0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,752 puan) tarafından
İki hafta önce hamile olduğu mu öğrendim DHA sevincimi doğru düzgün yaşayamadan doktor kar beta istediler düşük çıkıyor dediler kızlar en son iki gün önce 147 di dün aksn Gine vereudim 350 çıkmis normal mi acaba bide kasık ağrım oluyu ve kahverengi lekenme oluyor korkuyorum şu anda teşhis konulmadı daha dış gebelik diye ama iç kanama da olabilir diye çok korkuyorum Allah korusun başına gelen varmı kizlar 

3 Cevaplar

0 oy
(1,752 puan) tarafından
Yardımcı olcak yokmu kızlar?
-Reklam-
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Doktorun leke için progestsan vermedi mi ? 
(1,752 puan) tarafından
Leke gece başladı bacım bugün kontrolum var ama korkmaya başladım dış gebelik demedi daha
(1,431 puan) tarafından
Leke için doltoruna görünmelisin mutlaka , dış gebelikle ilgili fikrim yok doktorun açıklar mutlaka
(1,752 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(1,431 puan) tarafından
Rica ederim , geçmiş olsun
0 oy
(677 puan) tarafından
İki güne bir veriyorsan eğer beta artışın normal yeni oluşmaya başlamış gebeliğin dış gebelik geçirmiş biri olarak ilk beta 400 küsürdü bir hafta sonra 600 küsür çıktı lekelenme vardı ertesi gün doktora gideceğim vakit kanamam başlamıştı 
(677 puan) tarafından
Doktorunu değiştir her gün kan verilmez iki güne bir kan verilir iki katına çıkıyor mu beta die şuana kadar söylediğin değerler gayet güzel ilerliyor kese daha gözükmez 1000 den sonra gözüküyor die biliyorum
(1,752 puan) tarafından
Değiştirdim bacım iki kez inşallah ya vlla Rabbim isteyen herkese nasip etsin
(677 puan) tarafından
Naptın güzel haberler aldın mı doktorundan
(1,752 puan) tarafından
Valla şu anda iyi gidiyor ama biraz geç gitmek istiyorum 1500 olsun diye dus gebelik olma ihtimali devam ediyor yani hala
(677 puan) tarafından
Düzenli artan beta artışında dış gebelik olma ihtimali baya düşündürücü

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 154 göst.
0 oy
4 cevap 150 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Demet54 (15 puan) tarafından soruldu

380,042 soru