0 oy
726 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Selin ciğerci cinsiyet değiştirmiş ya bizim gibi aynı bayanmı şimdi organları vs  merak etdim de tıp ne kadar ilerlemiş ya yani özel bölge ameliyat olunca bayan olunuyor mu ki merak ettim ama doğum yapamaz herhalde 

17 Cevaplar

+1 oy
(17,569 puan) tarafından
:D tövbeeee ne bilekk 
tarafından
Soruyorum takipte kal öğrenirsin :)
(17,569 puan) tarafından
Öğrenmek istemiyorum sen oğren fazla merak iyi degil canim ;)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tedavi görüyordu kuzum anne olmak icin
tarafından
taşıyıcı anne arıyodu
tarafından
Yani gebe kala bilir mi  tıp çok gelişti ya
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Cinsel organı oluyor kadın gibi organ yapıyorlar ama iç organları olmuyor yani rahim falan yok o yüzden doğurganlık özelliği yok
tarafından
Evet haklısınız teşekkürler :)
0 oy
tarafından

Sadece hamile kalamaz ama aynıymış dışarıdan bakıldığında :D

tarafından
Ama büyük bir operasyon ya yara izleri vs kötü şekil ola bilir
tarafından
Yara izi olduğunu sanmam. Estetik operasyon sonuçta. Kendisinin demesine normal bi kadınınkinden daha iyiymiş :)))
tarafından
He anladım  :)
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Cinsel organı var rahmi yok canım 
tarafından
Evet doğrudur öyle diyorlar
0 oy
(24 puan) tarafından
Onun girdiği günaha  onu konuşarak ortak olmayalim kuzum boşver.  Bi yerde görmüştüm  röportajıni bi kadkninkinden daha kusursuz bi bayan organına sahibim diyordu kendisi
tarafından
Evet. Haklısınız amacım günaha girmek değil :) merak etdim de TV gördüm de
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Travestiler de o dediğin gibiler işte 
tarafından
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Gercekten bunu mu merak ettin:)

tarafından
Evet olamaz mı :)  insanız sonuçta
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Selin erkekmiymis önceden
tarafından
Evet selim adı
0 oy
(806 puan) tarafından

Görüntü olarak herşeyiyle kadın oluyor da işlev olarak olamıyor çünkü rahim taklit edilemeyen tek organ iste annelik o yüzden o kadar kutsal ki şükürler olsun ki anneyim diyorum canım. Zaten bir takım estetikler de oluyorlar zamanla hormon yüklemesi ile falan da değişiyor herşeyi. Yadırgamiyorum tabi ama Allah herkesin gönlüne göre versin. anne olamaz malesef.yurt dışından biriyle anlaşıp taşıyıcı annelik olayı yapacaklarmış öyle duymuştum canm 

tarafından
Bende yadırgamadım günahı sevabı beni ilgilendirmez ki sordum sadece evet şükürler olsun anneyiz anne olmak başka
(806 puan) tarafından
Yok sen yadırgadın demiyorum zaten canım.birçok insan yadirgiyor çünkü ondan söyleme gereği duydum kendi adıma
tarafından
Evet haklısınız
0 oy
tarafından
Rahmi yok ama vajinası var memeleri de yaptırmış
tarafından
Kız açık açık yazmışsın :))) me...yi görüyoruz zaten  kadın güzel olmuş Allah'ı var ama sesi erkek gibi
tarafından
O açık açık yaptırmaya utanmamış☺ben söylemeye mi utanıcam
tarafından
0 oy
(833 puan) tarafından
Hahaha ben şok daha yeni ogrendimmm .
tarafından
Taniyonmu ki
(833 puan) tarafından
Evetttttt ;)
tarafından
Evet cinsiyet değiştirme yapmış evlenmiş öyle
0 oy
(1,007 puan) tarafından
benim.arkadasimda cinsiyet degistirdi ses tonu haric herseyi kadin gibi hatta regl bile oluyomus
tarafından
Ohaa ciddi misiniz regl oluyor gerçekten mi o nasıl oluyor ki erkek nasıl adet olur ki ?
(1,007 puan) tarafından
evet oyle duydum ama gerceklik payi varmi inanin bilmiyorum disardan goruntusu ne bakinca cinsiyet degksgirdigi asla belli olmuyo cogu kizdan daha guzel
tarafından
Sevgilisi varmı evlik yapar şimdi doğumda bizimde komşu kız adı Leyla oda erkek gibi giyiniyor para biriktirip erkek olmak istiyor adet de oluyor
(1,007 puan) tarafından
biriyle nisanlanmisti ama sonra ayrilmislar
tarafından
Zor ya ne bileyim toplum dışlar şimdi selinde para var güçlü parası olmayanı harcarlar
0 oy
tarafından

Organın falan bilmem ama bb kremi çok güzel :D<3

tarafından
Selinbeaut :) kozmetik fabrikası. Var :)
tarafından
Biliyorum kullanıyorum şuan bb kremini mikmeeell
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sen onu boşver peki sonradan erkek ilanların nasıl oluyo o daha ilginc
tarafından
Cücük takıyorlar :)) ne bileyim tövbe yarapppim rüzgar Erkoçlar varya çokta yakışıklı oldu beğeniyorum eşim kızıyor :) ben diyorum ki başkasından nakil olarak takılıyordur ama bilemiyorum ılgınç gerçekten
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Evet Selin Ciğerci daha önceden erkek Ken Asuman Krause nin programı vardı daha önceden ona katılmış kadın olma isteği olduğunu işte böyle saçma sapan şeyler olduğunu söylüyordu o zaman orada ufak tefek bir şeydi YouTube'dan bakarsan bulabilirsin yani ama yani bence bakma Çünkü çok büyük bir günah tekrardan öldüğü zaman da zaten erkek olarak namazı kılınca kadın olarak kılınmayacak ki Bence böyle şeyleri merak etme boşver siktiret
tarafından
Sanırım haklısınız ya öylesine sorayım dedim
(1,475 puan) tarafından
Eee yani canim benim para var neyapicaklarni sasiriyorlar allh boylelerne veriyo parayi
tarafından
Çok haklısın ;)

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 763 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 542 göst.
27 Ocak 2023 Aile kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
21 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 512 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,190 soru

11,287,999 cevap

34,693 kullanıcı

...