0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Kızlar maşallah oğlum cabuk alıştı 4 aydır tuvalete gidiyor ama geceleri hala bağlıyorum güvenemiyorum mesela bir hafta bazen 10 gün aynı bezi takıyorum çünkü ya bir kere yapmış oluyor yada iki kere bir iki kere takmadım baktım yaptı çok ağladı korktu bende hala takıyorum ne zaman kesilir acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Canım 8 ay oldu bezden keseli hala geceleri alışamadı tuvalete kaldırıyordum mecbur kaldırmadan altına yapıyordu kaldır altına yıka yatağını temizle falan derken çok zor oluyordu bende yildim mecbur bez takıyorum 1 aydır. Dün akşam ilk defa gece 2 ye kadar beze yapmamış kendi kalktı cisim var dedi tuvalete yaptık sonr abezi takmadım inşallah isemez diye şükür istememişti. Gece alışması daha zor oluyor
(467 puan) tarafından
Evet canım benim oğlum gece yapmıyor aslında sabaha karşı bazen cis diyor götürüyorum ama nedense yinede bez takmadan yatıramıyorum çünkü ne zaman takmasam yapıyor şansa
(1,403 puan) tarafından
Tak o zaman nolur nolmaz aklın kalıyorsa zamanla tamamen alışır. Senin yine iyimis benim kız akşam yapıyor :) kaç aylık bebis
(467 puan) tarafından
29 aylık canım
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
Gece sadece bir kere çise kalkıyor canım sonra sabahliyor zaten hani bir kere kaldırman gerekiyor yoksa sabaha kadar zor oluyor ben o şekilde gecede bağlamiyordum
0 oy
(130 puan) tarafından
ama geceye de aliscak canim bi sekilde yapsa da yatagina aliscak sonra kalkmicak zaten ben birden kestim geve kaldirdim ama yaomadi benim ki sen bilirsin ama bagladikca o sure uzar gider 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bende öyle gece uykusu bölünür altına yapar diye gece bezlerdim sonra Bi gün yatmadan yaptırdım anlattım ona da Bi daha o oldu hiç gece de takmadım

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 571 göst.
20 Mart 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.