0 oy
297 göst.
Aile kategorisinde tarafından
sadece biraz mutluluk istediğim huzur istiyorum ailemle ama olmuyor ne mutluyum huzurluyum ben bu evliliği yaparken bu evliliği kurarken aile yüklerken mutlu olacağım dedim huzurlu olacağım çünkü benim bir ailem yok sadece bir eşim var ailem benim hiçbir zaman arkamda durmadı çok sıkıldım bu hayattan bunaldım resmen

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canim  aslında mutlu olmak huzurlu olmak birazda bize bağlı çok şey bekleme kimseden herkes mahşer günü kendini düşünecek herkez kendi aklıyla yanacak şöyle düşün az ile yetinmeyi az sevgiyle çok şeyler yaratmayı basarirsan eğer mutlu olursun bende senin gibi kimsesizim hiç kimsem yok anne baba abla kardeş hiç kimsem hani var ama arkamda değiller bile diyecek kimsemyok doğduğum günden evlendigim güne kadar hep ezildim hep ağladım çok büyük hatalar yaptım çok günaha girdim sonunda rabbim bı yoluna koydu olmaz dediklerim oldu eşim çıktı karşıma sonra evlendik tanıdığımı sandığım adamdan bı canavar çıktı sonra ben onu çözdüm o beni çözdü idare ederek 3 yıl bitti 2 inciye hamileyim ve inan hiç bişey beklemeyi unuttum sadece evine gelip kavgasız huzurlu uyuyorum o bana yetiyor aç açıkta değilim başka bişey beklemiyorum  beklersen sen üzülürsün sen krilirsin sen yipranirsin ne gelene ne gidene hiç birşey karışmam evimde yer içer çocuğuma bakarım kafamda başka hicbisey takmam 
(2,466 puan) tarafından
Ne güzel anlatın Canım++o kadar haklısnki gelde yapabilsem
-Reklam-
0 oy
tarafından

Nickin neden bayan mutlu??

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Kız nickin mutlu sen niye değilsin 
0 oy
(617 puan) tarafından
Eğer mutlu degilsen sıkıntılar var demektir suan var olan ama hiç  birşeyi kafaya takmamak gerekiyor bu hayatta 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kuzum ne kadar sürelik evlisin ilk 5 sene gerçekten zor geçiyor sonuçta iki farklı insan hayatını birleştiriyor bende açıkçası mutlu değilim yani çok bunalıyorum sanki bütün yük benim omuzlarımda gibi hissediyorum ama bakıyorum ki eşim halinden gayet memnun bende oğluma adadım kendimi hayat şartları gerçekten çok zor heleki şu Pandemi döneminde dahada zorlaştı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 266 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 467 göst.
18 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Annecımm (20 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 785 göst.
+1 oy
9 cevap 203 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu