0 oy
541 göst.
Aile kategorisinde (405 puan) tarafından
Düşüncelerinizi merak ettim bence herkesin evlat sahibi olmaya hakki var ama aile bakanlığı  yalanlamış soruşturma başlatmış 

18 Cevaplar

+5 oy
(5,132 puan) tarafından
Böyle şeylerin ahlakı, kutsal olan aile anlayşını bozuyor. 

Dinimizin söyledikleri de net. Allah şaşırtmasın.. 
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Şey diyorum kinamiyorum kinaycak çok şey var mesela doğurup çöpe atan öldüren bırakıp giden mesela bugün bitane kadin 3cocugunu bırakıp evden gitmis kocasida 3cocugunu asmis sinirden o yüzden herkes otursun kendi doğru yanışıyla ilgilensin beni ilgilendirmez ama iyi anne olacağına eminim cinsiyet değiştirdi günahı sevabı kendine Allah ile onun arasında beni ilgilendirmez kimse mükemmel değil bu dünyada 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Hiç merak etmiyorum doğrusu 
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Aldığı çocuğa ne öğretecek ben doğru bulmuyorum 
0 oy
(3,973 puan) tarafından
Nolmus kiz ben kacirdim bayadir instagrama girmedim.  Cck mu yapiyomus ee bisanmadan bi jiyetlenmisti gokhanla simdi de mi cck yapcakmis
(405 puan) tarafından
Eski eşi Gökhan cirayla boşanmadan önce Gökhan ciranin sperminden taşıyıcı anne yoluyla çocuk sahibi olmuşlar bakanlıkta bize bı başvuru yapılmadı deyip soruşturma açmış
(3,973 puan) tarafından
Simdi gordum baktim hemen   Zaten turkiyede yapilmamisti ki sanirim ingltereyemi gttikerdi kibrisami ole bi haber vardi sanki onceden.   Garip kadin aslinda  hoppala ondan ona ondan ona gecen biri degil normal aile yasantisi istiyor ama gecmisi. Gecmis gecmez gecmis yakasini birakmaz gerci saklamiyorda ne diyelim hayirlisi olsun dogruysa
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Hiç bilmeyen ben özet gecermisin 
(149 puan) tarafından
Boşanmadan önce evlatlik almak istemiş anne olmak istemiş bosaninca kabul edilmiş söylenene göre herseyini hazırlıyor yarın kavuscaz diyodu bugün için yarın noldu bilmiyorum anlam veremedim
(4,665 puan) tarafından
Himmm çokta önemli değilmiş umarım vermezler
0 oy
(491 puan) tarafından
Hiç birsey düşünmüyorum açıkçası çünkü ne doğruluğuna eminim ne yanlış olmasına ha şöyle derdim doğmuş bir çocuğu evlat edilebilirdi birinin hayatını kurtarabilirdi ama ama taşıyıcı annelik bana doğru gelmiyor acikcasi
0 oy
(118,488 puan) tarafından
o erkekti kadin oldu evlendi simdi annemi oldu mumkunmu hadi kadin olduda anne nasi oldu
(2,687 puan) tarafından
Evlatlik aldi bi ara taşiyici anne ariyorlardi belkide oyle sahiplendi
(405 puan) tarafından
Eski eşi Gökhan ciranin sperminden taşıyıcı anne yoluyla çocuk sahibi olmuşlar evlat edincekmis yani selin ciğerci de
oohaaa
0 oy
(7,215 puan) tarafından
Sosyal medya kullanmıyorum ama buradakiler mübarek her olaydan haberdar oluyoruz

Yeter yeter diye bağırmak istiyorum ᕙ⁠(⁠ ͡⁠◉⁠ ͜⁠ ⁠ʖ⁠ ͡⁠◉⁠)⁠ᕗ
0 oy
bide onunla ilgili tek merak ettigim gelin gitme videosundaki kemeri yaa
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Öyleleri olmasın evlat sahibi herkesin DNA si şaştı artık yaa
0 oy
(2,370 puan) tarafından
Kız kim kadın öldü Allah'ım cinsiyetini kim değiştirdi gözü kör olmayasacalar evletlarimiza kötü örnek oluyorlar 
0 oy
(679 puan) tarafından
Lgbtli bireylerin çocuk sahibi olmasını doğru bulmuyorum bebeğin rızası var ki kaldı ki nasıl yetiştirecek erkekse kadın olarak yetistirmeyecegi ne malum veya kızsa erkek çocuğun psikolojisini de düşünmek gerek 
0 oy
(6,124 puan) tarafından
Çocuk büyüdüğü zaman bu benim annem nasıl diyecek merak ediyorum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben gökhanın kız çocuk sahbi olduğunu selin ciğercinin pes diyerek yazı yazdığını gördüm 
0 oy
(350 puan) tarafından
Doğru bulmuyorum ne onun nede Gökhan ciranin bı çocuğa ebeveynlik edebikecegini düşünmüyorum tamm calisiyo kazanıyor ama o  kerimcan ve tayfası murat övünç özel hayatlarını varlık içinde yuzduklerini gosterdikce insanlar degisti sırf para için onlar gibi olanlar var o normal bu norml diye diye Lut kavminden daha beter bı son bizi bekliyor korkarım ya 10-12 yaşındaki çocukların nasıl bı cinsel kimlik arayışı olurku ulu orta yerde opusurler düşündükçe çocuklarım adına beynim uyusuyo 
(405 puan) tarafından
Çok düşünme bosver
0 oy
(14,483 puan) tarafından
Bakanlık iyi yapmış. İnşallah ceza alir. Bu tarz şeyleri ülkemizde iyice normalleştirmeye çalışıyorlar. Gündem oluşturup tartışma yaratacak şimdi.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 747 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
21 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 510 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 726 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,382 cevap

34,514 kullanıcı

...