0 oy
591 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Çeşitli meselelerden resmi olarak olmasa bile ayrılıyoruz farklı şehirlerde yaşayacağız. Bulunduğum şehre görev için geldiğim için kimsem yok burada. Ekonomik olarak da kızıma bakacak durumdayım. Tartışmalara vs hep şahit olduğu için artık her şeyin biraz farkında maalesef. Babasının olmamasına çok üzülüyor babasına dediğimde alışacak diyor. Sizce ne yapmalıyım nasıl anlatmalıyım bu durumu çocuğuma ne demeliyim ki üzülmesin en az üzülsün?

9 Cevaplar

+2 oy
(2,148 puan) tarafından
Kesinlikle pedagogtan destek alın 
(23 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(2,148 puan) tarafından
Rica ederim, kolaylıklar dilerim size
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Annenin de babaninda ayri evleri var artik . Sen benimle burada yasayacaksin baban ise baska sehirde calismak zorunda oldugu iciin orda yasayacak.. Onu surekli goremeyebilirsin ama o seni cok seviyor. Istedigin heran onu telefonla arayabilirsin ya da izinli oldugunda baban senin gormeye gelebilir. GIBI.. yani aslinda cok ayrinti vermeden kisa ifadelerle , dogru olani soyleyerek yalabilirain. Muhtemelen uzulur ama gececektir. 

ayrica ona yalan soylemeyin ama her bilgiyi vermeyin
(23 puan) tarafından
Teşekkür ederim evet en doğrusu bu galiba
0 oy
(17,762 puan) tarafından
Ay kiyamam ya nasil anlatilirki buda
(23 puan) tarafından
Aslında iş için şehir dışına gitti vs gibi şeyler söylemek istiyorum
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Pedagog eşliğinde yada siz kendiniz yardım alın nasıl açıklamanız gerekecek 
(23 puan) tarafından
Aslında iş için şehir dışına gitti vs gibi şeyler söylemek istiyorum
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yanj daha çok küçük yaptığınız dediğiniz herşey onda travma yaratabilir bir süre yanliz yasicanizi söyleyin daha sonra akli erdikce anlatırsınız
(23 puan) tarafından
Evet benim de fikrim bu direk ayrıldık değil de iş için gitti vs ama sonra aklı ermeye başlayınca neden demeyecek mi?
0 oy
(11,265 puan) tarafından
Allah sana güç kuvvet kolaylık versin öncelikle kuzum rabbim sana hayırlı halılar açsın (amin)

Pedagog eşliğinde söylesen daha mı iyi olur acaba canjm
(23 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(8,323 puan) tarafından
Baba kızın ilişkisi nasıl 
(23 puan) tarafından
İyi aslında ama ister istemez aramızdaki gerginlikten etkileniyor maalesef
0 oy
(48,671 puan) tarafından
olan çocuklara oluyor hic mi duzelme umidi yoktu bir destek alsanjz en guzeli o hakkinizda hayirlisi olsun canım 
(23 puan) tarafından
Evet bu yüzden çok sabrettim enayi yurduna konmaya alıştım ama üstüne bir de hakaretini küfrünü kaldıracak hal kalmadı ki genelde en ufak sorunda evi o terk eder ben yokum der falan. Son zamanlarda olay ufak bir kıvılcımla başladı tam olarak neden olduğunu bile anlamadığım sonunda alev topuna dönüştü. Destek alacak almayı kabul edecek bir insan değil hem kendisi gidip hem de evliliği bitirdin diyen bir insan. Maalesef kimse boşanmak için evlenmiyor ya da keşke sonunu başından görebilsek
(48,671 puan) tarafından
kizin icin destek dedim canim hayırlısı olsun sonunu bilsen ayrılık olacağını çocukta yapmazdin demek ki o guzelligi Rabbim sana hediye etmek istedi hakkinizda hayirlisi olsun inşallah oyle ortamda buyuyecegine huzurla büyür kuzucuk
(23 puan) tarafından
İnşallah hayırlısı olur teşekkür ederim iyi dileklerin için
0 oy
(8,286 puan) tarafından
Ne derseniz deyin az uzulecegini sanmiyorum en güzeli uzmandan yardım almak en doğru şekilde alıştırmak... adına üzüldüm :((
(23 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 876 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde Elifylmz0660 (1,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 177 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu