0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde (5,347 puan) tarafından
Sizde ceset görünce midesi bulananlardan msinz? Yani böyle haberlerde internette filan denk geliyo az önce yine gördüm 

Bi haberde ceset videosu denk geldi. Cesedi denizden çıkarıyorlar adamlar iyi dokunuyor dedim kendi kendime. Midem kalktı bu normal mi neden tiksiniyorum bilmiyorum? 

20 Cevaplar

+2 oy
(7,041 puan) tarafından
Tiksincek ne var ki hepimiz birer cesediz sedece ruhumuz icimizde 
(5,347 puan) tarafından
Sebebini bilmiyorum bende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç görmedim ceset fln ama genelde kaza olaylarını asla görmek istemem çok korkarım 
(5,347 puan) tarafından
Bende korkarım
0 oy
(444 puan) tarafından
Ceset daha çocukken gördüm hiç bir mide bulantısı olmadı sadece üzüldüm  evliyken de kaynanamin kaynansi gözümün önüne vefat etti  şahadet getirdim su verdim korkmadım midem bulanmadi  halime ağladım ölümlü dünyada kalıcı sanıyoruz kendimizi 
(5,347 puan) tarafından
Kalıcı sandığım için değil tiksinmek insanın elinde olan bişey değil ki
(444 puan) tarafından
Yok anlıyorum seni  normal bir şey bence herkes aynı şeyleri hisetmez zaten
0 oy
(553 puan) tarafından
Ben daha önce gördüm mide bulantısı olmadı 
(5,347 puan) tarafından
Ben sebebini anlayamiyorum
0 oy
(2,367 puan) tarafından
Hiç görmedim ama eşim sürekli işinden dolayi canlı giren insan gözümüzün önünde ölüp ckiyor diyo o alışmış önceleri görünce çok kötü oluyormus ama göre gore demekki mide kabul ediyor ben gorsem unutamam 
(5,347 puan) tarafından
O nasıl iş sağlıkçı filan mı
(2,367 puan) tarafından
Aynen canım acilde
0 oy
tarafından
Benim kardesim otopsi okudi bu sene bitti simdi kpss ye hazirlaniyor 
(5,347 puan) tarafından
nasıl yapacak neler gelecek önüne kimbilir çok zor
tarafından
Anlatiyordu bana gordukce anlatam lutfen dedim arti
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Vucut butunlugune sahip olan ölüden korkmam ama uzuvlari eksik kafasının yarisi falan yok o zaman urkerim bazen tiktok da gassallar anlatiyor yıkadiklari cesetleri uzuluyorum cok 
(5,347 puan) tarafından
O daha kötü Bi yerlerde ölmuş kalmış yada atılmış günlerce kalmış iyice kötü oluyorum
0 oy
(342 puan) tarafından

Kandan midem bulanır hatta yazarken bile bulandi:sick:

(5,347 puan) tarafından
İşte herkesin Bi huyu var ama insanın elinde olmuyo
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Bende korkarım olmuş insana bakmaktan gecen gün bi fenomen fabrikada kaza geçirdi belden altı yoktu komple gorumcem atayim mi dedi at dedim allahım çok kötüydü 
(5,347 puan) tarafından
Of çok kötü ya bende Bi haberde görmüştüm yıllar önce Bi genç trenin raylarına düştü belden aşağısı kopmustu battaniye gibi bişey le tasiyolardi hala unutamıyorum dehşet
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Neden bulansin ki

Ama domuzdan dehşet midem bulanıyor Allah affetsin 
(5,347 puan) tarafından
Elimde değil tiksiniyorum çocukken cenaze gormuslugum var acaba ondan mı etkilendim
(7,741 puan) tarafından
Olabilir
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Olabilir canım belki bilinç altında ölü birini yada ölü ****** ölüsü görmüş olabilir ve kokusu burnunua gitmiş olabilir. 

