0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (2,607 puan) tarafından
Kaynatamin borcu vardı kızından bilezik borcu aldı. Bilezigide kaynatamin babası yapacak. Eşim bı kaç ay önce promosyon aldı hiç dokunmadi haram diye bana da bişe yapmadı. Babasının borcu için tam altın aldı dedesi de üstüne para koyup yapacaklardı. Smdi dedenin biyerden alacağı para vardı gecikti. Enisteleri E bilezigi istemis araba alacağım dede de eşime demiş ne yapacağız eşimde bana geldi dedi. Benim 3 yarım altınım var oda dükkan sözleşmesi için yapıyorum eşimde dedi onları dedeme verelim o bize verir hayır dedim ama kafamda karisik

3 Cevaplar

+1 oy
(1,072 puan) tarafından
Hopp gider üstüne bir bardak Su içersin 
(4,164 puan) tarafından
Aynn hem haram diye kullanmiyosunuz hem. Kaynoedere birc verelim denio zaten kullanilmis oluo  sonra enisteye senin altinlari da yanina alip goturuyor haram olan parw:) borc olarak denmis sonra haram diye kullanmadigin tekrar donup dolasip sana gelecek yine kullanmis olcaksin. Tabi gelirse.  
Keske ilk basta alip enine mevine bi esya mesta alaydin kullanaydin ele gune gtmez senin birikmisine de kimse goz dikmezdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence verme giden gelmez
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ben duruma bakarım şuana kadar bana ne yapmışlar borçlarına sadiklar mj ona göre veririm
(2,607 puan) tarafından
Eşimin dedesi verir ama kaynatamla kaynima güvenmiyorum borç konusunda

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
0 oy
3 cevap 371 göst.
0 oy
3 cevap 242 göst.
0 oy
7 cevap 110 göst.

379,677 soru