0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Kızlar şuan saat 23.10 ve bebeğim 5 den beri süt emiyor uyuyor yerine bırakınca hemen uyanıyor süt istiyor sütüm de var ama niye böyle anlamıyorum sürekli böyle yapıyor ama 2,3 saat sürüyordu bugün 5 saat oldu sabah 6 da başlıyor saat 10 a kadar 20 aylık oğlumda var bebegim sürekli emmek istediği için onunla bugün hiç ilgilenemedim gaz masajı da yaptım ama yine aynı 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Manada ver.   
(5,991 puan) tarafından
Bebeğin kilo alımı iyiyse sırf uyusun diye mama verilmez
tarafından
Neden denemekten ne çıkacak belkide doymuyo bebek
(5,991 puan) tarafından
Günde en az 6-7 kez çişini yapıyorsa doyuyordur. Yapmıyorsa eğer doymuyordur o zaman mama verilebilir
tarafından
Benim oğlum dolu dolu yapardı çişini kilosuda aylık 700 gram alırdı ama uyumazdi hiç mama verdim uyudu
(5,991 puan) tarafından
Uyusun diye yapmışsınız ama süt yeterken doğru değil
-Reklam-
0 oy
(69 puan) tarafından
Emzik vermeyi denesen? Sütüm var diyosun aç olduğunu sanmıyorum seni emzik niyetine kullanıyor 
(199 puan) tarafından
Banada öyle geliyor çünkü kucağımda olduğu sürece uyuyor yerine bırakınca uyanıyor
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Emzik vermeyi dene bir de. Ayrıca süt sıkınca geliyor sen de var sanıyorsun ama olmayabilir sadece ucunda biraz vardır çocuk doymuyordur mamayı da dene istersen. Benim ilk bebeğimde sıkınca yarım çay bardağı süt gelirdi ama meğerse hepsi o kadarmış o yüzden sıvı kaybı olmuştu 3 günlükken yoğun bakımda yattı.
(199 puan) tarafından
Ama süt emerken diğer göğsümden süt akıyor yarın hemşireyle konuşacağım alırım mamayı veririm
(1,893 puan) tarafından
Onunla ölçülmez canım ben de öyle sanıyordum işte ama öyle olmuyormuş
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Seni birakmak istemiyor. Memeyi de emzik yerine kullaniyor gibi geldi. Yarim kundak yapsan canim uzmanlarda öneriyor. Biraz aglar ama hemen alışır diye düşünüyorum 
(199 puan) tarafından
Yarım kundak yapıyorum zaten yarın emzik alıp vereyim ilk oğlum tutmadı emzik bakalım bu tutacak mı
(3,328 puan) tarafından
Benim kizimda tutmadi emzik konusunu pek istemedim. Ilerde hem biraktirmasi hemde dis sagligi acisindan pek faydali dgil diyorlar. Senin kucaginda uyumak istediğini düşündüm direk
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Seni emzik etmiş emzik. Doymasa uyumaz. Cildi de sarı değilse korkma
0 oy
(363 puan) tarafından
Sütünün olduğundan emin misin canım 
0 oy
(5,991 puan) tarafından
Günde 6-7 kez çişli bezi varsa sütün yetiyordur hiç mama falan verme doktoruna sormadan. Biraz emzik yapmış seni. Benimki de yapmıştı sonra normale döndü. Bazrn doymak için değil sadece seni istediği için emmek isteyebilir. Tek yapabildiği emmek ve ağlamak çünkü. Emziği deneyebilirsin ama dediğim gibi çişli bez sayısı 6-7 ise en az mamaya gerek yok
0 oy
(940 puan) tarafından
Bi süre öle gidiyo canım senin teninde güvende hissediyor benim oğlumda oleydi karnı toktu ama memede kalmak isterdi akşam 6dan gece 12 ye kadar emdiğini bilirim bırakırdım ağlardım  ama kısa sürüyor canım tabi sorumluluğun 2. Cocuk var Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Ay gozlerım yasardı kendı kızımı gordum tutuyosa emzık ver hemen, dıger yavruna yazık, alısırsa asla durmaz memesız
0 oy
(677 puan) tarafından
Uyuduktan sonra kıyafetini koy yanına kokunu alsin ben öyle yapıyordum diğer türlü hemen uyaniyordu 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 171 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kubraumut (3,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 295 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 159 göst.
20 Şubat 2023 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 59 göst.