0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından

bebeğim diş döneminde azı dislerini cikariyor galiba durmuyo huzursuz ateside var biraz bir kereligine mahsus popusundan uyguladim içinde ne zaman erir bilgisi olan varmi

image

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebek huzursuz oldu diye fitil vermeyi hic doğru bulmuyorum ateşini çok yukselmedikce kontrol edebilirsiniz son çare fitil olmali
(337 puan) tarafından
inanın ki keyfimden vermedim diş jeli ağrı kesici diş tetagil verdim işe yaramadı gece sürekli uyanıyordu diş yüzünce en fazla 10 kere biraz ateşide vardi bir kereliğine mahsus verdim ne olcak diye sakinlesecekmi diye yoksa tabiki bende fitil vermem dediginiz gibi
tarafından
Diş için sana osanit diş topu öneririm trendyoldan al ne ateşi ne huzursuzkugu olmuyor ben çok rahat ettim ona
(337 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
baktim yorumların çoğu uyi son kez bide buna şans vereyim inşallah rahatlatir gece
tarafından
Bizde de tetagil falan fayda etmedi ben memnun kaldım içinde miktarı da çok umarım fayda eder
-Reklam-
0 oy
(4,977 puan) tarafından
Birkaç dakikaya erir,10 dk icndede etkisini gösterir canim
(337 puan) tarafından
yine işe yaramadi bebegim 1 yasinda 9 da yatirdim 4. kalkti emdi yalandan uyudu ben ayakta zorlaniyorum

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 135 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Heymomy (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
22 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cnsn (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
7 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 155 göst.

380,534 soru

11,393,565 cevap

34,904 kullanıcı

...