0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (474 puan) tarafından
Hanımlar ben 8+0 hamileyim yarın kadın doğumaa randevum vardı korktum iptal ettim ilk 5+2 de beta HCG 6974.0 cıktı yani normal acilde yapıldı test daha hiç kadın doğuma gitmedim ben kötümü yaptım iptal etmekle iyimi yaptım agrım sancım kanamam yok 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence gidip kalp atışını dinlemeliydin gelişim haftasında için rahatlardi
tarafından
Onu bilmiyodum canim
(474 puan) tarafından
Gidiyim dimi sonuçta bebek önemli bir konu
tarafından
Tedbirini al canim git o haftalar önemli belki ilaç içmen gerekebilir vitamin falan
(474 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim gece gece vaktini aldım Allah razı olsun gitmicektim normalde gitmeye karar verdim sayenizde
tarafından
Sende sağol canım unutma korkunun ecele faydası yok Allah korusun bizleri
-Reklam-
+1 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım ilk kadın doğuma hamile olarak gidişin olacak galiba. Bende ilk gidişte genel testler yapılmıytı ve bildiğim kadarıyla folikaside başlıyorsun bunun dışında usg de bakıyır kese ve embriyoya haftayla uyumlu veya konumuna durum değerlendinmesi yapıyor mesela benmkinde kanama görünmüştü ama bizzat hissettiğim kanama değildi. Varsa risklere dikkat etmeni söyler ve sonraki randevunu belirler. Bunlar çok önemli hamilesin doktor takibihde olman gerekiyor ama salgın çok tehlikeli hastanelerden korkuyoruz hepimiz. Gideceğin yeri arayıp sor bence. Eğer orada salgın vakası çıktıysa buraya gelmeyin derler. İnşallah sağlıkla geçer hamileliğin sağlıkla alırsın kucağına bebişini
(474 puan) tarafından
Amin canım inşallah  bir sıkıntı olsa belli ederdi kendini değilmi bu zamana kadar
+1 oy
(9,893 puan) tarafından

5. Haftada beta degerin 6974muydu canım :ermm: maşallah ne kadar yuksek

(474 puan) tarafından
Evet öyle demişlerdi çok çok iyi diye laborant demişti
+1 oy
(1,822 puan) tarafından
Gitmen iyi olur kese var mi kesenin icinde bebek var mi kese duzgun mu kese etrafinda kanama var mi bunlara bakmasi lazim bebegin kalp atisi var mi bakmasi lazim 
(474 puan) tarafından
Ama korkup iptal ettim napıcam ben simdi :(:(:(
(1,822 puan) tarafından
En kisa zamanda geciktirmeden tekrar randevu al canim sen hissetmeyebilirsin bisey varsa bile kanama varsa ve icerdeyse bu disina cikmayabilir icerde devam edebilir bence bir an once randevu al onlemini al ve doktoruna gorun
(474 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim <3
+1 oy
(1,699 puan) tarafından
Aslında kötü yapmışsın. Bu hafta kalp atışı dinlenecek bir haftaymış. Hayatta olduğundan emin olduktan sonra ara verseydin keşke kontrollere canım bilemedim. Kritik haftalar bunlar doktorla görüşmen gerek
(474 puan) tarafından
En iyisi saat 5 te gidip sıra alayım benimki kızacak simdi bana :)
(1,699 puan) tarafından
Sen bilirsin artık canım ama en azından keseyi ve bebeği bi kerecik kontrol ettirsen çok iyi olur :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
(474 puan) tarafından
Aminnn inşallah saol canım <3
0 oy
tarafından
Canim ona ancak sen karar verirsin biz ne desek olmaz
(474 puan) tarafından
Sence bir sıkıntı olsa kendini belli etmezmiydi az değil 8+0 hiç agrım veya kanamam lekelenme falan olmadı
tarafından
Ozaman gitme canim
(474 puan) tarafından
İptal ettim bir yandanda pişman oldum canım ya bebişi daha hiç görmedim hiç gitmedim kadın doğuma ama bir sıkıntı olsa illaki bir yerden patlak verirdi değilmi bu zamana kadar
0 oy
(63 puan) tarafından
Hiç bir sıkıntın yoksa gitme bence onlarda bisey yapmayacak büyük ihtimalle kese yeni oluşmaya basliyordur 7. Hafta anca kalp atışını duyarsın o zaman git
(63 puan) tarafından
Tabi canim eder di illaki ama 8 haftaliksa git o zaman anlamamışım ben folik asite felan baslaman gerekecek kalp atışını duymanız lazım.
(474 puan) tarafından
Ama iptal ettim napıcam tek doktor özelde yok burada
(63 puan) tarafından
Tekrar al canim mutlaka gitmen gerek belki dış gebelik belki gelişim geriliği olabilir seni korkutmak istemem de önemli bence
(474 puan) tarafından
Tamam en iyisi çarşamba sabahı erkenden gitmek hastaneye
(63 puan) tarafından
Aynen mutlaka git

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 176 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy