0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
Bebek bezi sleepy natural mi alsam, baby turco mu? Islak mendil de içeriği temiz önerebileceğiniz ya da başka temizleme aracı ne olabilir? 

Bir de yenidoğan bezi 1 numara mı almalıyım?

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Molfix mavi paket 

Islak mendil molfix markasının yada prima 
(209 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(120 puan) tarafından
Sleepy bez iyi bnce ıslak mendil yerine bebek  temizleme mendilleri var ondan al.Ben ıslak mendillerin iceriklerine güvenmiyorum açıkçası 
(209 puan) tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Neredeyse bütün bezleri bir sebeple denedim en iyi gelen molfix oldu. İlk başlarda molfix, baby turco, slepy, prima falan kullandım. Biminkide dokunmadı ama a101 inki pişik yaptı . En son molfix mavi öneriyolardı burda ondan aldım memnunum. 18 aylık oğlum onunla devam ediyoruz.birazda bebekle alakalı.

Islak mendil konusu;eğer küçükse daha kesinlikle sulasil i öneririm. Ama katı gıdaya geçtiyse pek temizlemiyor gibi geldi bana, o yüzden bimin bebek ıslak mendili pişik yapmadı ona devam ediyoruz. Sulasili mutlaka araştır 
(209 puan) tarafından
Çok teşekkürler sağolun
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Hem bez hem ıslak mendil molfix kullanıyorum canım
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Slepyy kullaniyom
0 oy
(1,202 puan) tarafından
Rose kullanıyorum 3 aydir güzel memnunuz baby turko yara yaptı ya 
0 oy
tarafından
İlk aylar bebek pamugu kullaniyodum tabi bi zamana kadar alabildim cok cabuk bitiyo cunki mendile gectim sleepy aliyorum trendyoldan cok uyguna geliyo 

Bez de ayni sekil ilk zamanlar molfix prima sleepy fln aldim pahali oldugu icin biminkine gectik hala  kullaniyoruz 

Simdi hamileyim buna iki paket 1 numara Goon aldım iki paket 2 numara Sleepy aldim indirimleri degerlendirirsem herhangi bir marka olur illa su olcak diyemiyoruz malesef cok pahalilar
0 oy
(1,202 puan) tarafından
Bez de 1 numara alirsin sen kilosuna goremis molfix kullanıyorum
0 oy
(347 puan) tarafından
Etarafimdaki çoğu kişi bimbezi kullanıyor ama kızıma pişik yapıyor sleppy markalı bez ıslak mendil hep kullandık  sonra önlem markasına geçtik bez önlem kullanıyoruz ıslak mendil Dr önlem 
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Sleppy kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Pure baby guzel ve uygun çok memnunum
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Canım ıslak mendil Molfix izotonik sulu mendil yeni Doğan'dan 5. Aya kadar kullandım çok güzel hiç pişik yapmadı bezde ben sleepy seviyorum 
0 oy
(92 puan) tarafından
*** neye alışırsa sürekli onu istermiş , ben 3 çocuğuma da bunun bezi ve ıslak mendilini kullandım.bez tamam ama ıslak mendil de o kadar üzerine düşmedim farketmedi yani ama bezde bimden başka kullanmadm kullanmam da 4 üncü bebegim de doğmak üzere ona da bimden kullanmayı düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 87 göst.
0 oy
6 cevap 314 göst.
0 oy
26 cevap 232 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Alya.1 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.

380,177 soru

11,381,230 cevap