0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yaşadığım mahalle kimseyi küçük düşürmem asla hor görmem hep suriyeli cingene kısmı

Mahalle sidik kokuyor 

Yaşadığım ev biçimsiz temizlik belli olmuyor daire ama perde ykyorum bir iki ay demeden simsiyah apartmanda temizlik yok hep çürük meyve sebzeler atyor yaşayan lar 

Esimi seviyorum cocugum var 

Esimin ailesi ile aotli üstlü yüz cok yüz göz oluyoruz ic ice olunca

Kendimi eve kapatyorum 

Bu seferde bunalma giriyorum kafa dengi kimsem yok

Ben bunaldkca esimide bunaltyorum napcam ben böyle

Hep böyle mi olacak artik gündüzleri hep cocugumuda uyutup kendimi uykuya veryorum 

İyice bunalma giriyorum kalkp temizlik yapaym diyorum yapamyorum çocuk engel oluor on altı aylık nasıl kurtulurum bu durumdan bilemiyorum .

Ben küçükken hiç değer görmedim ailem sadece aşırı şımarttı beni okulda arkadaslarm hif deger vermezdi öğretmen annem babam büyüdüm yine deger hic gormedim evlendim sadeve esimden deger gordum ama bu sefer huyum cok kotu ne biliym ya kaygılarm var darma duman bir insanım 

6 Cevaplar

0 oy
(402 puan) tarafından
Ayyy aynı beni yazmışsın.böyle bir semtte 7 yıl yayadım korkunç depresyona girdim.ne zaman ilçemi evimi değiştim kendime geldim.şimdi ırkçılık yapmayın diye linçleyenler olacaktır ama maalesef suriyelilerden cok cektim çok cahiller.üstümden çöpleri atarlardı gecenin bi yarısı mezdeke açarlardı arsız yüzsüzdüler.Allah kurtarsın.
(7,182 puan) tarafından
Ahahaha tövbeler olsun :)
-Reklam-
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Cnm öle bi ortamda normal kalanda bnce sknti..icinden temizlik yapmaz tabi ki gelmez..bnce bi firsatini bulup ordan taşının..yoksa ordan normal cikamazsin..esine de yazik yani..ona da sole tasinirsaniz sen de mutlu olursun ve esini de mutlu edersin
0 oy
tarafından
Yakınlarda cocuk parkı vardir. Cocugu gotur sende hava alirsin. Bebek arabasıyla dolastir
0 oy
tarafından
Vallahi bni anlatmışsın sen ya hangi şehirde oturuyorsun bnde çingeneler in içinde yaşıyorum 
tarafından
Antalya canım
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Çocuk engel olmazki o uyuyunca yapabilirsiniz temizliği

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 411 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 264 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 195 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu

378,849 soru

11,339,703 cevap

34,804 kullanıcı