0 oy
225 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (764 puan) tarafından
Diyetteki ablalarim kardeşlerim nasıl diyet yapiyirsunuz ben 21 yaşındayım 76 kiloyum bir hafta iki hafta diyet girdim sonra tekrar bıraktım  dedim hiç kilo veremiyorum o kadar  diyet yapmama ragmen birazcık morel verin kızlar siz nasıl kilo verdini o kadar güzel elbiseler var giyelmiyirum kaynanam doyi etraftaki insanlar inat nasıl kilo veririm  kendimi nasıl ikna ederim ablalarim çok ihtiyaç var size ❤️

16 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından
Canım bende iki ayda sekiz kilo verdim alisiyo insan yemeyince sende basarabilirsin hala devam ediyorum yapmaya senin kilon iyi bence boyun uzunsa 
(410 puan) tarafından
Boylarimiz aynı acikmiyorum gece ekmek şeker tuketmiyorum artık tam buğday ekmek yiyorum kahvaltıda iki dilim başka yok bu şekilde
(764 puan) tarafından
Bende normal tandır ekmeği yiyirum bazen diyirum ondan dolayı kilo aliyirum mayalı anladın gündüz yiyirsunuz kaç öğün yiyirsunuz galiba
(410 puan) tarafından
Bı öğleden önce yiyorum kahvaltı olarak sayıyorum onu bide akşam eşim gelince yiyoruz başka yok iki öğün yani
(509 puan) tarafından
Ara öğün yapıyormuşunuz
(410 puan) tarafından
Hayır yapmıyorum
-Reklam-
0 oy
(509 puan) tarafından

Benim tam acacagim postu açmışsın bekleyeyim suracikta :) :) :)

(764 puan) tarafından
Bekle canım belki bilgili ablalarimiz vardır  biraeyker söyleyip kullanırız
0 oy
(319 puan) tarafından
Ekmek abur cubur asitli içecek tamamen kes sebze ağırlıklı  beslen bol sebze protein eksik etme günde 20 binde adım at 3 litre de su iç tammadr:)
(764 puan) tarafından
Birtane afacan var oda 5 dk yerinde durmuyur su içiyor bol bol 2 litre vala
0 oy
(424 puan) tarafından
Günde 1 bardak yeşil çay ve 1 bardak maydanoz limon kürü birazda sporla destekle tabi yoksa zayıflayan yerlerde sarkma olur birden.  Boğazınida kıs biraz ama aç kalma sakin
(764 puan) tarafından
Maydanoz limon kürü nasıl yani canim  yapılıyor
(424 puan) tarafından
Bir demet temiz ve taze maydanozu, 1 fincan limon suyu ve 1 bardak su ile robottan geçirin. Ama hamileyseniz bunu yapmayın
(764 puan) tarafından
Tam net birşey yok  yani kan verecem ins bu aralar peki zayıflatır mı maydanoz
(2,052 puan) tarafından
Zayıflatıyor mu peki bu kür emzirenler yapabiliyor mu ve hergun mu yapılmali
(424 puan) tarafından
Her gün bir çay bardağı bile icseniz yeterli emzirmeye sıkınti yok hamilelikte önerilmiyor ama hem zayiflatiyo hemde vücutta ne var ne yok temizliyo
0 oy
(88 puan) tarafından
Vallahi canım ben de başlayıp sonu hüsranla bitenler derim ben de 27 yaşındayım ve 80 kiloyum hedefim 60 kilo bakayım nasıl vereceğim şu an Bir tabak makarna yiyip üstüne de sakız çiğneyip eritmeye çalışıyorum:):):):)
(509 puan) tarafından
Sakız çiğnemenin gercekten faydasi oluyormu
0 oy
(88 puan) tarafından

Vallahi canım ben de başlayıp sonu hüsranla bitenlerdenim ben de 27 yaşındayım ve 80 kiloyum hedefim 60 kilo bakayım nasıl vereceğim şu an Bir tabak makarna yiyip üstüne de sakız çiğneyip eritmeye çalışıyorum:):):):)

(764 puan) tarafından
Sakız eritir mi ☺️ diyet yapiyir musun peki
(88 puan) tarafından
Eritmez kendimi kanndiriyorum ben:):):)
(764 puan) tarafından
☺️☺️ oda iyi bacım
0 oy
tarafından
Ekmek pilav makarna hamur işi abur cubur şeker çıkar hayatından bak nasıl veriyorsun bol bol su iç bir de ben öyle yaparak 7 kilo verdim 1 buçuk ayda falan ☺
(764 puan) tarafından
Az önce pilav  ve kuru fasulye yemeği yedim ama ekmek tuketmedim mesela kaç öğün yapiyirsunuz akşam yemeği ekmeksiz tuketsem zayıflar miyim
tarafından
Tabiki de zayiflarsin erken ye akşam yemeğini sonra da yemek yeme sadece sıvı tüket
(764 puan) tarafından
Kaç öğün yapiyirsunuz peki
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Günlük düzenli leslie yap canım 100 de ip atla diyetle beraber verirsin 
(1,236 puan) tarafından
Evet canım düzenli yaptığın da verdiriyor 3 mile olanı yaptım ben 2 ayda 7 kilo verdim
(88 puan) tarafından
Canim mesela düzenli derken haftada kaç defa yapmak gerekir
(1,236 puan) tarafından
Hergün en az 30 dakika
(88 puan) tarafından
Anladım canim yarin başlığım ozama.;)
(1,236 puan) tarafından
Kolay gelsin bende başlicam da ara verdim üşeniyorum sjdj
0 oy
(178 puan) tarafından

Oy kelin ilacı olsa kafasına sürer :(

(764 puan) tarafından
Yorumlar bak belki fikir olur canım
(178 puan) tarafından
Hepsini biliyorum benim çok fazla diyet ve spor geçmişim var hepsinden bıktım
0 oy
(1,037 puan) tarafından

Bende suan 30 yasinda 163 boy ve 72 kiloyum.

