0 oy
81 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Kızlar sağlıklı çocukların sevebileceği neler olabilir kahvaltı olarak 

Birde siz neler yapıyorsunuz z 

8 Cevaplar

0 oy
(1,326 puan) tarafından
Krep pankek mücver peynir yağsız patates kızartması pekmez ıhlamur çayı yumurta yerse yumurta yapabilirsin bizim alerjimiz var poğaça börek gibi…
-Reklam-
0 oy
(2,147 puan) tarafından
Bazen firin patates, bazen kek bazen hamurişi bazende çorba yapiyorum ben canim. Çocuklarda biz gibi değişiklik istiyor. Birde benim kız klasik kahvaltılık yemiyor
0 oy
tarafından
Bugün pankek yapacam peynir zeytin domates yanına birde bişi yapacam kendime o kadar 
0 oy
(210 puan) tarafından
Haşlama yumurta , yağda peynir sade yumurta, kaşarlı tost, poğaça, gözleme, börek, köfte patates, menemen pankek, mücver genelde böyle yanında da kaşar çeçil peynir zeytin hurma ezmesi annemgiln yaptığı reçel domates salatalık karadut özü veya erik suyu vişne suyu kaynatıyorum kahvaltıdan sonra mutlaka kuruyemiş yiyor seviyor arıyorda aslında biz ne yiyorsak onları yiyor eskisi kadar kısıtlamıyorum da yağlı felan diye sadece abur cubur felan kısıtlı bizde
0 oy
(4,225 puan) tarafından
Airfryer da tatlı patates kızartıyorum. Bal kaymak, tam buğday pankek, tahin pekmez, yumurta, (yumurtanın içine çiğ kaju badem fındık ve ceviz öğütüp koyuyorum) menemen, mantarlı, kabaklı falan krep yapıyorum. Yanında da sulandırılmış portakal suyu elma suyu falan :)
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Tarhanali omlet, beyaz peynirli taze soganli omlet, kasarli omlet , sigara boregi, normal kahvaltilikalr, bebek menemeni, tahin pekmez, pisi, yumurtali ekmek, pankek, krep bu tarz seyler yapmaya calisiyoruz
(1,022 puan) tarafından
Tava boregi, az yagla kizartilmis patates kizartmasi vrya patates haslamasi
0 oy
(13,821 puan) tarafından

20 aylik ne yersek yiyor :woot:

0 oy
(736 puan) tarafından
Benim kizim encok sulu boyle ekmek bancak seyleri cok sever melemen rafadan yumurta sucuklu yumurta yada kiymali sulu sogan kavurmasi yada kizarma yogurtlu cok sever kasarda cok az yer salam sever bal sever onum disinda cok yemez sabah zaten oglen yer aksam cok guzel yer sabah kalkinca 7 de kalkiyo bitane muz yer kuruyemis yer 9 10 da kahvalti hazirlarim ozman istah kalmiyo cok 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 78 göst.
4 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 475 göst.
23 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nagehannn (5,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 258 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu

379,469 soru

11,359,618 cevap

34,836 kullanıcı

...