 2aydir sakalini kestire bilmegen ben
0 oy
(657 puan) tarafından
Yazın sıcakta bunalıyorlar. Benim eşime de yazın saç sakal kesme perileri gelir. 
0 oy
(48,491 puan) tarafından
sakal pamuk gibi olmaz ki kizimi operken rahatsiz oluyo diye kesiyo bende hafif kirli sakal seviyorum kesme diyorum kizi icin kesiyomus☺️ sizede cok guldum cocuk korktu deyince☺️
0 oy
tarafından
Tepki göstermem biz nasıl saçlarımıza kendimize özen gösteriyoruz şekil veriyorsak eşlermizde sakal, bıyık kesebilir ben böyle birşeye tepki göstermem

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 677 göst.
0 oy
26 cevap 642 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 299 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 580 göst.
7 Mart 2020 Diğer kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu