0 oy
1,167 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar komşum vardı hemen benim altımda oturuyordu neyse benim oğlum onun oğlu çok yaramaz aramızda kadınla çok iyiydi herseyimizi bir yer bir içerdik birbirimze herseyimizi anlatırdık neyse geçen onlara gittik oğlumla oğlu çok kavga ediyordu kadında sürekli oğluma söyleniyordu  kafamı sisirdin die neyse eve geldik kadın bana msj attı bende şey yazdım canım kavga etmek için asla yazmıyorum ama oğlumla oğlum anlaşamıyor dışarda görüşelim kadın bana saydirdi sonra kaynanamı kocamı karıştırdı bende aşağı evine indim telefon acmayinca bana şey dedi kocan seni aldattı sen kendini ne sanıyorsun die üstüme yürüdü yani beni kendi silahimla vurdu çünkü ben ona iyiyken herşeyi anlatmistim bende suratına tükürüp artık dayanamayip ****** dedim eve cıkdim anneme eşime msjlar atmış eşime senin eşinin sırrıni biliyorum anlatırsam ne koca kalır ne kaynana demiş eşimde işten gelip bu kadın neden böyle diyor benimi aldatiyorsun dedi kadınla kocasını yukarı çağırdı konuşmak için ney sırrım varmış die kadın gelmedi kocasida bunu dövmüş sen milletin karısına neden iftira atıyorsun die beni eşim anneme yolladı kadında kocasinla bosaniyormus kadın hala eşime sizin yuzunuzden diyor ama kendinin yüzünden sır yazınca eşimde ne sır var diyince ben eşimin arkasından konuştuğumu kaynanama saydirdigimi eşime anlatmış hala msj atıyor komşum esime

27 Cevaplar

0 oy
(119,331 puan) tarafından
komsu esinun numarasinu nerden biliyo
-Reklam-
0 oy
(424 puan) tarafından
Eden bulur işte dilinin pervazi olsaydı bu duruma gelmezdi herkes hakettigini yaşar sende ne diye anlatıyorsun ki zaten tam bir mahalle karisiymis 
0 oy
tarafından
iste birine birsey soylemeyeceksin
0 oy
tarafından
Iğrenc kadin senin yuvani yikmak isterken kendi yuvasi yikiliyor. Iyi olmus bi guzel yedigi dayak. Senin kendine hic şefkatim yokmu kendi annenin evindesin hala yuva yikiyorjm diyirsun ya.
0 oy
(1,682 puan) tarafından
Aboooo fena olmuş sırf bu yüzden ailemden başka kimseyle ne samimi oluyor nede arkadaş oluyorum insanlar hayin olmuş valla bak
0 oy
(845 puan) tarafından
Canım bırak arkadaşı dostuna bile söylediğin şeylerin bir sınırı olmalı ki hayatından çıkardığın zaman başın ağrımasın 
0 oy
(48,683 puan) tarafından
cocuk kavgasi bahane olmus onun zaten soyleyesi varmis fırsat kolluyormus esin seni niye yolladı annenlere

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 187 göst.
0 oy
9 cevap 156 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Serpilll (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 854 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 398 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,038 puan) tarafından soruldu