0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

kızlar en sonunda cesaretimi topladım kestim memeden çok düşkündü bugün dördüncü günümüz unuttu bile :) (maşallah diyin hepiniz)

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Masallah cnm. Insan buyyk bir yükten kurtuluyor gerçekten:) 
tarafından
Bende bayramdan hemen sonra kestim.cok sukur zorlamadi ama huy degistirdi.onuda yavaş yavaş aşıyoruz insallah
tarafından
he evet ya sorma azitikti iyice azıttı gitti bugun annemgile gidecem kalmaya orda kalabalık çoluk çocuk bahçe falan derken biraz sakinleşir herhalde
tarafından
Tam olarak memeyi unutunca düzeliyorlar yavas yavas cnm
tarafından
hiç istemiyor ama unutmamış mıdır
tarafından
Igreniyordur artik istemez. Benim oglumda hic istemedi. Açinca pis dedi kapattı. Bir haftaya kalmaz tamamen unutur
-Reklam-
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Kaç aylık? Maşallah 

Yâ ben üzülürüm gibi geliyo ,üzülüyor musunuz ?
tarafından
23 aylik ilk gün çok istedi üzüldüm haliyle bende hatta geri verecek gibi oldum ama şimdi verirsem iyice psikolojisi bozulacak çünkü önce yine 1 kere deneyip geri vermistim sadece bi gündüz yani denedigim. o yüzden dayanmaya çalıştım sonra alıştı oda istemedi hala üzülüyorum ama eninde sonunda bırakacaktık
(1,664 puan) tarafından
Canım.ayi da baya varmış hiç üzülme
tarafından
yani öyle ha bir ay önce ha bir ay sonra geçti artık o aramayınca unutunca bende üzülmem azaldı
0 oy
tarafından
Nasıl kestin canım bende kesmeyi düşünüyorum 
tarafından
valla ben pek doğru bişey değil ama siyah bant yapıştırdım öyle bıraktı diğer türlü bişey surmeden yapayim dedim ama malesef olmadı
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Bende tek göğüs kestim 2 ay oldu diğer göğsümü gece değil gündüz 1 defa içiyor bebeğiniz kaç aylık oğlum 23 aylık olucak
tarafından
benimde 23 aylik ben o şekilde yapamadım direk kestim
(1,601 puan) tarafından
İdeal tanı 2 yaş
tarafından
yani 1 ay var artık iyice yara yapıyordu sağ göğsümü süt az olduğu için heralde yoksa 1 ay daha beklerdim de nasip
0 oy
(119,436 puan) tarafından
kac aylikkrn kestin ☺ masaallah
tarafından
23 aylik şuan sağolasın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu