0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde (335 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kizlar eşim daha önceki postlarimda da soyledm memelekete evin içine gitmek istiyo daha doğrusu dediği şey bana ya yurtdışı na gidip orda oluruz oda biraz zor yada bir sene evin içinde yaşayıp öyle ayriliz evden ama ben eşimin sözünden pek emin değilim defalarca beni hayal kırıklığına uğrattı yurt dışına gidersem erken donemeyiz ablamlar hepsi gitti sadece annem babam kaldı onları bırakıp gitmek de istemiyorum ama eşimin sözüne de pek güvenmiyorum ne yapacağımı bilmiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şuan sorun ne pek anlamadım çok karışık yazmışsın 
(335 puan) tarafından
Ya biz şuan başka sehirdeyiz eşim durmadan memleket e gidelim diyo ve evin içine yada yurtdışı na çıkalım diyo ama yurtdışı çok zor evin içine girip bir sene sonra ayrilirz ama ben eşimin pek güvenmiyorum yada güvenmeli mym bilmiyorum
tarafından
Ben olsam birlik oturmam,  baştan asla kabul etmem.  Burda hep okuyoruz 1 yıl otururuz diyenleri hep kandırılıyorlar
(335 puan) tarafından
İşte bende ondan çok korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(6,235 puan) tarafından
Evin içine derken? Ailesiyle yaşamaktan mı bahsedoyorsun. Eğer öyle diyorsun giren kolay kolay çıkamıyor.
(335 puan) tarafından
Dimi bende ondan korkuyorum zaten
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kimseyle bir oturma derim naçizane tavsiyem yine de sen bilirsin tabi.nirlik oturanların açtığı post sayısını Allah biliyor 
(335 puan) tarafından
Çok doğru ama başka çarem yok

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
0 oy
3 cevap 172 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 364 göst.
0 oy
12 cevap 417 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde Gurbetgelini (1 puan) tarafından soruldu

378,177 soru

11,318,695 cevap

34,765 kullanıcı

...