Bende uzun zamandir diyet yapmak ve yediklerime dikkat etmek istiyorum ama bazi nedenlerden dolayi erteledim. Ama tavsiyem her sabah kendinize bir kahvalti tabagi hazilayin iste haslanmis yumurta peynir zeytin domates salatalik karpuz vs gibi mutlaka ara ogunler yiyin ögunlerinizde mutlaka  salata veya corba , yogurt, sebze yemegi, 1 porsiyon yagsiz et veya tavuk yiyin , bol su, biraz hareket, ekmek seker hamurisi  birakin. Aksam da saat 18.00 den sonra birsey yemeyin . Bu sekilde bir sure deneyin belki faydasi olir 
(764 puan) tarafından
Hadi ins çok tşk ederim kilon iyi ama benim hedefim 65 ins zayiflarim herkez. Dalga geçiyor çok kilo almisi. Daha bir kızım var
0 oy
(340 puan) tarafından
ne zamandır diyettesin cnm yeniyse hemen zayıflamayı bekleme ben 2018 den beri kilomu koruyorum en son 87 kiloyu görmüştüm boyumdan dolayı fazla belli etmiyordum ama yine kiloluydum başladim bıraktim sürekli bende.sonra kafaya koydum ilk bu önemli ben ilk önce yanlış beslendim bilincsizce 2 ayda baya bi kilo verdim oda bunu bunu yersem kilo alırım hiç biseye dokunup yiyemezdim sonra saglik sorunum baslayinca daha düzenli bi sekilde yemeye basladim saglikli seylerler beslendim yediklerime çok dikkat ettim protein karbonhidrat yağ hepsini eşit sekilde yedim 1 bucuk ay boyunca deliler gibi yürüyüş yaptim hergun bi saat boyunca. zaten herkes tarafindan belli oluyodu zayıfladigim  sonra arti spor ekledim bide 1 ay boyuncada spora düzenli gidip geldim yanında beslenmeme çok dikkat ettim 5 ayda istedigim hedefe ulastim suandada 60 kiloyum . yani zayiflaman için sevdiğin şeylerden biraz kısman ve kesmen gerek sonra yine dikkatli tüketirsin yağ tuz un şekerli seylere ara ver bir süre tüketme bol su iç yürüyüş yap kısacası sen vücuduna iyi bakarsan o sana kısa sürede istedigini verecektir
(764 puan) tarafından
Hm ins canım çok tşk ederim 2 hafta diyet girdim tekrar bıraktım  sürekli pes ediyirum 2 haftada 1 kilo verdim yani çok az verdim o kadr yürüyüş yapmamq ragmen eski fiziğimi çok özledim bursuru elbise var giyelmiyiru herkez kilo aldığını söylüyor birde  doğum hapı kullaniyir ondan da biraz aldığımı düşünüyorum
(340 puan) tarafından
evlisin galiba cnm aslında emzirerekte kilolar gidiyor ama yinede beslenmene cok dikkat etmen lazım. 2 haftada bi kilo vermen bi mucize 2 haftada gram anca verilir ben diyetisyen değilim ama zayifladigim zaman yasadigim ve bilgi edindigim tecrübelere dayanaraktan konusuyorum ilk 15 gün icinde yavas yavas gidecek zaten yürüyüş yapamiyosanda evde hareketler yapabilirsin
(764 puan) tarafından
Abla nasıl kızımı sütten kestim kilo aldım emzirmiyirum şuan kaç öğün yemek yiyirsunuz peki ben bir ara zencefil limon kullandım çok iyi pes ettim yani düzenli kullanmadım kilo aldım bekarken kiloluyfum öyle yaptım çok zayıfladım zencefil limon ile
(340 puan) tarafından
zencefil limon falan bahane %80 beslenme %20 spor ile zayıflarsin ancak saglikla ilgili bi sıkıntın yoksa zamanla kilo verirsin sabah ögle aksam ayır kendine saglikli beslen cok yeme gerisi gelir ben simdi hedefime ulastigim zaten herseyi yiyorum ama kısıtlı dikkat ediyorum atiyorum mesela aksam yemegi fazla kacirdim diyelim o günusü gec yatarim bi tane maden suyu içp sonraki günu tellafi ederim ben ekmek vs. herseyi yiyorum sadece dikkatli besleniyorum
0 oy
(5,240 puan) tarafından
3 gün ard arada kabak defolsun yap kır direnç kilonu sonrası gelir
(764 puan) tarafından
Nasıl baya faydası var mi
(5,240 puan) tarafından
Evet hemde çok ben öyle yapıyorum ara ara hemen kırılıyor direnç kilosu
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Kiz valla Bende boğazımı tutamıyorum ya o yüzden veremiyorum başkaları  zayiflayinca çok özeniyorum 
(764 puan) tarafından
Ayni ben
0 oy
(66 puan) tarafından
Bende bugün başladım canım tarçınlı kahvemle  bana katıl istersen 
(764 puan) tarafından
Tm canım
(764 puan) tarafından
Adın ne canım telegramda
(66 puan) tarafından
İsra eşim kızımla sırtı dönük  profil
(764 puan) tarafından
Özelden attım m sana canım  sqyfaya gir cikar
(88 puan) tarafından
Aslinda burdan diyet günlüğü oluşsa herkez birbirine gaz veriri ya
0 oy
(200 puan) tarafından
Valla ben diyetisyene gittim doğum öncesi 24 kilo aldım 96 yla doğum yaptım diyetisyene devam ediyorum şu an 69 kiloyum hedefim 64-65 istikrar çok önemli eğer kendin yapamıyorsan mutlaka diyetisyene gitmeni öneririm
0 oy
tarafından

Benim kilo yok soyle verdim diyemiycem esim kendine diyet listesi yazdirmisti göbegi var birz tabiki uymuyo :Donu atim belki isine yarar  

image

image

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 374 göst.
3 Mayıs 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu