0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (411 puan) tarafından
Kızlar lazer düşünüyorum bazıları hamileyken tekrar çıkar diyor 2. Çocuğu istiyorum ama şu an değil oğlum küçük ileride nasip olursa öyle şu an lazere gidip tüyleri bitirsem hamileyken çıkar mi

7 Cevaplar

0 oy
(3,584 puan) tarafından
3 yıl toplam 35 seans lazere gittim. Kıl tüy kalmadı. Cilt pürüzsüz ayna gibi parlıyordum.tek tüy tanesi bile yoktu. Hamile kaldım son aylarda hafif başladı çıkmaya. Şuan bebeklerim 1 yaşında ve ben inanılmaz tüylüyüm.tekrar başa sardım iyi mi
tarafından
Lazer tam sonuç vermiyor ozaman 35 seans da çok gittiğiniz halde tekrarlamissa sknt bayagi
(3,584 puan) tarafından
Kim diyor tam sonuç vermediğini? 1 buçuk yılda tamamen bitti. Diğer 1 buçuk yılı keyfi olarak batık atlamaması için gittim. Beni doğum ile ilgili zaten uyarmışlardı. Doktorum da hormon değerlerin ykselince gene tüylenme yapacaktır muhtemelen demişti ve doğru çıktı. Sıkıntı bunun neresinde?
tarafından
Hamilelik dışı olan tuylenmeler sknt hamile kalınca hormanlar dan dolayı tekrarlanması normal zaten
(3,584 puan) tarafından
Ee ben de bundan başka birşey söylemedim zaten.
tarafından
Bende size değil genel söyledim zaten
-Reklam-
0 oy
(847 puan) tarafından
Canım hormonal değişiklikler olduğu için çıkabilir tekrar ama bu kişiden kişiye değişir bazıları dökülme yaşar bazıları ise tüylenir 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Lazerliydim hamile kaldim genital ve koltuk altinda az az cikti kol ve bacagimda hic cikmadi. Simdi cikan yerlerde eskiye nazaran %25 i var diyim. 2-3 seans daha gitsem biter onlar da
0 oy
tarafından
tum lazerler omurluk degil ztn cnm belli bir sureden sonra cikiyoe 2 yil 3 yil falab her yil aslinda bir kez lazeri tekrar ettirmek gerek
0 oy
tarafından
Ben lazer gittim tam bitmeden hamile kaldım sonrada gitmedim ama göbek vizgimde olan tüylerim döküldü, tüylerim azaldı hatta diğer bölgelerde ama artmadi
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Genital ve koltuk altıma yaptırmıştım hamileliğin ve sonrasında çıkmadı ama normalde  ben çok tüylü bir insan değilim ondandan kaynaklı olabilir 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Ben bekarken gitmiştim hamileliklerimde tekrarladı tüyler şimdi hiç gitmemiş gibiyim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 77 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 242 göst.
23 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mahinur gns (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 210 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nazileee (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 302 göst.

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı

...