Aynı şekilde benimde öyle oluyor.  Bunun sebebi ölü birçok komsumuzu gördüm ve dokundum. İlk midem bulanıyor. Dokununca o his geçiyordu. 
(5,347 puan) tarafından
Çocukken ölü gördüm hatta başında ağladılar filan ama dokunmadım o değil annemgil nasıl izin vermiş buna hala aklimda
0 oy
(9,612 puan) tarafından
Oda bişey mi ben avukatlık bürosunda sekreterdim aynı zamanda kendisi bilir kişi idi bir dosya vermişler Allahım o günden beri uyuyamadım adam güvenlik görevlisi yüksek damdan düşmüş vefat etmiş  her anını her yerinin fotosunu çekmişler kulak deliğine kadar sünnetli mi sünnetsiz mi herşeyini  onda çok etkilenmiştim 4 ay dayanamadım ayrıldım işten 
(5,347 puan) tarafından
Niye o kdar çekmişler sünnetini filan şüpheli ölüm muydu
(9,612 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Hiç etkilenmiyorm yaa
(5,347 puan) tarafından
Nasıl başarıyorsun
(1,375 puan) tarafından
İçimde yok heralde bilmiyorm oldum olası etkilenmem
0 oy
(10,957 puan) tarafından
Yooo ben hastahanede ceset teslim ve teşhiste çalıştım neleri gördüm.ilk günler uçuk çıktı dudugimda korkudan sonra alıştım .cesedi tutup kaldırdım da gittim beş dk sonra yemek yedim
(5,347 puan) tarafından
İşte herkes aynı değil beni çok etkiliyo
0 oy
(13,103 puan) tarafından
Çürümüş ceset görsem koklasam bulanır belki ama yani ölü görmekten korkan ya da tiksinen biri değilim 
(5,347 puan) tarafından
Her türlü Bi garip oluyorum Bi yerde beklemiş kalmış ceset ne bilim nehre atılmış filan çok kötü oluyorum
0 oy
(119,342 puan) tarafından
korkmadim sen belliki hic sevdigini kaybetmemissin allah aci yasatmasin ama sevdigini kaybeden korkmaz
(5,347 puan) tarafından
Korkmak değil mesela Bi yerde ceset buluyorlar filan tiksinme gibi insanın elinde olan bişey değil bu. Sevdiğimi kaybetmek istemem Allah korusun
0 oy
(39 puan) tarafından
Ceset  gördüm hatta cenazede yıkadım da,eşimin babaannesiydi.Hiç korkmadım.Ama vücut bütünlüğü bozulmuş cesetlerden benim de miğdem bulanır.Eşim polis onlara sürekli cinayet öldürme vs video fotoğrafları geliyor bir kaç kere bakmıştım psikolojim bozuldu bir daha da bakmadım korkunçtu çoğu
(5,347 puan) tarafından
Ay bakılacak gibi değil bende Bikaç kez baktım yanmış ceset filan korkunç
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Tiksinme değil ama çok etkilenirm
(5,347 puan) tarafından
İkiside var maalesef
0 oy
(111 puan) tarafından
O bende hep oluyor ya kaynanamin cenazesini gördüm 2 gün yemek yiyemedim sadece insan degil ****** cesedi görmekten igreniyorum resmen bi ölü ****** görsem yeminle 1 hafta yemek yiyemiyorum cocukluktan beri böyleyim yaa yenemedim bu huyumu 
(5,347 puan) tarafından
İşte aynen böyle bugün hiç iştahım yok o haberi izledim ya Bi türlü bişey yiyemiyorum daha Yarım yamalak yediğim kahvaltıyla duruyorum midem kalkti
(111 puan) tarafından
Öyle seylere bakmadan gec gercekten biliyorum o psikolojiyi ben genelde youtubeden film falan izliyorum kafamı dağıtmaya çalışıyorum yine de aklıma geliyor birsey yerken
0 oy
(492 puan) tarafından
Eşim işinden dolayı görüyor.  Deprem döneminde bir sürü cenaze çıkardılar enkaz altından. İlk başlarda etkileniyormuş unutamıyormuş ama şimdi alıştığı için farklı gelmiyor.  Hatta intihar eden bir uzman piyadenin kafatasını tek tek topladım dedi. Benim içim kalktı o gün yemek yiyemedim ama eşim gayet normaldi. 
(5,347 puan) tarafından
Of çok kötü ya eşinde ilerde bişey çıkmasın bu kdar şeyi görüp insan nasıl kaldırabilir ya çok kötü Bi durum kafatası filan
(492 puan) tarafından
Çıkarsa da yapacak bir şey yok kdksksja
Bu işi o seçti sonuçta
(5,347 puan) tarafından
Hani psikolojik anlamda dedim ucu sanada dokunur Allah korusun da tabi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 283 göst.
19 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenur5561 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 387 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nesha (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 427 göst.
10 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.
1 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu

380,096 soru

11,378,741 cevap

34,864 kullanıcı

...