0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde tarafından
1bucuk sene oldu memleketimi ailemi bırakıp geleli herşeyim var eşim ne desem ne istesem ikiletmeden yaptı yapmaya devam ediyor ama her gece içime bir sıkıntı çöküyor bı mutsuzluk bazen nefes alamicak hale geliyorum sürekli yalnız kaldığımda ağlıyorum bazen eşim görüyor bu benim için terapi gibi bişi diyorum senle ilgisi yok ağlayınca rahatlıyorum diyorum onunla bı sorunumda yok geçmişte yaşadıklarım çıkmıyor beynimden ne yaparsa yapsın içime o koca mutluluk girmiyo psikologa gitmek istiyorum bulunduğum yerde oda yok konusucak dertlesicek kimsem yok kocaman kalabalığın içinde yapayalnız kalmış gibiyim sorunum ne onu bile bilmiyorum tek bildiğim mutsuzluktan kurtulamiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(9,671 puan) tarafından
Geçmişe dönük yaşadığın için mutlu olamıyor olabilir misin, artık geleceğe bak köyü şeyler yaşamış olabilirsin ama bildiğin kadarıyla 3 evladın var 4. Yolda değilmi ? Psikolog desteği almalısın şartlarını biraz zorla çocukların mutsuz bi anneyle mi büyüsün istiyorsun 
tarafından
Geçmişim aklımdan çıkmıyor gündüz kalabalikken biseyim yok gece yalnız başıma kaldığımda boğulacak gibi daraliyorum gözyaşlarım akıyor adeta boguluyorum
(9,671 puan) tarafından
Gece kocan yokmu kız yanında
tarafından
Eşim bı hafta gündüzcu iki hafta gececi vardiyede sabah geliyor
(9,671 puan) tarafından
Senin bi nefes alma vaktin gelmiş annenleri arkadaşlarını yada sana yakın olan birileriyle vakit geçir
tarafından
Dayimin İstanbul dan gelmesini bekliyorum memlekete gidicem 1senede 3defa gittim ordada duramadim 3gun kalıp kaçmak istiyorum resmen daha kötü oluyorum yaşadığım evi görünce
-Reklam-
0 oy
(3,680 puan) tarafından
Geçmişinde ne yaşadın ki canım şuan bi sıkıntın yokken evliliginle eşinle alaka hala mutlu değilsin şükret bence eşinle evliliginle ilgili sıkıntın yok burada ne postlar okuyoruz millet neler çekiyor 
tarafından
Oda üzülüyor görüyorum kendinden kaynaklı birşey olduğunu sanıyor bazen oda ofkeleniyo neden mutlu olmuyorsun neden herşeyin varken hala mutlu değilsin niye agliyosun sürekli soruyo onada çok üzülüyorum tek diyebildigim agladigimda rahatliyorum bu benim çocukluktan beri yaptgm şey yalnız kalım düzelir diyorum topluyorum kendimi
(3,680 puan) tarafından
Bari eşin yokken ağla içini ferahlat ona gösterme belli etme bi yerden sonra oda patlar
(133 puan) tarafından
Canım mutlu olamıyor olman normal ama gır eczaneden takvıye al  bazen bazı vıtamın eksıklıklerı ınsanı boyle depresif yapar. Tıroıdlerıne baktır melatonin al kullan. Boyle agalama adam bıkar senden
tarafından
Tiroidim yüksek çıkmıştı demir eksikligim çıktı demir hapı verdi doktor sdce
(133 puan) tarafından
Bak nasıl bildin tırıod senı aglatıyor cunku dırek beyınden salgılanır kısıyı mutsuz eder tedavı ol. Bsıyin kalmaz. Senı aglatan yasadıkların degıl tıroıd  ama sen ona yoruyon
0 oy
(1,076 puan) tarafından

Derdini Allah'a aç rahatlarsin. Başka türlü olmuyor. 

Rabbim gönül rahatlığı versin. 
tarafından
Secdede ağlıyorum yalvarıyorum bana yasattiklari acının bedelini çektiklerini görmeden alma canımı Allah'ım diyorum psikologa gitmek istiyorum merkeze gidemiyorum 3cocukla
(1,076 puan) tarafından
Kul unutur ama Allah asla unutmaz.. ne yaşadığıni bilmiyorum ama Allah daga göre kar yağdırır. Kimseye taşıyamayacağı yük yüklemez. İsyan etme. Rabbim bu imtihandan layıkıyla isyan etmeden cikmani nasip etsin. Kim iğne ucu kadar bir kötülük yapsa mutlaka karşılığını alacaktır. Allah'ın adaleti şaşmaz.  Allah bazen yaptıklarının karşılığını verir haksızliga uğrayan kuluna göstermez ki kibirlenmesin nefsine yenilmesin diye.
tarafından
Onlar yasattiklarinin bedelini oderlerse içim rahatlar diyorum öfkem nefretim Soner diyorum ama onların hiç bişi olmamış gibi hayatlarına mutlu devam etmeleri benim hayatımda mutlu olmama engel
0 oy
tarafından
Sana verebileceğim en güzel tavsiye terapi alman olacaktır, bulunduğun yerde psikolog olmadığını söylemişsin. Bende senin gibiydim 3. bebeğime doğum yaptıktan sonra internet üzerinden terapi aldım , çünkü bebekle gidemiyordum, istersen özelden tavsiye verebilirim , bana çok iyi geldi. Sende geçmişinle olan öfkelerini ve duygularını bırakamamıssın sebebi tamamen bu. 
tarafından
Aynn içimdeki öfke kızgınlık nefret yaşadığım siddetlerin acısı hala üzerimde bitmiyo çıkmıyor beynimden çocuklarıma Güleryüz bile gosteremiyorum hemen herşeyden bunaliyorum tahammülüm kalmadı kimseye etrafımdaki ailemi uzdugum için çok üzülüyorum onlara çok haksızlık yapıyorum ama ne yaparsam yapiyim kurtulamiyorum bu duygulardan
tarafından
İşte terapi anında bütün bu duyguları vücudundan atıyorsun ve anı yaşamaya başlıyorsun. Ne olur kendini suçlama , suçlamak seni dahada geriye çeker , bu durumdan kurtulmaya ve şifalanmaya niyet et Canım , Rabbim sana hayırlı kapıları açacaktır , ben böyle bir niyetle yola çıktım ve inanılmaz değisimler yaşadım.Kendin için yapabileceğin en güzel şey
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Acil bi şekilde psikiyatriye git psikologa değil 
tarafından
Yok keşke bulunduğum ilçede olsa merkez bize 1bucuk saat uzaklıkta 3cocugum var gidemiyorum çok ihtiyacım var tanımadığım birine içimdeki herşeyi anlatıp çözüm bulmaya gerekirse ilaç kullanmaya
0 oy
(736 puan) tarafından
Bende senin gibiydim nu deger görmemek beklenti icinde olupta aileminde baskalarininda bunu yapmamasi beni cok üzüyodü ayrica oglumun konusma problemi var elbette düzelcek ama insanlarin zekasinda biseymi var bakisi engellimis gibi acir bakislari beni yiyip bitiriyodu aksine birde kızımıda okula götürmek zorunda kaliyorum orda bircok engelli cocuk var hepsine ayri icim gidiyodu kızımı araba tutuyo kusuyo o ayri bir dert kaynanam bakmak istemiyo bende tenezzul etmek istemiyorum cunku mirinkirin yapcak canim sikilcak iyice anlayacahin hersey cok üst üste geldi 1 yildir ve 1 yil daha devam etcez belli degil raporumuz yenilenede bilir silinede bilir .sonra bi dua buldum sans eseri oglumun dili acilsin diye hz.musa as kekemeymis ve bu duayi abisi hz harun yaparmis bu duanin anlamida kalbimi genisler dilimin bagini cöz gibi sözler var okuya okuya bende biseyler degisti aniden namaz kılmaya nietlendim ve öylebi namaz aşkı başladıkı anlatamam ezan okunsunda secdeye gidiyim diye bekliyorum resmen cok acayip bir duygu kapanmakta cok istiyorum isallah cesatle onuda yaparim  aklımdan hic cikmiyo ama hevesle yapmak istemiyorim tekrar acilmaktan korkuyorum encokta oyuzden en dogru yer secde allahin huzundan baska yerde huzur yokmus ben bunu anladim isallah sanada vesike olurum kalbim her an yerinden cikacak gibi dün gece heycandan uyuyamadim sabah namazina kalkcam diye ilk namazimdi kendimi gozlerimi kapattigimda kapanmis  cok güzel bir kadin olarak hayal ettim hep isallah oda olur.
tarafından
Bende namaza başladım 1haftadir iyi gidiyodum sonra vakitleri atlar oldum bugün sabah namazına kalktm sonra içimdeki sıkıntı yüzünden ogleni ikindiyi öbür vakitleri kaçırdım rabbim oğluna şifa versin yeğenim de öyle babası rapor çıkardı rehabilitasyon merkezine gitmeye başladı şimdi çok güzel konuşmaya başladı Allah'tan ümit kesilmez
(736 puan) tarafından
Bizde gidiyoruz  isallah duzeliriz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 297 göst.
23 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 467 göst.
18 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Annecımm (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,122 puan) tarafından soruldu